0

@Czajka90 Dzisiaj będzie na dziurę od Chelsea?

2

@Barcanajlepszyteam Nie ma żadnych wad dla mnie, nie dla nich :/ :/ :/

2

@Barcanajlepszyteam Obrzydliwa mowa nienawiści z twojej strony :/

2

@Barcanajlepszyteam Ale nie jestem, więc wciąż nie widzę wad.

2

@Barcanajlepszyteam Przeczytałem. Tym bardziej nie widzę.

2

@marcin62 Nie widzę wad

4

@FcPortoFan1999 W Hiszpanii jest mocne słońce, więc nic dziwnego że taki prawdziwy Francuz nie jest przyzwyczajony :/

14

Szacunek dla Czuameniego, że docenił Xabiego.
https://zapodaj.net/plik-zk3m3MapL8

5

@Laminedependencia Żaden inny pomocnik na świecie nie potrafi tak techniczne uderzyć butelki. Piękna akcja do oglądania.

3

@Majkel34 Kto krytykuje Flicka, ten automatycznie wpisuje swoje nazwisko do notatnika śmierci. To jest moja prawda.

27

Wyciekło zdjęcie z szatni realu, po przegranym meczu z wielką Barceloną.
https://zapodaj.net/plik-Pu4ULtVpgH

5

@JimMorrisonFCB Pięknie, mój bokser.

6

@gumaz Chimera - ziejący ogniem potwór z mitologii greckiej, potomek Tyfona i Echidny. Najczęściej przedstawiany z głową lwa, ciałem kozy i ogonem węża.

2

@FcPortoFan1999 Jeżeli chcesz go pobić, to jestem z tobą Oskar. Zawsze przy tobie.

0

@Consigliere Fajny, do ogródka bym se go dał, żeby odstraszał dzikie zwierzęta.
Tylko nie wiem jak z utrzymaniem, bo karmienie go arbuzem i kubełkiem KFC nie wydaje się optymalną rzeczą :/

0

@Kubajnos345 Ja to tak pół żartem, pół serio napisałem, ale Xabi naprawdę bardziej pasuje do Barcelony. Bardzo wątpliwe, że do tego dojdzie z wiadomych względów, no ale u nas najprawdopodobniej lepiej by mu poszło.

2

Xabi Alonso za Flicka, gdy ten już niestety odejdzie. Tak czy nie? Zapraszam do merytorycznej dyskusji, wypełnionej inteligentnymi i mądrymi niuansami.

15

Śmianie się z Mbappe i Małpiciu...Viniciusa to rasizm i tyle. Odrażający pochód mówców nienawiści na La Rambli.

1

@esem91 Umrzeć i liczyć na reinkarnację w lepszym świecie. Pozdrawiam.

1

@ViscaelBarca2007 Niewykorzystany potencjał na wspomnienie o Alvarezie. Zawiodłem się.

5

@NeroTFP1 Już to mówiłem i powtarzałem, lecz powtórzę jeszcze raz.
Ziemia to taka planeta, na której jest ponad 8 miliardów ludzi, ale na końcu i tak zawsze wygrywają szwagry. Pytanie nigdy nie brzmi "czy", lecz "kiedy".

3

@krol211 Slot: loading...

8

Wychodzi na to, że Barcelona wygrywa więcej na Arabskiej ziemi,niż Ronaldo. Beka.

0

@tbas Ja na przykład GLS zawsze unikam jak tylko mogę, ale to bardziej kwestia lokalna, bo straszny pajac jeździł, po moim terenie i zawsze z nim były jakeiś problemy. Wątpię że dalej jeździ, ale niesmak pozostał.

0

@VegetaPolska Akurat Amorim nie wyglada na takiego, co pozwala sobie w kasze dmuchać i już to potrafił pokazać w United. Styl i wyniki to inna sprawa. Gdyby dostał wolną rękę, to potrafię sobie wyobrazić, że takiego viniciusa i bellinghama trzyma krótko, ale to zarząd musi pokazać jaja.

0

To są właśnie te detale o których się tak duzo mówi.
https://www.tiktok.com/@prince_sameer_boss_2/video/7572911491184102677

4

1

@July_6_BcN Dobra dziewczynka.

4

@July_6_BcN A daj herba.

0

A więc dzisiaj Barnsley pokonuje Liverpool. Bogowie futbolu wydali wyrok i wiemy jak to się wszystko skończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?