Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Ruchks Eric "zrodzony z burzy" Garcia.
0
@betonito @Comentateiro może mu dać jakieś tipy
1
@blakkudium Obrońcy siłą myśli chcieli to obronić.
6
Dawid Kownacki krótko.
https://packaged-media.redd.it/9ep2frljyu4g1/pb/m2-res_480p.mp4?m=DASHPlaylist.mpd&v=1&e=1764727200&s=0a4d5b83dd43fea78ac5bdaf7c996972c4103590
2
A już jutro:
https://zapodaj.net/plik-K91O1hFNzY
Ostateczne rozwiazanie kwestii madryckiej
35
Popatrz Alvarez co może być twoje. Ławka w Barcelonie już czeka na ciebie, bo ktoś musi ją grzać dla rekina.
5
Rytuał wymaga krwi.
5
4:1 to niebezpieczny wynik. Tyle na temat i uważajcie na siebie.
5
Wiecie co nadchodzi? Prawda?
1
@Kessie Byłem szybszy murzynie.
1
Penalti a Favor del Barcelona
1
@ViscaelBarca2007 Króciutko i na temat.
0
Jeszcze nie straciliśmy gola. Żelazna defensywa to mało powiedziane.
2
@ViscaelBarca2007 Ponoć wszyscy pochodzimy z Afryki. Tak, też mi to nie pasuje, no ale korzeni się nie wybiera. Wszyscy jesteśmy czarni.
11
Julian Alvarez strzela samobója i ubiera koszulkę Barcelony. Tak będzie.
26
Ten śpiew na Camp Nou obudził we mnie coś pierwotnego.
2
@Arden 100% racji.
1
@July_6_BcN Nie jestem kobietą, więc nie jestem gejem. Nie ma nic bardziej gejowskiego od bycia babą.
10
@Faro Chciałbyś żeby Virgil cię brutalnie zdominował? Znam to.
10
@Laminedependencia Wyślę ci przekaz myśli z przebiegu meczu. Po prostu leż wygodnie w łóżku i myśl o mnie. Myśl bardzo intensywnie.
1
@gaucho104 Wy wszyscy odstajecie ode mnie i od @Popitek12 intelektualnie, więc po prostu staram się was tolerować. Czasem jest to ciężkie, no ale to mój życiowy krzyż.
12
@lajcior 0, bo jestem bezrobotny. Sigma.
8
@Luciano99 Simeone:
2
Za chwilę godzina duchów. Strzeżcie się, bowiem noc jest ciemna i pełna grozy.
2
@JimMorrisonFCB Na pewno w tym momencie jest to bardziej dopracowana gra. Zawsze można pobrać aktualizację składów, lecz nie wiem czy jest już na 25/26, bo dość dawno nie grałem w FMa.
Aczkolwiek aż tak się nie interesuję i może szum krytyki jest bardzo przesadzony, no ale generalnie słyszę negatywne komentarze.
2
@JimMorrisonFCB Wstrzymałem się z zakupem po fali krytyki. Ponoć jest sporo takich irytujących błędów między innymi związanych z GUI, a przecież w FMie patrzysz się na to przez 99% czasu.
Pewnie hejt jest przesadzony, no ale ludzie są sfrustrowani, bo przecież był rok przerwy i twórcy mieli czas na dopracowanie gry.
Ja czekam i zobaczę za x miesięcy.
2
@Kazragore Chcąc nie chcąc, to co do zasady za takie rzeczy biorą się te wielki korporacje jak Amazon, HBO, Netflix, etc.
Wybierz swoją truciznę, można by rzec. Ja nie ufam i nie lubię (lekko mówiąc) ich wszystkich, no ale to ci wielcy (a ci wielcy są zepsuci) dyktują warunki, także mogę co najwyżej krzyczeć na chmury.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Dankho94isback Nie czułem podniecenia gdy go widziałem w przeszłości i nie czuję podniecenia, gdy go widzę w teraźniejszości.
Inna sprawa, że bycie madrylem to najlepsza antykoncepcja na świecie.
10
@Trojanek23 Jak ciemno to @Kessie . Trudno tutaj znaleźć bardziej ciemną osobę.