Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Po kontuzji Pedriego wszystko jest jakieś takie, nie wiem... smutne? Ja jestem smutny, świat jest smutny. Księżyc płacze, chmury szlochają, niebo jest poruszone, w pokoju jest ciemniej, bo świat się stał bardziej mrocznym miejscem. Jakoś nic mnie nie bawi, bo nie ma się z czego śmiać. Wszyscy ściężymy na tej opuszczonej przez Boga planecie...
1
Pedri umarł za to...krew została poświęcona, aktualnie jesteśmy w top 8... póki co...
2
Możemy i wygrać 2-10. Pedri z kontuzją to i tak czarna środa. Tragedia, dramat, rozpacz, ostatni gasi światło.
0
Dobra, może przeżyją. Może.
3
Oddajcie mi Barcelonę
5
Wyliczenia co się musi stać żeby być w TOP 8. Moje ulubiene. Wzór Hajty pomnożony przez teorie względności i podzielone przez drugą zasadę dynamiki Newtona.
3
Dzisiaj syryjczyk pokazuje niemcowi, że marokaniec jest skończony. Tak będzie.
2
@barcanawieki A więc będą robić to samo co od...cholera wie jak dawna.
Lubię Assassina, a trylogia Ezio to jeden z moich goatów, no ale ileż można tworzyć to samo, ale używając innej skórki.
Już nawet nie chcę słuchać PR bełkoty o pierdyliardzie godzin w otwartym świecie, bo jeżeli jakaś firma to zapowida, to oznacza, że po prostu mamy do czynienia z światem przeładowanym nudną i powtarzalną treścią. Nie mam nic przeciwko temu żeby gra była długa, lecz mam coś przeciwko długim nudnym grom.
0
@domin1515 Wiele błędów popełnili i masowa imigracja się do tego zalicza, choć w tym nie są osamotnieni, bo inni popełnili podobny błąd. Mimo wszystko przynajmniej mają jakieś wybijające się zalety w porównaniu z innymi.
0
@domin1515 Francja chociaż nie zaorała energetyki atomowej i zachowała do pewnego stopnia przemysł wojskowy. Między innymi dlatego stawiam ich wyżej od Niemiaszków.
2
@blakkudium Najlepszy argentyńczyk w Atletico.
@ViscaelBarca2007
14
Zapowiedź meczu ze Slavią Pragą.
https://zapodaj.net/plik-T8OYVu4AH3
2
@mekston Dlaczego oznaczasz mnie, Popitka, i Lucka? Co to znaczy? Układ monachijski uskuteczniasz, czy o co tu chodzi.
1
@Pedri16Future Jak mundurki to mam nadzieję, że chociaż będą czarne z srebnymi czaszkami, piorunami, etc. Jeżeli nie zamierzają tego zrobić, to walić ich.
Tak samo wali mnie jak ktoś się ubiera do szkoły.
3
@Nazio_87 Trump ogłasza krucjatę. Ma mój miecz.
5
@Sysia11 A więc mówisz że silny murzyn, to lepsza opcja od niskorosłego argentyńczyka z Atletico?
3
@ViscaelBarca2007 Daj ty mu już spokój.
Fajny chłopak (mężczyzną nie jest bo nie ma 180 cm), uśmiechnięty, zwinny, Argentyńczyk a więc ssał mleko Messiego od urodzenia. Ma Europejskich przodków, a więc wartościowa pula genów w naszej drużynie się będzie zgadzać. Nóżka chodzi, wolne będą grane. Żyć nie umierać.
11
@Kozinho. PKB USA spadło o 50%.
3
@gumaz Podróżnik w czasie przesuwa krzesło:
3
@Sulimo Nie wiem skąd to przekonanie.
Ktoś taki jak Trump nie mógłby sam zdobyć władzę. Ma za sobą ludzi, oraz obywatele go wybrali i to dwa razy.
Krytykując Trumpa, musisz krytykować cały system, ponieważ system jest po jego stronie.
Gdyby był wielkim problemem, to by już się go pozbyli.
Pozwalają mu na to.
Śmiem twierdzić że on tam ma gówno do gadania i jest po prostu przydatnym narzędziem, ale to moja skromna teoria.
23
@blakkudium To se Bruno postoi.
2
Komentarz usunięty
4
@blakkudium Myślę że symulka przeciwko takiemu oponentowi nie przystoi.
4
@BorzyKrzys Zszargał honor białego człowieka.
14
@Kgorecki2500 Słusznie. Wjeżdżamy armią na Bornholm.
4
@Kozinho. Pewien człowiek chciał żeby polskim dzieciom żyło się lepiej.
2
@Konradowskyy Brzydki przytyk w kierunku Lewandowskiego i Anny Stachurskiej.
5
@Kgorecki2500 Messi nie wydał żadnego oświadczenia. Dementuję.
0
@michal26 Ale konkretnie o co ci chodzi? Kod nie jest pisany tylko przez wielkie korporacje, a dla wielu ludzi to hobby. Aktualnie nie możesz w 100%, w każdym przypadku użyć AI do bezbłędnego kodu. Więc nie, pisanie kodu nadal jest w rękach ludzi. Napisałem, że w przyszłości może się to zmienić, lecz nie jest to jeszcze teraźniejszość.
Zresztą moje zaufanie do korporacji jest niskie, nie ufam im i coś mi się wydaje, że w niektórych przypadkach, zwalnianie ludzi, bo AI ich zastąpi, oznacza wygodną wymówkę do cięcia kosztów, lub ewentualnie przeniesienia produkcji do Indii. Nie mówię, że zawsze tak jest, no ale w niektórych przypadkach na pewno.
Lubię AI i sam co jakiś czas korzystam, ale to co czytam ma się nijak, do tego że aktualnie pisanie kodu przez ludzi jest martwe.
4
Gyokeres z golem. 6 goli realu.
Niech już ten wulkan w Yellowstone dupnie. Albo chociaż jakaś asteroida walnie. Cokolwiek.