1

Gdyby Flick miał możliwości finansowe, takie jak daje City i inne kluby Premier League... Jezus Maria, przerażająca perspektywa dla wszystkich naszych wrogów. Maks do czerwca bylibyśmy pod Wołgogradem.
Wyobraźcie sobie tylko tą orkę na wszystkim co istnieje.

2

@BojanKriKicz Porównywanie jabłek do pomarańczy.

7

@ViscaelBarca2007 Cherki i Guehi kosztowali łącznie w sumie chyba coś koło 50 milionów, jak dobrze kojarzę. Oczywiście nie liczę tutaj potencjalnych ukrytych kosztów, ale to wiadomo.
United kupiło tylko Hojlunda za jakieś 70 milionów, który to nie wiem czy strzelił 10 goli w serie A.
Kupować też trzeba umieć, już abstrahując od sukcesów City w porównaniu do innych klubów, które wydają także duże pieniądze.

6

@Luciano99 Jak rekin ma lepsze staty od wielu tych rzekomo wymiataczy i zbawicieli.
Tutaj pozwolę sobie oznaczyć @ViscaelBarca2007 i wspomnieć również o choćby Alvarezie i porównać go z naszą rybą.

7

Tak całkowicie na poważnie, moi przyjaciele. Mbappe i Vinicius, co o nich sądzicie?
https://zapodaj.net/plik-lEYzQhc5WC

8

Nie oglądam ligi włoskiej, ale widzę że przynajmniej znają się na literaturze.
https://zapodaj.net/plik-Qz9qbAlYO4

14

Nie zamierzam płakać na razie o ten mecz, bo aktualnie nie ma o co. No ale całościowo Balde jest piłkarzem, który mnie najbardziej irytuje w tym sezonie. Ani dobry z przodu, ani z tyłu. O tym, że wiatr robi też nie można powiedzieć. W sumie niewiele dobrego o nim mogę powiedzieć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Eklerek @Luciano99 @Kessie @Bocheno1 zablokujcie numer telefonu.

6

Jak to 21:15. Czuję się oszukany. Czuję rozgoryczenie. Czuje gniew. Czuję niepokój. Czuję irracjonalnie potężną złość.

3

@Kessie A ja Happy Nation, bo jestem szczęśliwy.

3

@Safrani Ja przygotuję jakąś imprezę dla wszystkich zainteresowanych.
Jako ród Bolton, gwarantuję że nikomu nie stanie się krzywda i wszyscy się będą świetnie bawić. Nawet orkiestrę ogarnę. Macie moje słowo.

6

@Hasszz
@ViscaelBarca2007 oznaczam cię bez powodu.

0

@RedKorsak
@Gosciuu nigdy co tego nie zapomnę...

9

@Popitek12 Wiem, widziałem to po tobie, Popitek.
No ale skierowałeś swój gniew w dobrym kierunku i ciągle dążysz do celu.
Hejterzy będą hejtować

2

@Bocheno1 Gratuluję mózgu.
Moderacja dobrze zrobiła, że cię ukróciła trochę, bo za bardzo zaczynałeś się rządzić. Proste.

1

@NeroTFP1 Mój generał, mój zabójca, mój brazol, mój piłkarz.
Dziękuję mamo, że nie jestem madrylem.

0

@cracker Oznacza to, że ktoś jest kobiecy. W skrócie.

0

@Starrk Napisałem, że prawie każda rzecz. Prezydentura Trumpa nie ma wad. Jest idealny.

13

Już tak na chłodno po wczorajszym wielkim meczu na styku.
- Plusy: real dostał na dziurę od drugoligowca z dolnej części tabeli.
- Minusy: real nie dostanie w tym pucharze na dziurę od nas.

W życiu prawie każda rzecz ma wady i zalety. Pamiętajcie o tym, moje robaczki.

2

@Cochise Mogę też dzisiaj do godziny 21 umrzeć, dlatego cieszę się chwilą.
A zresztą śmianie się po fakcie jest zabawne, to prawda. Ale przed jest jeszcze lepsze, gdyż istnieje element hazardu z losem.

4

W sobotę może być zabawnie, bo raz że grają na Bernabeu i najpewniej czekają ich urocze gwizdy. A po drugie, to są divy, więc piłkarzyny mogą się obrażać podczas tego procesu. A jak stracą punkty, to już ogólnie będzie cyrk na kółkach, no ale narzekać nie będę.

7

Brahim Diaz po powrocie z Pucharu Afryki.
https://ibb.co/8DwnnCWP

5

Albacete Balompié, pamiętajcie tą nazwę.

2

@Roobo A niech się bijo. real dostał na dziurę, to jest ważne.

2

Na porannym treningu panowała atmosfera zemsty, piłkarze Realu Madryt patrzą na Levante ze złością w oczach
https://ibb.co/jPqGdF6V

3

@NeroTFP1 Nie umieją czytać.

8

1

@kibic1899 Jutro na spokojnie sobie przefiltrujesz od najlepszych.

1

Teraz dopiero widzę 3 gol. Szmata niesamowita.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?