Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Czajka90 Rysiek lat 42, nie ma łatwo. Czytanie listów miłosnych w prywatnych wiadomościach i oglądanie członków, to nie przelewki. Najgorzej że mi jeszcze nie odpisał.
4
@FcPortoFan1999 Oskar, ale mówiłem żebyś nie mówił głośno o naszym małym interesie. No ale jak już zacząłeś, to w przyszłym tygodniu świeża dostawa z Afryki.
@MessiForeverTheBest Dlatego istnieje ta przestrzeń, którą stworzyłem. Każda opinia jest mile widziana, o ile jest zgodna z moją.
@Luciano99 Wiem.
@Kessie Miło mi to widzieć.
5
Jak wam minął dzień, moi mali przyjaciele? To jest ten moment w którym możecie się uzewnętrznić w bezpiecznej przestrzeni i nikt was nie będzie oceniał. Oczywiście nie licząc tych wszystkich, którzy będą.
Podzielicie się przygodami i osiągnięciami. Nie pozwólcie by ten dzień stał się kolejną pustą statystyką. Tyle na temat.
1
@BojanKriKicz Nie odblokowałeś jeszcze tej kobiety.
7
@mekston Nie znajdziesz bardziej męskiej osoby ode mnie. Jestem tym czym każdy mężczyzna powinien być. Kocham mężczyzn i jestem kochany przez mężczyzn.
Nie znajdziesz we mnie nawet kwarka kobiecości.
Pytaj o wszystko, bo jestem odpowiedzią na wszystko.
0
@AduŚ07 Znaczy nie jest zła, ale ja po prostu nie jestem zwolennikiem ekstrakcyjnych strzelanek.
0
@AduŚ07 Nie ma to jak taktyczna nocka w grze. Nie zna życia ten, kto nie miał growego cugu.
Grałem w ARC, ale nie do końca to moja bajka.
4
@July_6_BcN Nie każdy jest tak rozwiązły jak ty, dzieciak.
A co do ciebie @DanielPlainview to gratuluję. Witaj na Olimpie wśród Bogów.
10
Kolejny dzień, kolejny świetny trening. Pozdro @Popitek12 i tak trzymaj. Wierzę w ciebie bracie.
3
@LAMC_10 Nie mam przyjaciół.
5
@Kgorecki2500 Zwierzogród, to sobie możesz obejrzeć na Rule 34. Avatar w sumie też. Generalnie wiesz już co robić, dzieciak.
0
@AduŚ07 Z nowszych tytułów to Clair Obscur: Expedition 33
6
@Pedri16Future Kutas Records dominuje te łaki, w sposób potężny.
0
@ZwyklyCuler48 Tak, kupowaliśmy sędziów i nie tylko. No i gówno nam zrobicie.
20
Bordelas w Premier League, to potencjalnie przerażająca perspektywa, ale jestem za. Niech i oni dowiedzą się co to znaczy prawdziwy futbol terrorystów.
7
@Kgorecki2500 A więc Liverpool traci punkty, żeby chronić nas przed 3 Wojną Światową.
6
@Katalończyk 99 Nie przeszkadza się wrogowi, kiedy popełnia błędy.
3
@blakkudium Przysięgam, że to fikcyjny piłkarz, bo go nawet od razu na google znaleźć nie mogę. Dobrze to wróży
4
@Comentateiro 2 razy 0 równa się zero. 3 razy 2 równa się 6. Dominacja realu jest potwierdzona nawet przez matematykę, wiec uspokój się dziadek. Nie dziwi mnie, że Negreirowcy się nie znają. Real strzelił więcej goli niż Varcelona.
22
Potężny real pokonuje... nie czekaj, CAŁKOWICIE MIAŻDŻY i nie pozostawia najmniejszych szans, zespołowi zwanemu Talavera. Negreirowcy szczekają, a dorożka jedzie dalej. Tyle na temat, dzieciaki i pamiętajcie: pokora, pokora i jeszcze raz pokora.
3
1% chance, 99% faith.
5
Widziałem wystarczająco dużo. Witamy w realu madryt.
https://packaged-media.redd.it/qyon57isqn7g1/pb/m2-res_492p.mp4?m=DASHPlaylist.mpd&v=1&e=1766005200&s=cda8c39f624eec2e4ea4afce200bdacd95f4b905
0
@4drian0 Zrobili to ze względu na problemy z RAMem, nie to żeby sytuacja dzięki temu była lepsza.
Rok 2026 będzie obrzydliwy jeśli chodzi o składanie. 2027 najpewniej podobnie.
Konsole też pewnie pójdą w górę.
Ogólnie elektronika pójdzie w górę.
Jeżeli ktoś bardzo potrzebuje komputera, to musi to zrobić teraz, no ale ceny są zawyżone, lecz w nadchodzącym czasie będą jeszcze gorsze (najprawdopodobniej).
3
@Giwera Villarreal chyba sprzedał duszę, żeby grać dobrze tylko w lidze, a w pucharach grać jak prime coco jambo warszawa.
4
Talavera de la Reina, tyle w temacie dzieciaki. Zapamiętajcie tą nazwę.
4
@Pedri16Future Kto jęczy ten jęczy, dzieciak. Ja jestem definicją spokoju.
2
@Toretto Wiem, że społeczeństwo ponosi winę. Właściwie, to politycy są odbiciem społeczeństwa. Wiem też, że jeżeli ktoś naprawdę chciałby rozwiązać problemy, to nie zostałby wybrany, ponieważ na przykład ludzie nie są gotowi na podejmowanie trudnych, aczkolwiek koniecznych decyzji. Nie można mieć ciastko i zjeść ciastko.
Po prostu wylała się ze mnie frustracja. W szczególności, że na La Rambli bardzo często jest widoczny ten trybalizm polityczny i bezsensowne wojenki. Ironia polega na tym, że są dwiema stronami tej samej monety. Już nawet przemilczę podziały na lewicę i prawicę, czy fakt, że korporacje mają prawdziwe el dorado.
To i tak wszystko wierzchołek góry lodowej.
5
@kanver_ Tak się dzieje niemalże wszędzie, ale z jakiegoś powodu wielu ludzi nadal robi laskę politykom i się kłóci w ich imieniu. Już biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie ten problem, to rządzących należałoby rozliczyć w mało etyczny sposób,
2
@MessiForeverTheBest Gość akurat jest jednym z najbardziej sympatycznych piłkarzy (a przynajmniej sprawia takie wrażenie).
0
@Kazragore No właśnie to nie jest dobry czas na składanie kompa i to mało powiedziane, a będzie tylko gorzej :/. RAM zaczyna być w cene kart graficznych, co jest jakąś abstrakcją. No ale karty graficzne też wzrosną. Właśnie przed chwilą czytałem, że na przykład Nvidia zamierza o kilkadziesiąt procent uciąć produkcję kart graficznych (na rynek konsumencki) w przyszłym roku. Na pewno cały 2026 będzie okropny dla składania. 2027 prawdopodobnie również nie będzie przyjemny. Może 2028 coś lepiej będzie. Generalnie ceny wszystkiego wzrosną.
Total War też ciekawy, no ale ja strasznie polubiłem Baldurs Gate 3 (nie grałem w poprzednie części) także nowe Divinity mnie kupiło jak mało która gra. Ogólnie cRPG przechodzą renesans w ostatnim czasie, co jest bardzo fajne. No ale wiadomo, że tutaj Larian jest królem i ich gra najpewniej będzie na zupełnie innym poziomie.
Ja się nie mogę doczekać. No ale grać w co jest, więc przeleci.