0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Aha, bez rekina. Pozdro Flick.
https://zapodaj.net/plik-Bo9zVrD2xA

0

15

Jak coś, to dzisiaj o 21 gramy mecz w Lidze Mistrzów. Krótko i na temat, uplastycznione.

3

@A4ron Ja kupiłem mniej więcej pod koniec października 32GB 6000mhz 30cl, za 550 złotych. Dzisiaj ten sam kosztuje koło 1500.
Jeżeli ktoś się spóźnił z składaniem kompa, to czeka go "urocza" zabawa.
Problem też tkwi w tym, że wzrostów cen należy się spodziewać w wielu miejscach i nie tyczy się to tylko RAMu.
I nie, ceny nie spadną w przyszłym roku.

2

@4drian0 A wystarczyło, żeby nie tworzyli tego gniotu zwanego Skull and Bones i skupili się na tym. No ale pewnie i tak coś zepsują. Korporacyjne mośki.

1

@macio_944 Obie rzeczy mogą być prawdziwe w tym samym czasie. Unia Europejska jest żałosna, a Trump również zachowuje się jak dziecko które nie dostało zabawki.
USA mają tą zaletę, że są silniejsi, bardziej scentralizowani, ich korporacje dominują, posiadają potężniejszą armię i nadal mają pozycję hegemona.
Trump prędzej czy później zniknie i świat zapomni.

6

@Sysia11 Sądząc po rozmiarach, to myślałem, że ono urodzi cały miot.

9

@4drian0 Araujo sigma.
Mi też zawsze poprawia humor masowa czystka.

4

@Luciano99 Antyczny Napaleniec.



No ale w sumie każda piosenka wytwórni Kutas Records.

2

@Eklerek Dlatego ja nie mam pretensji, że nie wyjdzie jakiemuś piłkarzowi sztuczka, bądź ogólnie kreatywne zagranie. Niech próbują.
Yamal jest niesamowicie świeżym powiewem powietrza, no a nawet tutaj niektóre ananasy na niego narzekają.

34

Nicolas Pepe: Cristiano Ronaldo udziela wielu wywiadów i za dużo mówi o Messim, przez co widać, że jest numerem dwa. Znasz Dragon Ball Z? Vegeta zawsze tak mówił, a kto nigdy nie mówił? Goku. Ronaldo ma tę samą frustrację, że Messi zawsze go wyprzedza.
@VegetaPolska opinia?
@Popitek12 dramat wypowiedź.

3

@reloaded Ciekawostka: mówi po polsku.

5

@tomek8756 Habsburgowie już tacy po prostu są.

3

@mordini123 Znaczy wszystkie duże korporacje są beznadziejne, po prostu niektóre są mniej beznadziejne.
Monopole też nie są miłe, a teraz coraz bardziej idziemy w kierunku cyberpunkowym i kilku dużych hegemonów (w dużym stopniu już jesteśmy w takiej sytuacji).

2

@mordini123 Sytuacja typu: wybierz swoją truciznę.

28

Po raz kolejny przypominam, że real dostał na dziurę. Zostali upokorzeni we własnej puszcze, którą nazywają stadionem.

3

@lajcior madryl kradnie? Czemu mnie to nie dziwi.

14

@blakkudium Makaroniarz dostąpił gigantycznego zaszczytu, że wielki Gerard Martin tytułuje się w ten sposób.

10

Przypominam, że real madryt dostał na dziurę. Tak, nadal można cisnąć bekę.

12

Ogarnijcie się dzieciaki. Wielki real ma 15 Lig Mistrzów, a wy ile? No właśnie. Tyle na temat, pozdro z Choroszczy. Elo.

0

@Pedri16Future A rzeczywiście. No ale w sumie też na dziure.

0

Arsenal na dziure, Liverpool na dziure, Legia na dziure, real na dziure, Barcelona z wielkim zwycięstwem, rekin potwierdza kto jest szczytowym drapieżnikiem.
Nie mogłem sobie życzyć lepszego weekendu. Dawka nienawiści w czystej postaci.

5

@JimMorrisonFCB Tam gdzie Barca nogi myje, tam real wodę pije.

6

A tu jeszcze w środę spotkanie z pięknym blondynem. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i ujrzę stosunek na ostro.

10

@PiotrR Sigma. Tyle w temacie.

7

@Laminedependencia Troll ponownie atakuje. Weźcie ode mnie tą szkaradną istotę.

2

@Kessie No i po co mnie oznaczasz w takich miejscach. To że kobiety nie mają żadnego szacunku do siebie, to wiem od urodzenia.

2

@SiempreCule10 Jeszcze lepiej, bo dodatkowo 2/3 czerwone kartki.

1

Galacticos się rozpędza i Barcelona nie zobaczy trofeów przez najbliższe 20 lat. Tyle.
https://zapodaj.net/plik-i32t7Tq0Km

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?