16

@GeneralXavi Udaje niedostępną, bo chce zobaczyć czy ci zależy. W tej sytuacji powinieneś dowiedzieć się gdzie mieszka i zrobić w nocy jej niespodziankę. Gwarantuję ci, że to doceni.

1

Mój wielbłąd nie strzela karnego, bo nie lubi łatwych goli. Mental.

2

@Lola120 Mogę uczynić cię najszczęśliwszą kobietą na świecie, ale tylko przez 12 sekund. Później czeka cię tylko płacz, rozgoryczenie i refleksja nad błędami życiowymi. Życie opiera się na trudnych decyzjach i to jest jedna z nich.

0

@Piotrek1993 Ale czy Lookman to ta sama pozycja co Nico? Pytam, bo nie jestem pewny. My między innymi potrzebujemy dodatkowego szybkiego skrzydłowego, który będzie rozrywał linie obrony.
Jeżeli chodzi o atak, to oczywiście również bardzo potrzebujemy napastnika, ale czy Lookman to typowa 9? Tego też nie jestem pewny, bo nie oglądam go w akcji.

5

Komentarz usunięty

23

@Lola120 Możesz tak jak ja rozwinąć własne niektóre choroby psychiczne i już nigdy nie będziesz sama. Mam wiele przyjaciół w głowie i szampańsko się bawię.

2

@Sulimo Interesujące zwierzęta. Bardzo tanie, łatwo ogarnąć im przestrzeń, oraz nie trzeba im dawać jeść i pić. Niestety największym minusem jest, to że żyją kilka dni :/. No ale i tak miło wspominam swoje poprzednie chomiki.

4

Mój delfin się nie zatrzymuje. A osoby które go obrażają pokazują swój niski poziom i brak psychiki. Nie jesteście już mile widziani w zbiornikach wodnych tego świata.

1

@MessiForeverTheBest Słucham? To angielskie pozdrowienie używane w gwarze madryckiej.

1

4

@Comentateiro Dlatego nie wchodzę na La Bambe podczas meczu. Choroszcz wygląda jak Harvard, przy tym co się tu odwala.

3

Megalodon nie ma litości. Płaczcie i lękajcie się, bo wasza zguba nadeszła.

5

@NeroTFP1 Istnieje spore prawdopodobieństwo że w jednym momencie stracą Salaha, Trenta i Van Dijka, czyli trzon drużyny. W ataku Salah nosi na plecach resztę zawodników ofensywnych i jeżeli jest bez formy tak jak w dzisiejszym meczu, to trudno im coś ugrać. Sytuacja Liverpoolu może być bardzo nieciekawa.

1

@Eklerek Od transferu do Liverpoolu kompletnie o nim nic nie słyszę. Piłkarz widmo.

0

@mekston Osobiście spodziewam się, że przed ostatnim meczem, który da mistrza, wybuchnie globalna wojna atomowa. Symulacja po prostu nie pozwoli na trufeum dla Kane.

0

Bardzo dobry mecz Barcelony, to tylko temat zastępczy dla niedziałającej nadal La Rambli. Nie dajcie się omamić i włączcie myślenie.

1

@michaleu No ja też nie chciałbym, dlatego wykluczam. Ja w życiu mam filozofię, że wolę nawet zarabiać mniej, a mieć po prostu lepsze warunki. Do grobu pieniędzy nie wezmę, dlatego nie chcę całkowicie poświęcać teraźniejszości w imię lepszych potencjalnych pieniędzy.

0

@michaleu W moim przypadku jest to praca, którą całkowicie wykluczam i nigdy nie chciałbym wykonywać. Ja między innymi nie lubię jeździć, w szczególności dużymi pojazdami. Kompletnie tego nie czuję. Również jako kierowca musisz prowadzić w pewnym sensie nomadzki tryb życia, co również nie jest dla mnie. Na dodatek jako kierowca musisz zmagać się z sytuacjami, z którymi nie chciałbym się zmierzyć, jak na przykład mocno zaśnieżona i stroma droga.
Ogólnie co kto lubi, bo pieniądze można zarobić fajne, no ale trzeba to lubić.

1

@Comentateiro Aha, czyli cieszysz się z wygranej realu? Nie dość, że folksdojcz, to jeszcze madryl. Obrzydliwe.

0

@karci0 Na pewno ten boczny obrońca z Hiszpanii. Inni nie jestem pewny

1

@kuz To jest nas dwóch.

0

@Joe_Pesci Gdzie wady?

0

@Popitek12 Przecież był już w 2022.

0

@MrOskarekk Nazwij go Grzmichuj, a nie jakieś pipowate zachodnie imiona.

2

@Luciano99 Po tych twoich kuponach, to jedyne co leży na ulicy, to ja...

1

@Mixtape Nie, bo przegraliśmy już mistrzostwo, a Real zaczął sezon w lutym...pograne.

2

@norbi77 Może o Riquiego Puiga mu chodzi?

8

@Pedri16Future Prędzej Szczęsny strzeli niż Fati.

0

Kłapouchy GOAT!!!!

4

W tyłku mam Trumpa, Zełeńskiego, czy Unię Europejską.
Mną rządzi papież.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?