1

@escarabajo Benin podkręcił atmosferę przed meczem.
https://zapodaj.net/plik-fBXyfHOJLE

5

@4drian0 Od razu człowiek jakiś taki żywszy i szczęśliwszy. United najgorszy narkotyk na świecie.

6

@michaleu Dziewczyna by cię tylko rozpraszała, a piłka nożna zawsze będzie u twego boku.

106

I gitara, obrona jest dla lamusów. Będziemy się napieprzać na noże z oponentami. Byle strzelić więcej goli. A w tyle to piękny Joan Garcia najwyżej będzie rzucał tymi pokemonami. Futbol totalny, tak jak Pan Bóg przykazał.

2

@blakkudium Nie ma dowodów.

3

Polska kolonizacja FC Porto trwa.

2

Teraz nadrabiam internety i jak to sympatyczny Portugalczyk odszedł z United. Woke nonsens.

10

@MesQueUnClub_87 Już w życiu wystarczająco dużo księdzu dałem, gdy jeszcze byłem ministrantem. Starczy mi.

6

Komentarz usunięty

2

@Kessie Tak.

9

Czy Polska powinna razem z USA ruszyć na wojnę przeciwko Nato i uderzyć w Danie? Możemy wjechać na Bornholm i przejąć to co do nas etnicznie należy.

7

@partymaker Do kasacji.

2

Delap psycha siada.

0

@ViscaelBarca2007 Nawet tutaj uderzasz w Alvareza. Zostaw go :/.

3

@Eklerek No i po co wspominać o 1 golu. To niedobre jest.

0

@FcPortoFan1999 Oskar, ty się lepiej skup na Porto, bo z jakąś podróbą Benfici remisujecie.

0

@matirix20 Chłop ma wszystko, jeśli chodzi o 9.

6

To jakby Haaland chodził u nas, to Bogowie. Połączenie Haaland-Yamal-Raphinha-Pedri, byłoby wręcz nielegalne i groziłoby oficjalnymi sankcjami. Jeżeli mam jakiś mokry sen, to właśnie Haaland w Barcelonie.

10

@Luciano99 Chyba miesiąc ten sos przygotowywałeś. Mam nadzieję, że pizza chociaż ciepła.

1

@Xxxbarca4ever Mecze Premier League regularnie mnie zawodzą, więc się przyzwyczaiłem.

2

Chelsea uznała że chyba łatwiej zabić piłkarzy City.

2

@Comentateiro A więc cieszy cię akt terrorystyczny? Wspierając pewnego terroryste zza oceanu, właśnie to robisz.

1

Straszna kopanina. Ogląda człowiek United z Leeds i chłopaki tak średnio w finezje umieją.

1

@ViscaelBarca2007 Wodospad reprezentuje Garcie. Woke nonsens.

0

@draxidox Same w sobie gotowce nie są złe, po prostu jest dużo syfu. Na pewno należy unikać wszystkich zestawów, które w dokładny sposób nie opisują wszystkich części. Jeżeli jest coś niejasne typu na przykład: "procesor intel i7", to należy unikać szerokim łukiem.

Szczerze mówiąc teraz być może złożone komputery mogą się opłacać, bo ceny podzespołów skoczyły (RAM to abstrakcja w tym momencie) i być może da się znaleźć jakąś dobrą ofertę, jeszcze po w miarę starych cenach.

A jak nie to spróbuj popytać na forach. Też między innymi Techlipton ma różne zestawy.
Sklepy typu X-kom i Morele mogą ci złożyć komputer z części, które sam wybierzesz. Oczywiście krążą różne historie, że coś popsuli, no ale w większości przypadków wszystko jest w porządku.

2

Co sądzicie o warszawiakach?

3

@tomek8756 Niech jej od razu pomalują włosy na fioletowo i dadzą kolczyk do nosa, bo i tak się to skończy w ten sposób.

0

@partymaker Nie sądzę żeby Jankesi byli aż tak głupi. A zresztą pierwsze słyszę, więc pewnie jakiś mosiek bałamuci

2

Wyciekło zdjęcie z pojmania Maduro.
https://zapodaj.net/plik-PtaQzWKEod

1

@gumaz Najprawdopodobniej magik byłby uskuteczniany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?