Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro We Francji swego czasu też istniał sprzeciw wobec elektrowni atomowych (mogę się mylić), ale ostatecznie postawili na swoim.
Elektrownie atomowe to powinna być absolutna podstawa.
Ciekawi mnie też fakt, że niektórzy rzekomi ekologowie są przeciwni atomowi. Wiem że ta technologia ma wady, ale działanie przeciwko atomowi jest moim zdaniem działaniem na szkodę państwa i społeczeństwa.
3
No i nie podobasz mi się.
Niedługo możesz mieć kłopoty, już masz kłopoty.
19
Tak, kupiliśmy ten mecz i co nam zrobicie?
18
No muszę przyznać, że chory mecz.
Nikt nie ma takiego uniwersum jak Barcelona i dlatego temu klubowi kibicuję.
A teraz idę przewinąć gacie na drugą stronę.
4
@Popitek12 Wybór jest tylko jeden.
https://zapodaj.net/plik-6k3504xhFs
3
@Popitek12 Tak, w szczególności pewną dwójkę, która jest dla mnie symbolem odwagi i walki.
https://zapodaj.net/plik-XWCjAuMQ9P
4
@marcin62 A niech sobie ryj rozwalą. Może jak niektórzy upadną, to dojdzie do jakiegoś pozytywnego przetasowania w branży.
Aczkolwiek szczerze mówiąc wątpie, że to się stanie.
0
@QQL5 W sumie to miałem dotychczas sporo szczęścia i niewiele miałem takich incydentów. Tak naprawdę to tak na szybko kojarzę tylko, że się dałem nabrać i ktoś podpieprzył mi maczugę w którymś metinie (nie był to classic).
0
@marko111122 Nie ma szans.
Szczerze mówiąc, to przyjemnie mi się zawsze grało tylko Barceloną. Tyczy się to Menagera, jak i fify.
Jakoś grając innymi klubami nie mogę się całkowicie wczuć.
1
@Comentateiro Ja ogólnie mówię, że kompletnie nikt nie powinien nastawiać się na to, że będzie dostawał jakąkolwiek emeryturę. Wiem, że jest to pesymistyczny scenariusz, ale uważam, że jeżeli ktoś jest przygotowany na najgorsze, to tym bardziej poradzi sobie, gdy sytuacja będzie lepsza.
Ciężko powiedzieć jak sytuacja będzie wyglądała za takie na przykład 30 lat, bo po drodze może się w cholerę zmienić, ale jedno jest pewne: nasz system już niedomaga.
Dlatego najlepiej, żeby każdy we własnym zakresie zadbał o swoją przyszłość. Na tyle ile jest to możliwe, to każdy powinien trochę % pieniędzy odkładać. Oczywiście trzymanie pieniędzy w skarpecie, to również tragiczna decyzja, bo te pieniądze za niedługo mogą być niewiele warte.
1
@BezglutenowyPedri Lub fobia społeczna ;). Często ludzie mylą te dwie rzeczy. Introwertyzm niekoniecznie oznacza panikowanie, gdy nadchodzi kontakt z drugim człowiekiem .
1
@Popitek12 Jak chcesz, to możesz przyjść ze mną.
4
@LOPEZ16 I to jest właśnie zabawne. Gdyby partie "lewicowe" między innymi chciały zrobić porządek z takimi gorącymi sprawami jak imigracja dzikusów, którzy się nie asymilują, to zabraliby na przykład takiemu AFD główną broń.
Ja naprawdę jestem zażenowany, bo nie mam kogo wspierać. Jak nie kolorowe słabe lewaki, to szurskie prawaki.
Jeżeli chodzi o tylko proste kwestie społeczne, to jestem bardzo liberalny w kwestiach takich jak homoseksualizm, aborcja, eutanazja, etc.
Aczkolwiek mam bardzo negatywny stosunek do takich spraw jak zabawa wokół transseksualizmu, czy właśnie wyżej wspomniana imigracja dzikusów.
Kwestie gospodarcze mają więcej niuansów.
Na kogo do cholery ja mam głosować? Lewactwo i prawactwo, to żaden wybór.
Takie AFD nic sensownego nie osiągnie i najprawdopodobniej nawet nie spełni obietnic, ale ludzie czują się niesłuchani, więc wybierają opcje które przedstawiają najprostrze rozwiązania, nawet jeżeli jest to populizm w najczystszej postaci. Fakt, że takie partie dochodzą do głosu nikogo nie powinno dziwić
2
@MateS
Potężny Davy Jones.
