Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Andi18 Tak. Słowianie zasługują na większą przestrzeń życiową. Ameryka etniczne należy do nas.
1
@Andi18 Ja mogę rządzić. Jestem właściwą osobą, na te czasy.
0
@vangoor Stany Zjednoczone powinny wrócić do Europejskiej macierzy, bo im od tej niepodległości odbija.
0
@Faro Jeżeli się boisz, to już jesteś niewolnikiem. A zresztą ja mam tutaj plecy, więc możecie mi naskoczyć.
2
@Czajka90 Nie obrażaj mojej inteligencji i zdrowego rozsądku, kanonierku. Joan Garcia to sigma i chad z rizzem.
47
Gdyby Joan Garcia był ochroniarzem Maduro, to ten by dzisiaj na spokoju jadł kolacje w Caracas. Tyle na temat.
0
Garcia to na ten moment transfer generacyjny.
21
Garcia, to tymi pokemonami z obrony musi już nawet rzucać, bo inaczej krucho.
0
@aldewir Na lajcie Arsenal to wygra i już nic złego im się nie stanie. Nie ma po prostu takiej możliwości. Arsenal ma pewne zwycięstwo. Moówię wam, bez kitu.
2
@Czajka90 Aha...
1
@Czajka90 Mnie też kochasz?
3
Rekin, Maldini i można podbijać świat.
Bądźcie tam, bo i ja będę.
6
@michal26 Jest to ryzyko na które jestem gotów.
2
Dzisiaj o 21:00 dojdzie do operacji specjalnej pod kryptonimem: "ostateczne rozwiązanie".
Przywrócimy ład i porządek, oraz odzyskamy to co należy do nas. Zbyt długo obcy element zanieczyszczał naszą przestrzeń, swoim istnieniem. Wytniemy ich całe drzewo genealogiczne.
Nie powinno to zająć więcej niż 2 godziny. Nie zostawiać jeńców.
1
@Eklerek Utter woke nonsense
0
@Szklaner Sigma Gandhi, niszczyciel światów.
9
Chciałbym jeszcze dodać że ja Trumpa zawsze szanowałem i nie wiem kompletnie nic o 3 godzinnej operacji specjalnej wymierzonej przeciwko wpwelementowi.
Nie mam nic wspólnego z potencjalną zmianą reżimu.
0
@Arden Jeżeli nie ufasz mi na słowo, to już jest to przegrana sprawa...
7
Ja Bolton popieram atak Stanów Zjednoczonych Ameryki, na Wenezuele.
Potępiam także rząd Rosji, który potępił rząd USA.
5
@Unbe Nie widzę powodu, dla którego lepa na twarz jest nieetyczna. Nie ma różnicy. Jedynie w takich sytuacjach należy uważać na białych rycerzy, na swoich rogatych koniach, którzy to mogą bronić niewiasty.
8
@Wittgenstein To nie idź do lekarza. Jeżeli jesteś silny, to przeżyjesz. Jeżeli jesteś słaby, to przepadniesz. Selekcja naturalna, w której to tylko ci najmocniejsi mogą przetrwać. Zobaczymy, czy twoje geny są coś warte.
4
Mówiłem już dzisiaj że was kocham? Nie? To teraz mówię. Kocham was wy małe misiaczki.
6
@Eklerek A ja chcę tylko dodać, że nie przeszkadzają mi imigranci dlatego, że są imigrantami. Jestem po prostu rasistą. Sigma.
4
Dobra, ten mecz Liverpoolu jest nudny nawet jako tło. Woke nonsens.
2
@FcPortoFan1999 Namówiłeś mnie Oskarku. Włączam.
4
@Cyzix Pies sigma.
https://zapodaj.net/plik-tFYXBCTIrt
16
Znęcanie się nad psami jest okropne :/.
https://zapodaj.net/plik-VmMUhPSiOv
4
@macio_944 Za czasów pewnego handlu transatlantyckiego to klasa. Teraz obciach.
0
@FcPortoFan1999 Niewykluczone Oskar
0
Dzisiaj świat się dowiedział, co się dzieje, gdy próbujesz nam się sprzeciwić. Doceniam, że Maresca miał odwagę by się nam postawić, ale nie doceniam jego głupoty i naiwności. Między odwagą, a szaleństwem jest bardzo cienka linia.
Upadł przez swoją pychę i myślał, że może walczyć z siłą której nie rozumie.