Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 Arsenal musi coś włożyć do gabloty w tym sezonie, bo inaczej trzeba zacząć zadawać bardzo poważne pytania. Oczywiście w tym momencie nie zapowiada się, żeby Arsenal coś ugrał.
1
@Kgorecki2500 Uznaję tylko czysto rasowo czekoladę.
1
@BorzyKrzys Romano Floriani Mussolini, to mój aktualnie ulubiony piłkarz.
Lazio? Top.
2
@PatrykBarca De Jong na fałszywej 9. Arteta, nie spieprz tego.
0
@takisobiektos On ogólnie beznadziejnie bronił te karne, bo się jakoś za szybko rzucał.
0
@marcin62 Gdy naebalem sołtysowi, razem z proboszczem, to wiedziałem, że to gra dekady. 2 część będzie grana.
1
@Arden Mój nowy ulubiony klub.
Make Liverpool Great Again.
0
@Kgorecki2500 https://zapodaj.net/plik-KTUadS66l0
0
@Comentateiro Wiedziałem dziadek, że staniesz prędzej czy później po właściwej stronie mocy.
https://zapodaj.net/plik-B2G8E2ZUwG
1
@unic Nieźle jak na skończonego dziadka z Polski.
0
Dobry meczyk. Mam nadzieję, że chłopaki utrzymają tempo
2
@Herato Byłby to kompletny idiotyzm.
Nikt rozsądny nie oczekuje zwycięstwa z tak rozpędzonym Liverpoolem. Aktualnie remis można uznawać za sukces. Oczywiście świat jest ironiczny, więc nie zdziwiłbym się gdyby united wygrało, ale wstępnie należy założyć porażkę i zwalnianie trenera po tym meczu nie ma absolutnie sensu. Inna sprawa, że w tym sezonie jest raczej bezpieczny.
0
@BorzyKrzys Tak, jestem radykałem. Aż tak to widać?
https://zapodaj.net/plik-4EM3hj9QtG
1
@Marian_Pazdzioch Mogliby odnowić kolor i żeby był biały jak kiedyś.
Ogólnie ładny budynek.
3
@Kgorecki2500 Przeciętny Argentyńczyk:
https://zapodaj.net/plik-u6yjnFFRKK
4
@NeroTFP1 Znając Barcelonę, to zmieni się o 90 stopni. Czyli coś ruszy, ale za mało.
0
@draxidox Biedne psiecka :/.
3
@Kgorecki2500 Pan Kleks to pedofil, który odurza i wykorzystuje małe dzieci. Jestem wielkim fanem.
1
A ja jestem przegrywem bez kolegów, którego nikt nie kocha i siedzę sam w domu. Sigma.
2
@Luciano99 I się w sumie mu nie dziwię. Ja na przykład wolałbym grać w średniaku La Liga/Serie A/Premier League i się cieszyć życiem. Dodatkowo nie miałbym minusów życia, które mają topowi piłkarze, bo byłbym po prostu mniej rozpoznawalny.
14
U nas "podpisanie kontraktu", to dopiero początek zabawy.
1
@FcPortoFan1999 Ukryta opcja madrycka.
*Czterech.
0
@vangoor Stać nas. Beka z biedaków.
0
Czyżby wędka. Wymowne
0
@FcPortoFan1999 Southgate. Symulacja naszej rzeczywistości tego potrzebuje.
0
@A4ron Ciężko jest przestawić umysł i myśleć o United jak o średniaku. No ale ciężko dyskutować z faktami i United to aktualnie po prostu średniak.
4
Aktualnie piłkarze United pełnią rolę tyczek.
4
@fart A gdzie tu są dociągnięcia? To jest jakaś prowokacja.
2
@RoberDzik Nie wiem w sumie.
No ale powiedzmy, że na przykład Veratti.
Myślę, że pasowałby do Barcelony.
2
@Kessie Śpij słodko aniołku.
https://zapodaj.net/plik-lADYQC8dFK