6

WPWELEMENT - jeżeli to przeczytałeś, to w twoim domu w nocy pojawi się wpwelement. Kiedy rano wstaniesz, zobaczysz go w lustrze. Da ci bana, jeśli nie prześlesz tego do 10 osób. To nie są żarty.

23

Alvareza nie ma, to od razu lepiej się gra. Kurdupelek ostro wyjaśniony. Proste.

5

@Fabik87 Ronaldo za każdym razem:

0

@wpwelement Pięknie jedziesz z nimi od spodu.

5

@Popitek12 szacun i jeszcze raz szacun. A wy jakie macie wymówki, żeby nie ćwiczyć? Popitek się nie zatrzymuje.

0

Temu co na żarty się zebrało.

0

@Popitek12 A francuza dzisiaj robiłeś, popiteczku?

0

@europejczyk Auslander raus. Proste.

2

I to jest ta wasza koza Messi? Bo moja tak.
https://streamable.com/yfb760

2

@blakkudium Patrz @ViscaelBarca2007 jak się kurdupel podlizuje

5

Deus Vult, bracie.

3

@macio_944 Nie ma na PC, więc niech mnie w pompkę pocałują.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Garcia co po mleko poszedł.

1

Cancelo sigma, proste.

1

Ronaldo ma podobno klauzulę wykupu wynoszącą 50 milionów. Tak czy nie?
Zastępstwo za Robercika jak znalazł.

0

@tomek8756 Adolf Hi...a dobra nieważne. Nie denerwuj mnie.

5

@blakkudium W tego typu zestawieniach, to należy zwracać uwagę może na pierwsze 5 miejsc, bo później to już jest maszyna losująca.

4

@Azi Nie no, tyle to nie. W takim razie nadal będę wierny Polsce. Biedo piękna kusicielko.

1

@tbas Za parę stówek, to i ja mógłbym szpiegować.

7

0

@RivaldoVitorBorba Tak jak kolega wyżej. Ponieważ oni rządzą. I nie, żadna partia polityczna którą znasz, tego nie zmieni.

8

@Popitek12 wiedziałem że ten kibel który ci dałem się nie zmarnuje. Pozdro Popitek i tak trzymaj. Braci się nie traci. Ziomale ponad lale.

0

@NeroTFP1 Ostro i celnie o kurduplu.

5

@Eklerek Ci byli piłkarze United są wyjątkowo specyficzni. Odnoszę wrażenie, że najczęściej otwierają buzię (z legend dużych klubów) i bardzo często, nie jest to coś wartego uwagi.

9

@BorzyKrzys Gdyby porwali mi taką Helenę, to bym skakał z radości a nie leciał na wojnę.
Nawet jakby była jedyną kobietą na planecie, to nie dałoby się jej uznać za najpiękniejsza kobietę świata.

4

1

@Derean Ja już w to kilka lat nie gram, no ale te latające motory były mocno OP.
Ostatni raz grałem chyba jak dodali jakieś areny i pojazdy w stylu Mad Max. Zgaduję, że później wypuścili jeszcze więcej takich rzeczy.
Generalnie moim największym problemem, to byli właśnie oszuści i przede wszystkim fakt, że mogłeś łatwo sobie kasę ogarnąć, bo wystarczyło wejść do prywatnego lobby i ktoś ci mógł kasę na łeb zrzucać. Nie było zbytnio motywacji do grindu i tej satysfakcji z zdobywania rzeczy.

1

@Popitek12 Reluję z tobą sigmo.

6

@ViscaelBarca2007 Na pewno Julian Alvarez.
A nie, on nie jest napastnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?