9

@BorzyKrzys Gdyby porwali mi taką Helenę, to bym skakał z radości a nie leciał na wojnę.
Nawet jakby była jedyną kobietą na planecie, to nie dałoby się jej uznać za najpiękniejsza kobietę świata.

4

1

@Derean Ja już w to kilka lat nie gram, no ale te latające motory były mocno OP.
Ostatni raz grałem chyba jak dodali jakieś areny i pojazdy w stylu Mad Max. Zgaduję, że później wypuścili jeszcze więcej takich rzeczy.
Generalnie moim największym problemem, to byli właśnie oszuści i przede wszystkim fakt, że mogłeś łatwo sobie kasę ogarnąć, bo wystarczyło wejść do prywatnego lobby i ktoś ci mógł kasę na łeb zrzucać. Nie było zbytnio motywacji do grindu i tej satysfakcji z zdobywania rzeczy.

1

@Popitek12 Reluję z tobą sigmo.

6

@ViscaelBarca2007 Na pewno Julian Alvarez.
A nie, on nie jest napastnikiem.

1

@Konradowskyy Potraktuję to jako zdradę rasy. Twoim jedynym łukiem odkupienia jest fakt, że mówisz "pole", a nie "dwór" jak *tfu warszawiacy i ich poplecznicy.

3

Jako dumny prawdziwy biały człowiek, uwielbiam zimę, mróz i śnieg. Czuję się perfekcyjnie przystosowany do tych warunków.

2

@Azazel_Pazuzu Nie ma problemu. Za 10 lat zapytasz o tusz.

0

@partymaker Widziałem wystarczająco dużo. Fabregas, witamy w Barcelonie.

No a poważniej, to po odejściu Flicka, temat Fabregasa będzie mocarnie grzany, o ile jakoś bardzo mocno PR sobie nie zepsuje i wciąż nie będzie miał ugruntowanej pozycji w topowym klubie.

4

Nic się nie zmienia, z tego co widzę...
https://zapodaj.net/plik-MiK6oWvsRp

0

Widzę że póki co 1:1. Oczywiście real na 100% wygra, bo nie ma innej możliwości.
I to wszystko pomimo snajperów na stadionie, którzy bezlitośnie strzelają do piłkarzy realu.

3

@ViscaelBarca2007 Oni co chwile transfery robią, a mam wrażenie, że skład się nie zmienia.

12

Karnym, proste.

2

Niedziela. Czas wolny (dla większości). Dzień po wielkim zwycięstwie i powrocie do domu z tarczą. Niech to wam nie przysłoni faktu, że trzeba dbać o siebie, bo każdy człowiek powinien doświadczyć tego co ma do zaoferowania ciało. @Popitek12 wie o tym i nagrał kolejny trening, żeby nawet ktoś taki jak wy, mógł cokolwiek zrobić w swoim życiu.

11

@BojanKriKicz Przecież nie żyje, ale przyczynił się do rozwoju fizyki. To trzeba przyznać.

1

@Tuc (AKTUALIZACJA) Raphinha i Kounde będą pauzować przez 2 miesiące.

1

@VeB 1899 Nie ufam. Poczekam do jutra.

1

@blakkudium Oczywistości nie liczę.

0

@Filipem Dynamicznie siedział na ławce, proste.

2

Plusy: Pełno akcji.
Minusy: Pełno niewykorzystanych akcji i dwie potencjalne kontuzje.
Wstępne uplastycznienie meczu.

0

@tomek8756 Chłop powinien mieć ksywę tampon, bo strasznie siedzi w pipach piłkarzy.
Niesamowity jest gość

3

Lepiej mieć akcje i nie strzelać, niż nie mieć akcji. Wiadomo, złota myśl.
No ale jak te siusiaczki tu stracą punkty, to będę zły, zmęczony, rozgoryczony, wściekły i wejdę w stan racjonalnej rozpaczy.

3

Temat powinien już zostać zamknęty. Woke nonsens ten mecz.

1

Rekin jak prawdziwa bestia, najpierw bawi się ofiarą, a później przychodzi czas na ostateczny i zabójczy atak. Uśpił czujność osobników, żeby później całkowicie wykorzystać słabość.

0

To Elche, to takie jakieś średnio rozgarnięte. Zobaczymy czy te słowa będą mlekiem, czy winem.

0

@Czajka90 Kobiety nie powinny zarabiać. Od tego zacznijmy dyskusje.

22

NIE dla rasizmu. Wspólnie zatrzymajmy ten nonsens.
https://zapodaj.net/plik-bDDSdJUne6

4

@Eklerek Sigma.

1

@AmigoBlancos A więc umierasz, życie. Choć w tym przypadku już nie życie.

6

@Kessie Za 2 godziny oznaczę cię 11 raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?