Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
WPWELEMENT - jeżeli to przeczytałeś, to w twoim domu w nocy pojawi się wpwelement. Kiedy rano wstaniesz, zobaczysz go w lustrze. Da ci bana, jeśli nie prześlesz tego do 10 osób. To nie są żarty.
23
Alvareza nie ma, to od razu lepiej się gra. Kurdupelek ostro wyjaśniony. Proste.
5
@Fabik87 Ronaldo za każdym razem:
0
@wpwelement Pięknie jedziesz z nimi od spodu.
5
@Popitek12 szacun i jeszcze raz szacun. A wy jakie macie wymówki, żeby nie ćwiczyć? Popitek się nie zatrzymuje.
0
Temu co na żarty się zebrało.
0
@Popitek12 A francuza dzisiaj robiłeś, popiteczku?
0
@europejczyk Auslander raus. Proste.
2
I to jest ta wasza koza Messi? Bo moja tak.
https://streamable.com/yfb760
2
@blakkudium Patrz @ViscaelBarca2007 jak się kurdupel podlizuje
5
Deus Vult, bracie.
3
@macio_944 Nie ma na PC, więc niech mnie w pompkę pocałują.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Garcia co po mleko poszedł.
1
Cancelo sigma, proste.
1
Ronaldo ma podobno klauzulę wykupu wynoszącą 50 milionów. Tak czy nie?
Zastępstwo za Robercika jak znalazł.
0
@tomek8756 Adolf Hi...a dobra nieważne. Nie denerwuj mnie.
5
@blakkudium W tego typu zestawieniach, to należy zwracać uwagę może na pierwsze 5 miejsc, bo później to już jest maszyna losująca.
4
@Azi Nie no, tyle to nie. W takim razie nadal będę wierny Polsce. Biedo piękna kusicielko.
1
@tbas Za parę stówek, to i ja mógłbym szpiegować.
7
@Kessie ajjjj blisko było.
https://streamable.com/u4v512
0
@RivaldoVitorBorba Tak jak kolega wyżej. Ponieważ oni rządzą. I nie, żadna partia polityczna którą znasz, tego nie zmieni.
8
@Popitek12 wiedziałem że ten kibel który ci dałem się nie zmarnuje. Pozdro Popitek i tak trzymaj. Braci się nie traci. Ziomale ponad lale.
0
@NeroTFP1 Ostro i celnie o kurduplu.
5
@Eklerek Ci byli piłkarze United są wyjątkowo specyficzni. Odnoszę wrażenie, że najczęściej otwierają buzię (z legend dużych klubów) i bardzo często, nie jest to coś wartego uwagi.
9
@BorzyKrzys Gdyby porwali mi taką Helenę, to bym skakał z radości a nie leciał na wojnę.
Nawet jakby była jedyną kobietą na planecie, to nie dałoby się jej uznać za najpiękniejsza kobietę świata.
4
@Kessie wszystkiego najlepszego.
https://zapodaj.net/plik-kCuStcyuSP
1
@Derean Ja już w to kilka lat nie gram, no ale te latające motory były mocno OP.
Ostatni raz grałem chyba jak dodali jakieś areny i pojazdy w stylu Mad Max. Zgaduję, że później wypuścili jeszcze więcej takich rzeczy.
Generalnie moim największym problemem, to byli właśnie oszuści i przede wszystkim fakt, że mogłeś łatwo sobie kasę ogarnąć, bo wystarczyło wejść do prywatnego lobby i ktoś ci mógł kasę na łeb zrzucać. Nie było zbytnio motywacji do grindu i tej satysfakcji z zdobywania rzeczy.
1
@Popitek12 Reluję z tobą sigmo.
6
@ViscaelBarca2007 Na pewno Julian Alvarez.
A nie, on nie jest napastnikiem.