0

@4drian0 Mmmmmm Leon. Seksiak i sigma w jednym. Dajcie mi jeszcze Weskera i dojdzie do ejakulacji

1

Komentarz usunięty

4

Ciekowstka, która już pewnie była opublikowana, ale jeszcze raz opublikuję, bo robię co chcę:
"Wczorajszy mecz był pierwszym w historii Barcelony, w którym jeden ze strzelców (Lewandowski) był starszy od dwóch pozostałych strzelców razem wziętych (Yamal i Bernal)."

1

@Tasde Tak zwane przygotowanie na SHTF. Zdecydowana większość populacji nie jest przygotowana nawet na drobne niedogodności. Bardzo niewiele dzieli społeczeństwo od mniejszej lub większej anarchii.

0

Spieprzy to, prawda?
Edit: jednak nie. Ma farta mój aryjski brat.

1

@tomek8756 Ponoć relatywnie niewiele babsztyli zarabia duże pieniądze, no ale nie wiem, nie znam się, nie moja sprawa.

3

@CurryTheGoat30 Rashford?

1

@blakkudium To jest niesamowite, że gość z takimi warunkami, jest tak podatny na wylewy w walce o górne piłki, w swoim polu karnym.

7

@ViscaelBarca2007 No powiedz o kogo ci konkretnie chodzi. Nie krępuj się. Wiem że to lubisz.

6

A wy jak marnujcie swoje mało warte życie? Bo @Popitek12 nie wie co to znaczy marnować czas. Trening i jeszcze raz trening. Jego wytrzymałość psychiczna i fizyczna powinna być wzorem dla dzieci w szkołach. Po tęczy zawsze przychodzi burza, tak trzymaj przyjacielu.

0

@Pawlak1992 Gilotyna, albo szubienica. Politycy mogą sobie wybrać. To jedyne na co zasługują.

2

Hello friend...

21

@LeszekFCB Szkoda by było gdyby ktoś powiadomił odpowiednie służby i dopytał, czy przebywa ona tu legalnie. Nie no żartuję, kolego. No ale szkoda by było. Żartuję...ale pomyśl jaka wielka niespodziewana szkoda by się stała.

2

@PatrychoO Mr Robot był wspaniały, więc również odczuwam sympatie.

4

@CurryTheGoat30 Segregacja dla tych gorszych fanów. Tak jak powinno być.

20

Ale jutro delfiny będą robić sztuczki w polu karnym.

5

Widziałem wystarczająco dużo. Bernal naszą nową 9.

0

@4drian0 La Ramblowiec zmiennym jest.

0

@AlphaNumeric O Yamala rzecz jasna.

3

Trzeba przyznać, że Marokańcowi coraz bardziej udają się te strzały.

0

@Faro Nie bijcie się :(

6

Syryjczyk by strzelił. Proste.
Tyle na temat jeśli chodzi o Yamala.

2

@July_6_BcN Ogólnie najgorzej jest być kobietą. Jest to więzienie dla duszy. Współczułbym tobie i innym, gdybym nie był mizoginem.

0

@Eklerek Ty masz dziecko? Co za dziwny świat.

8

@AssisMoreira Jak ja nie śpię. Czuwam i zawsze jestem gotów do akcji.
Nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie wojna rasowa, albo coś takiego. Nie chcę tego przegapić. Moja krew się kotłuje.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Nie słuchaj ich. Się nie znają siusiaczki. To jest czysta biała i dumna kultura.

2

@FcPortoFan1999 Jest dobra śmierć i zła śmierć. Dobra śmierć będzie wtedy gdy uznają naszą wyższość, ale jednocześnie nie pokażą pleców. Zła śmierć będzie wtedy, gdy postanowią się ukryć przed końcem. Nikt jeszcze nie zdołał się ukryć przed żniwiarzem.

23

Sobota.16:15. Mallorca dostaje na dziurę. Czysta masakra. Bez litości. Bez jeńców. Bez wyrzutów sumienia. Jesteśmy malarzami a krew to nasza farba, którą pomalujemy jutro boisko.

1

@macio_944 Grałem w wiele gier online i te nie online, bo jestem zapalonym gejmerem, ale również i graczem. Fifa to największe ścierwo. Z gier online teraz gram w Arc Riders i tutaj jak umrzesz to tracisz wszystko, ale upadek ludzkiej godności się nawet nie zbliża do fify. Po fifie musiałem regularnie odreagować. Na szczęście ten etap mam już za sobą.

5

@Jakchcesz Obie strony są głupie i tępe, bo nie są mną. Uplastycznione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?