Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi33 Coś mi się wydaję, że szwagry o tym doskonale wiedzieli, ale mydlenie oczu było po to, żeby umowy pospinać. Aczkolwiek kompletnie nie znam się na tych sprawach, więc po prostu bredzę jak zwykle.
1
@Jakchcesz Rejestracja Schrödingera.
5
@Comentateiro Największy jego problem to fakt, że ma już 60 lat. Najprawdopodobniej Barcelona to jego ostatni duży projekt, lub ogólnie jakikolwiek projekt i będzie chciał przejść na emeryturę. Przy bardzo dobrych wiatrach obstawiam maks 5 lat Flicka w Barcy. Po tym okresie pewnie będzie chciał już odpocząć
5
Ciągle zapominam, że Griezmann u nas grał. Dziwny był to dla mnie epizod.
1
@Michu94 Co do obaw się nie mylisz, bo każdy rozsądny powinien je mieć. Ważne, żeby pomimo obaw wygrać i to najlepiej przekonująco.
2
@Comentateiro Jak Cubarsi w cieniu stanie, to nawet podobny do Yamala. Nie ma co się czepiać.
0
@Czajka90 Kelleher akurat jest chyba dobry i słyszałem sporo głosów, że marnuje się jako 2.
1
@takisobiektos Ja tam bardzo lubię jego komentarz, więc mam nadzieję, że im później, tym lepiej. Wiadomo, że merytoryczność już nie ta, ale ja w szczególności od komentatorów wymagam wzmacniania emocji, a Szpaku to umie robić. Fakt, że można się czasem pośmiać także jest przyjemnym dodatkiem.
1
No ale trzeba przyznać, że fajnie się technologia rozwija. Sztuczna inteligencja, zwana AI Szpakowski przywróci dzisiaj na Europejskie boiska Ronaldinho, Messiego, Inieste i innych. Żyjemy w ciekawych czasach.
2
@MirusAmisz Nic dziwnego, rekiny są groźniejsze gdy poczują krew. Zadajmy ranę na początku naszym ofiarom, a rekin rozszarpie obiekt naszego ataku.
22
Liczba ofiar śmiertelnych spowodowanych przez atak rekinów dzisiaj drastycznie wzrośnie.
8
Jestem jakoś spokojny o tą całą sytuację wokół klubu. Szwagry już pokazały, że są mistrzami druciarstwa, więc nawet jeżeli jedna trytytka padnie, to zaraz ogarniają następną. Konstrukcja się chwieje ale stoi. Nie wiem jak to ebaniutcy robią, ale jakoś zawsze spadają na cztery łapy.
0
@Nicko Czyli Sociedad awansuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Wygrać najprawdopodobniej wygrają, ale może te dodatkowe 30 minut pomogą im stracić punkty z Valencią.
1
@GeneralXavi A no tak. No to jeżeli Real Sociedad nie wyda budżetu transferowego na kopertę, to czarno widzę ich szansę.
0
@GeneralXavi Z okazji prima aprilis nie przekręca rywala realu. Taki żarcik zrobią w tym meczu.
2
@SelloutCrowd Ale dlaczego jesteś taki niemiły? Dlaczego używasz brzydkich określeń we wtorkowy wieczór? Czyżby frustracja lub problemy życiowe powodowały twoją agresję? Jeżeli chcesz możesz ze mną porozmawiać o swoich problemach, jestem otwarty. Pozdrawiam, Bolton.
4
@blakkudium Oczywiście że Elanga musiał strzelić United. Nie było innej opcji.
1
@Comentateiro Flick to Niemiec, z kolei Simeone to Argentyńczyk, a wiadomo że po 1945 Argentyna była uroczym miejscem turystycznym dla niektórych Niemców. Nic dziwnego że bronią swojego. Na szczęście jest tutaj grupa osób, która nie jest ślepa i widzi jak się sprawy mają
5
@Vurt Messi ze względu na historię i zbroję fabularną. Dobro na końcu wygrało.
1
@FcPortoFan1999 Jeszcze raz się do mnie zwrócisz w ten sposób, a przysięgam że nadam twojemu życiu nową definicję cierpienia. Nigdy więcej nie popełniaj tego błędu heretyku.
1
Na notatniku prima aprilis mają codziennie, więc jeden dzień u nas jakoś przeżyjecie.
2
@Popitek12 Dlatego już od rana dzwonię na policję i zgłaszam darmozjadów.
0
@Kessie A myślałem, że twój kolor skóry jest twoim największym problemem...
23
Girona nie istnieje i całkowicie dominujemy. Fakt, że prowadzimy tylko 1:0 i to po takim golu jest bardzo frustrujący. Ważne żeby teraz nie dać sobie strzelić jakiejś szmaty i powinno być dobrze.
0
@Trojanek23 Ja Flickowi zaufałbym nawet gdyby kazał mi zeskoczyć z wieżowca. Nie zamierzam podważać jego decyzji w tym wymiarze i następnym
0
Dość eksperymentalny skład. Skład który mam nadzieje, że nie popsuje nam zmiany czasu. Ważne że GOAT kłapouchy gra.
2
@ViscaelBarca2007 Fati wie o co chodzi i się nie przemęcza teraz, bo szykuje formę na czerwiec i lipiec. Jego najlepsza wersja nadejdzie w kluczowym momencie.
6
@Kapitan hawk Napisałem do niej "hej", więc nic dziwnego, że urodziły się w niej wątpliwości.
0
Flick, ukryta opcja z Dębicy?