Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@BorzyKrzys Gdyby porwali mi taką Helenę, to bym skakał z radości a nie leciał na wojnę.
Nawet jakby była jedyną kobietą na planecie, to nie dałoby się jej uznać za najpiękniejsza kobietę świata.
4
@Kessie wszystkiego najlepszego.
https://zapodaj.net/plik-kCuStcyuSP
1
@Derean Ja już w to kilka lat nie gram, no ale te latające motory były mocno OP.
Ostatni raz grałem chyba jak dodali jakieś areny i pojazdy w stylu Mad Max. Zgaduję, że później wypuścili jeszcze więcej takich rzeczy.
Generalnie moim największym problemem, to byli właśnie oszuści i przede wszystkim fakt, że mogłeś łatwo sobie kasę ogarnąć, bo wystarczyło wejść do prywatnego lobby i ktoś ci mógł kasę na łeb zrzucać. Nie było zbytnio motywacji do grindu i tej satysfakcji z zdobywania rzeczy.
1
@Popitek12 Reluję z tobą sigmo.
6
@ViscaelBarca2007 Na pewno Julian Alvarez.
A nie, on nie jest napastnikiem.
1
@Konradowskyy Potraktuję to jako zdradę rasy. Twoim jedynym łukiem odkupienia jest fakt, że mówisz "pole", a nie "dwór" jak *tfu warszawiacy i ich poplecznicy.
3
Jako dumny prawdziwy biały człowiek, uwielbiam zimę, mróz i śnieg. Czuję się perfekcyjnie przystosowany do tych warunków.
2
@Azazel_Pazuzu Nie ma problemu. Za 10 lat zapytasz o tusz.
0
@partymaker Widziałem wystarczająco dużo. Fabregas, witamy w Barcelonie.
No a poważniej, to po odejściu Flicka, temat Fabregasa będzie mocarnie grzany, o ile jakoś bardzo mocno PR sobie nie zepsuje i wciąż nie będzie miał ugruntowanej pozycji w topowym klubie.
4
Nic się nie zmienia, z tego co widzę...
https://zapodaj.net/plik-MiK6oWvsRp
0
Widzę że póki co 1:1. Oczywiście real na 100% wygra, bo nie ma innej możliwości.
I to wszystko pomimo snajperów na stadionie, którzy bezlitośnie strzelają do piłkarzy realu.
3
@ViscaelBarca2007 Oni co chwile transfery robią, a mam wrażenie, że skład się nie zmienia.
12
Karnym, proste.
2
Niedziela. Czas wolny (dla większości). Dzień po wielkim zwycięstwie i powrocie do domu z tarczą. Niech to wam nie przysłoni faktu, że trzeba dbać o siebie, bo każdy człowiek powinien doświadczyć tego co ma do zaoferowania ciało. @Popitek12 wie o tym i nagrał kolejny trening, żeby nawet ktoś taki jak wy, mógł cokolwiek zrobić w swoim życiu.
11
@BojanKriKicz Przecież nie żyje, ale przyczynił się do rozwoju fizyki. To trzeba przyznać.
1
@Tuc (AKTUALIZACJA) Raphinha i Kounde będą pauzować przez 2 miesiące.
1
@VeB 1899 Nie ufam. Poczekam do jutra.
1
@blakkudium Oczywistości nie liczę.
0
@Filipem Dynamicznie siedział na ławce, proste.
2
Plusy: Pełno akcji.
Minusy: Pełno niewykorzystanych akcji i dwie potencjalne kontuzje.
Wstępne uplastycznienie meczu.
0
@tomek8756 Chłop powinien mieć ksywę tampon, bo strasznie siedzi w pipach piłkarzy.
Niesamowity jest gość
3
Lepiej mieć akcje i nie strzelać, niż nie mieć akcji. Wiadomo, złota myśl.
No ale jak te siusiaczki tu stracą punkty, to będę zły, zmęczony, rozgoryczony, wściekły i wejdę w stan racjonalnej rozpaczy.
3
Temat powinien już zostać zamknęty. Woke nonsens ten mecz.
1
Rekin jak prawdziwa bestia, najpierw bawi się ofiarą, a później przychodzi czas na ostateczny i zabójczy atak. Uśpił czujność osobników, żeby później całkowicie wykorzystać słabość.
0
To Elche, to takie jakieś średnio rozgarnięte. Zobaczymy czy te słowa będą mlekiem, czy winem.
0
@Czajka90 Kobiety nie powinny zarabiać. Od tego zacznijmy dyskusje.
22
NIE dla rasizmu. Wspólnie zatrzymajmy ten nonsens.
https://zapodaj.net/plik-bDDSdJUne6
4
@Eklerek Sigma.
1
@AmigoBlancos A więc umierasz, życie. Choć w tym przypadku już nie życie.
6
@Kessie Za 2 godziny oznaczę cię 11 raz