0

@Czajka90 Arsenal musi coś włożyć do gabloty w tym sezonie, bo inaczej trzeba zacząć zadawać bardzo poważne pytania. Oczywiście w tym momencie nie zapowiada się, żeby Arsenal coś ugrał.

1

@Kgorecki2500 Uznaję tylko czysto rasowo czekoladę.

1

@BorzyKrzys Romano Floriani Mussolini, to mój aktualnie ulubiony piłkarz.
Lazio? Top.

2

@PatrykBarca De Jong na fałszywej 9. Arteta, nie spieprz tego.

0

@takisobiektos On ogólnie beznadziejnie bronił te karne, bo się jakoś za szybko rzucał.

0

@marcin62 Gdy naebalem sołtysowi, razem z proboszczem, to wiedziałem, że to gra dekady. 2 część będzie grana.

1

@Arden Mój nowy ulubiony klub.
Make Liverpool Great Again.

0

@Comentateiro Wiedziałem dziadek, że staniesz prędzej czy później po właściwej stronie mocy.
https://zapodaj.net/plik-B2G8E2ZUwG

1

@unic Nieźle jak na skończonego dziadka z Polski.


0

Dobry meczyk. Mam nadzieję, że chłopaki utrzymają tempo

2

@Herato Byłby to kompletny idiotyzm.
Nikt rozsądny nie oczekuje zwycięstwa z tak rozpędzonym Liverpoolem. Aktualnie remis można uznawać za sukces. Oczywiście świat jest ironiczny, więc nie zdziwiłbym się gdyby united wygrało, ale wstępnie należy założyć porażkę i zwalnianie trenera po tym meczu nie ma absolutnie sensu. Inna sprawa, że w tym sezonie jest raczej bezpieczny.

0

@BorzyKrzys Tak, jestem radykałem. Aż tak to widać?
https://zapodaj.net/plik-4EM3hj9QtG

1

@Marian_Pazdzioch Mogliby odnowić kolor i żeby był biały jak kiedyś.
Ogólnie ładny budynek.

3

4

@NeroTFP1 Znając Barcelonę, to zmieni się o 90 stopni. Czyli coś ruszy, ale za mało.

0

@draxidox Biedne psiecka :/.

3

@Kgorecki2500 Pan Kleks to pedofil, który odurza i wykorzystuje małe dzieci. Jestem wielkim fanem.

1

A ja jestem przegrywem bez kolegów, którego nikt nie kocha i siedzę sam w domu. Sigma.

2

@Luciano99 I się w sumie mu nie dziwię. Ja na przykład wolałbym grać w średniaku La Liga/Serie A/Premier League i się cieszyć życiem. Dodatkowo nie miałbym minusów życia, które mają topowi piłkarze, bo byłbym po prostu mniej rozpoznawalny.

14

U nas "podpisanie kontraktu", to dopiero początek zabawy.

1

@FcPortoFan1999 Ukryta opcja madrycka.
*Czterech.

0

@vangoor Stać nas. Beka z biedaków.

0

Czyżby wędka. Wymowne

0

@FcPortoFan1999 Southgate. Symulacja naszej rzeczywistości tego potrzebuje.

0

@A4ron Ciężko jest przestawić umysł i myśleć o United jak o średniaku. No ale ciężko dyskutować z faktami i United to aktualnie po prostu średniak.

4

Aktualnie piłkarze United pełnią rolę tyczek.

4

@fart A gdzie tu są dociągnięcia? To jest jakaś prowokacja.

2

@RoberDzik Nie wiem w sumie.
No ale powiedzmy, że na przykład Veratti.
Myślę, że pasowałby do Barcelony.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?