3
@robsesh Jest połowa sezonu, więc nie ma co płakać. Na tym etapie nasza strata jest niewielka i potknięcie Atletico było bardzo ważne. Jeszcze gdzieś real musi stracić punkty i już nasza sytuacja wygląda dobrze, bo jesteśmy zależni od siebie.
0
@Criss18Barca No i to jest w sumie kolejny potencjalny argument. Szczęsny nie jest już przyszłościowy, a na Inakim możemy coś jeszcze nawet zarobić, w szczególności że to wychowanek, więc chyba to działa na korzyść przy sprzedaży od strony przepisów (ale mogę się mylić).
3
@Czajka90 Mniejsza presja i może w większym spokoju budować swoją wizję. Może również zarząd takiej Aston Villi dobrze z nim współgra.
0
@ViscaBarca123 Po prostu naprawdę Pena nie daje dużych argumentów, żeby go posadzić na ławie. Nie popełnia on regularnie rażących błędów i zdarzyło mu się kilka razy mieć interwencje na światowym poziomie. Pewnego poziomu nie przeskoczy i raczej meczów nie wybroni, ale też nie jest zły. Też chciałbym, żeby polak rodak bronił, ale cała sytuacja nie jest taka prosta.
1
@Kengo Chciałaby być biała.
https://zapodaj.net/plik-wKnpA5REry
6
@Pedri16Future Religia powinna być całkowicie wywalona ze szkół. Jeżeli ktoś jest wierzący to może, a nawet powinien pielęgnować swoją wiarę poza szkołą. Religia to taki zapychacz i często jest to lekcja wychowawcza z dodatkowymi krokami. I nie chodzi o to, że jestem jakimś kolorowym wojującym antyteistą, ale po prostu uważam, że religia w szkole to nonsens. Można ewentualnie w ramach lekcji historii trochę więcej czasu poświęcić Religi i jej wpływie na świat. Myślę że godziny poświęcone na lekcje religii można lepiej wykorzystać.
0
@TR3YWAY Czyli coraz bliżej twojej śmierci i najprawdopodobniej wiecznego potępienia za twoje grzechy. Ale nie przejmuj się tym, bo to tylko wieczność cierpienia i ciesz się czasem, który ci pozostał na tej kulce zawieszonej we Wszechświecie.
1
@Encore Mudryk za Garnacho.
Mudryk i Antony na dwóch skrzydłach...Matko Boska, ale by to chodziło.
2
Komentarz usunięty
2
@Kessie Obrzydliwy i rasistowski mem...
https://zapodaj.net/plik-TUzC89x9WF
0
@SinMistico Nie wiem jakie są jego priorytety i staram się nie słuchać o doniesieniach medialnych, bo często sobię zaprzeczają. Po prostu nie wiem, czy Barcelona może sobie pozwolić na taki transfer, nie rozwalając sobie przy okazji jeszcze bardziej finansów. No ale z drugiej strony Laporta najprawdopodobniej chce zrobić głośny transfer, więc może się szarpnie i go kupi (albo inne głośne nazwisko).
6
@prokofiew Bajka, zabawa, gra. To wszystko i dorabianie większej filozofii nie ma sensu. Zakrycie herbu było nieszkodliwą szpileczką, jakich wiele i których jestem zwolennikiem.
2
@SinMistico Nie ma mowy, że nas stać. Troszkie poleciałeś. Na przykład taki Gyokeres, to aktualnie jedno z najbardziej gorących nazwisk i licytacja będzie zabójcza
4
@QQL5 Nie wiem co myślę, ale od razu lecę w koronkę i strzelam z ucha jak z kałasznikowa.
1
@norbi77 Pena tak naprawdę nie daje aktualnie negatywnych argumentów, żeby na gwałt wstawiać kogoś w jego miejsce. Wiadomo, że sporo mu brakuje i raczej meczów nie będzie wygrywał, ale również nie popełnia bardzo rażących błędów. Dodatkowo kilka razy zdarzyło mu się interweniować w absolutnie topowy sposób. No ale tak czy inaczej Barcelona będzie zmuszona szukać kogoś na rynku. Chciałbym też dodać jeszcze, że Pena jest dość niski jak na bramkarza, co powoduje pewne problemy.
0
Uwielbiam gdy Betis przyjeżdża