Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Aha, bez rekina. Pozdro Flick.
https://zapodaj.net/plik-Bo9zVrD2xA
0
@Pedri16Future Braun:
15
Jak coś, to dzisiaj o 21 gramy mecz w Lidze Mistrzów. Krótko i na temat, uplastycznione.
3
@A4ron Ja kupiłem mniej więcej pod koniec października 32GB 6000mhz 30cl, za 550 złotych. Dzisiaj ten sam kosztuje koło 1500.
Jeżeli ktoś się spóźnił z składaniem kompa, to czeka go "urocza" zabawa.
Problem też tkwi w tym, że wzrostów cen należy się spodziewać w wielu miejscach i nie tyczy się to tylko RAMu.
I nie, ceny nie spadną w przyszłym roku.
2
@4drian0 A wystarczyło, żeby nie tworzyli tego gniotu zwanego Skull and Bones i skupili się na tym. No ale pewnie i tak coś zepsują. Korporacyjne mośki.
1
@macio_944 Obie rzeczy mogą być prawdziwe w tym samym czasie. Unia Europejska jest żałosna, a Trump również zachowuje się jak dziecko które nie dostało zabawki.
USA mają tą zaletę, że są silniejsi, bardziej scentralizowani, ich korporacje dominują, posiadają potężniejszą armię i nadal mają pozycję hegemona.
Trump prędzej czy później zniknie i świat zapomni.
6
@Sysia11 Sądząc po rozmiarach, to myślałem, że ono urodzi cały miot.
9
@4drian0 Araujo sigma.
Mi też zawsze poprawia humor masowa czystka.
4
@Luciano99 Antyczny Napaleniec.
No ale w sumie każda piosenka wytwórni Kutas Records.
2
@Eklerek Dlatego ja nie mam pretensji, że nie wyjdzie jakiemuś piłkarzowi sztuczka, bądź ogólnie kreatywne zagranie. Niech próbują.
Yamal jest niesamowicie świeżym powiewem powietrza, no a nawet tutaj niektóre ananasy na niego narzekają.
34
Nicolas Pepe: Cristiano Ronaldo udziela wielu wywiadów i za dużo mówi o Messim, przez co widać, że jest numerem dwa. Znasz Dragon Ball Z? Vegeta zawsze tak mówił, a kto nigdy nie mówił? Goku. Ronaldo ma tę samą frustrację, że Messi zawsze go wyprzedza.
@VegetaPolska opinia?
@Popitek12 dramat wypowiedź.
3
@reloaded Ciekawostka: mówi po polsku.
5
@tomek8756 Habsburgowie już tacy po prostu są.
3
@mordini123 Znaczy wszystkie duże korporacje są beznadziejne, po prostu niektóre są mniej beznadziejne.
Monopole też nie są miłe, a teraz coraz bardziej idziemy w kierunku cyberpunkowym i kilku dużych hegemonów (w dużym stopniu już jesteśmy w takiej sytuacji).
2
@mordini123 Sytuacja typu: wybierz swoją truciznę.
28
Po raz kolejny przypominam, że real dostał na dziurę. Zostali upokorzeni we własnej puszcze, którą nazywają stadionem.
3
@lajcior madryl kradnie? Czemu mnie to nie dziwi.
14
@blakkudium Makaroniarz dostąpił gigantycznego zaszczytu, że wielki Gerard Martin tytułuje się w ten sposób.
10
Przypominam, że real madryt dostał na dziurę. Tak, nadal można cisnąć bekę.
12
Ogarnijcie się dzieciaki. Wielki real ma 15 Lig Mistrzów, a wy ile? No właśnie. Tyle na temat, pozdro z Choroszczy. Elo.
0
@Pedri16Future A rzeczywiście. No ale w sumie też na dziure.
0
Arsenal na dziure, Liverpool na dziure, Legia na dziure, real na dziure, Barcelona z wielkim zwycięstwem, rekin potwierdza kto jest szczytowym drapieżnikiem.
Nie mogłem sobie życzyć lepszego weekendu. Dawka nienawiści w czystej postaci.
5
@JimMorrisonFCB Tam gdzie Barca nogi myje, tam real wodę pije.
6
A tu jeszcze w środę spotkanie z pięknym blondynem. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i ujrzę stosunek na ostro.
10
@PiotrR Sigma. Tyle w temacie.
7
@Laminedependencia Troll ponownie atakuje. Weźcie ode mnie tą szkaradną istotę.
2
@Kessie No i po co mnie oznaczasz w takich miejscach. To że kobiety nie mają żadnego szacunku do siebie, to wiem od urodzenia.
2
@SiempreCule10 Jeszcze lepiej, bo dodatkowo 2/3 czerwone kartki.
1
Galacticos się rozpędza i Barcelona nie zobaczy trofeów przez najbliższe 20 lat. Tyle.
https://zapodaj.net/plik-i32t7Tq0Km