6

@Ruchks Eric "zrodzony z burzy" Garcia.

0

@betonito @Comentateiro może mu dać jakieś tipy

1

@blakkudium Obrońcy siłą myśli chcieli to obronić.

2

A już jutro:
https://zapodaj.net/plik-K91O1hFNzY

Ostateczne rozwiazanie kwestii madryckiej

35

Popatrz Alvarez co może być twoje. Ławka w Barcelonie już czeka na ciebie, bo ktoś musi ją grzać dla rekina.

5

Rytuał wymaga krwi.

5

4:1 to niebezpieczny wynik. Tyle na temat i uważajcie na siebie.

5

Wiecie co nadchodzi? Prawda?

1

@Kessie Byłem szybszy murzynie.

1

Penalti a Favor del Barcelona

1

@ViscaelBarca2007 Króciutko i na temat.

0

Jeszcze nie straciliśmy gola. Żelazna defensywa to mało powiedziane.

2

@ViscaelBarca2007 Ponoć wszyscy pochodzimy z Afryki. Tak, też mi to nie pasuje, no ale korzeni się nie wybiera. Wszyscy jesteśmy czarni.

11

Julian Alvarez strzela samobója i ubiera koszulkę Barcelony. Tak będzie.

26

Ten śpiew na Camp Nou obudził we mnie coś pierwotnego.

2

@Arden 100% racji.

1

@July_6_BcN Nie jestem kobietą, więc nie jestem gejem. Nie ma nic bardziej gejowskiego od bycia babą.

10

@Faro Chciałbyś żeby Virgil cię brutalnie zdominował? Znam to.

10

@Laminedependencia Wyślę ci przekaz myśli z przebiegu meczu. Po prostu leż wygodnie w łóżku i myśl o mnie. Myśl bardzo intensywnie.

1

@gaucho104 Wy wszyscy odstajecie ode mnie i od @Popitek12 intelektualnie, więc po prostu staram się was tolerować. Czasem jest to ciężkie, no ale to mój życiowy krzyż.

12

@lajcior 0, bo jestem bezrobotny. Sigma.

8

@Luciano99 Simeone:

2

Za chwilę godzina duchów. Strzeżcie się, bowiem noc jest ciemna i pełna grozy.

2

@JimMorrisonFCB Na pewno w tym momencie jest to bardziej dopracowana gra. Zawsze można pobrać aktualizację składów, lecz nie wiem czy jest już na 25/26, bo dość dawno nie grałem w FMa.
Aczkolwiek aż tak się nie interesuję i może szum krytyki jest bardzo przesadzony, no ale generalnie słyszę negatywne komentarze.

2

@JimMorrisonFCB Wstrzymałem się z zakupem po fali krytyki. Ponoć jest sporo takich irytujących błędów między innymi związanych z GUI, a przecież w FMie patrzysz się na to przez 99% czasu.
Pewnie hejt jest przesadzony, no ale ludzie są sfrustrowani, bo przecież był rok przerwy i twórcy mieli czas na dopracowanie gry.
Ja czekam i zobaczę za x miesięcy.

2

@Kazragore Chcąc nie chcąc, to co do zasady za takie rzeczy biorą się te wielki korporacje jak Amazon, HBO, Netflix, etc.
Wybierz swoją truciznę, można by rzec. Ja nie ufam i nie lubię (lekko mówiąc) ich wszystkich, no ale to ci wielcy (a ci wielcy są zepsuci) dyktują warunki, także mogę co najwyżej krzyczeć na chmury.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Dankho94isback Nie czułem podniecenia gdy go widziałem w przeszłości i nie czuję podniecenia, gdy go widzę w teraźniejszości.
Inna sprawa, że bycie madrylem to najlepsza antykoncepcja na świecie.

10

@Trojanek23 Jak ciemno to @Kessie . Trudno tutaj znaleźć bardziej ciemną osobę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?