Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wpierdziel od Jasia Kapeli, powinien się zawsze kończyć wilczym biletem z planety Ziemia. Nie ma innej opcji.
3
@directedbyfcb Wiem, ale madryt to madryt.
5
Widzę, że został usukteczniony gangbang na madryckich samicach.
Samce niech lepiej też przyszukują wazelinę na jutro, to moze będzie mniej bolało.
13
@Popitek12 nie mogę wyjść z podziwu, jeśli chodzi o twoją motywację i dążenie do celu. Twoja dalsza praca jest naprawdę godna szacunku. Świetny trening jak zawsze, ale jeżeli kogoś jeszcze to dziwi, no to nie mam pytań.
3
A wy jak się bawicie z psami?
https://zapodaj.net/plik-8vTSBGPIZc
2
@Kozinho. Nie widzę wad.
6
@tomek8756 Nie wiedziałem, że Voldemort też brał udział. Tylko taki trochę po solarium.
7
Jak aresztowanie Maduro wpłynie na Messiego? Ważne pytanie w tych trudnych czasach...
2
@blakkudium Wracaj do domu Bombelku. Wracaj do Barcelony. Tak zrobimy.
8
@dmcteam Walimy ich na dziurę, aż iskry będą lecieć.
5
Mam nadzieję że wasz czas w pracy dobrze minął, lub mija. W tym chaosie można zapomnieć o tak podstawowej rzeczy jak szkolenie umysłu (wam to się przyda). Dlatego też przychodzę z naukową ciekawostką. Jak dobrze nie wiecie, mapy w pewnym sensie zakłamują rzeczywisty rozmiar krajów. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak wielka jest Polska w rzeczywistości.
https://zapodaj.net/plik-CNmXjLmE0l
Tyle ode mnie i pozdrawiam was i pamiętajcie, zawsze ćwiczcie mózg, bo jeżeli tego nie będziecie robić, to możecie się stać madryciakami. Pozdrawiam kochani.
2
@fcbarcafan19 Świeża baraninka, super.
1
@NeroTFP1 Jego drzewo genealogiczne, to koło, czy o co tu chodzi.
2
@12Frost12 Dlatego w życiu trzeba być po prostu rasistą i wszystkie wątpliwości znikają.
Tak jest łatwiej i przyjemniej.
12
@mientusek1407 Za dużo chciałbyś o mnie wiedzieć. Nie podoba mi się twój ton i fakt, że drążysz. Jakie są twoje intencje?
2
@ViscaelBarca2007 Spieprzył akcję pod koniec meczu i nie tylko. To wszystko co musisz wiedzieć.
8
@July_6_BcN Oczywiście kukoldy się rzuciły. Po prostu dramat.
1
@Kessie Bukkake. Proste.
1
@blakkudium Może nie oglądałem jakoś uważnie tego meczu (nie dało się to coś oglądać uważnie), no ale przysięgam, że go praktycznie nie kojarzę z boiska
8
Po obejrzeniu kolejnego wielkiego hitu Premier League, to proszę między innymi Yamalku, nie zmieniaj się i nie słuchaj La Bamby podczas emocjonalnego chaosu i próbuj finezji, nawet jak ci nie wyszło 10 razy. Wolę dużo bardziej coś takiego, niż ten styl gry wyjęty prosto z krainy orków.
3
@kanver_ Dodałbym uwagę o jego włosach, ale nie dodam. No ale spójrzcie na te włosy.
2
@Marcelinho132 Tak wyglada większość "hitów".
7
Martinelli ładny pajac
1
@Kessie Nie podlizuj się.
3
@ViscaelBarca2007 wypowiedz się na temat Alvareza. Wiem że cie korci.
0
@takisobiektos ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
- ZŁOTA PIŁKA FCBARCA.COM: @Luciano99 . Moja logika jest bardzo prosta. Jestem oportunistą i dbam o swoje sojusze i wpływy. Jego wygrana ma zalety dla moich dalszych działań i planów.
- DEBIUT ROKU: Nie obchodzi mnie to. W życiu liczy sie przede wszystkim dobre urodzenie, a nie czas kiedy do tego doszło.
- SOMSIAD ROKU: Nie spoufalam się z wrogami.
- CYKLISTA ROKU: @FcPortoFan1999 . Dlaczego? Ponieważ generuje liczby, które wykraczają poza ludzkie rozumowanie. A zresztą Oskar jest moim przyjacielem, a nepotyzm i korupcja zawsze jest w porządku, o ile uczestniczę w tym.
- PROROK ROKU: @Popitek12 . Naprawdę muszę mówić dlaczego? Wszyscy wiemy, że bije was intelektualnie o kilka długości.
- ALMA DE LA RAMBLA: @Kessie. Potrzebujecie większej różnorodności etnicznej, dlatego tutaj wyladował. DEI musi się zgadzać
Wyróżnienie:
Cała La Rambla, ponieważ wszyscy jesteście kochani i niewinni. Przytulam was : * .
3
Mój wniosek jest prosty. Przenieść stolicę do Barcelony.
1
@Eklerek Uważaj, bo się zaraz zrzygam tęczą.
2
@Popitek12 Kto powiedział, że będę ogladał popitek. Nikt też nie powiedział, że będę nie oglądał. Wiele pytań, ale mało odpowiedzi. Świat to skomplikowane miejsce.