2

@misterio #kogo #po co #Marinkitagawaożeńsięzemną

1

@FcPortoFan1999 Wisła Kraków? TOP.

3

Ładne szambo wybiło w Liverpoolu. Miało być świetnie, a się wszystko szybko posypało.

3

@Destroyer_of_Worlds Bredzisz, przecież jest tam zdjęcie rekina. Ogarnij się.

2

@blakkudium Tylko ślepcy tego nie dostrzegają.

9

@kanver_ Najlepszy ofensywny piłkarz w historii. Coś tam potrafi i pewnych rzeczy się nie traci, więc tak, byłby w stanie dać dużo dobrego, nawet jeżeli nie byłby w stanie całkowicie wytrzymać intensywności.

1

@mekston Messi w KKK, here we go. To znaczy w CCC, czy coś.

8

Terrorysta ustawia jankesów do pionu. Dobrze.

2

@norbi77 Conan Exiles też fajna gierka.

To taka przypadkowa grafika z internetu co wziąłem.
Tutaj na przykład shadery, mod na generację świata oraz mod na większy zasięg renderowania:
https://zapodaj.net/plik-kCEDR3bwVE

Ogólnie potencjał na zabawę jest ogromny. Tylko właśnie trzeba to lubić, no ale tak jest ze wszystkim.

1

@macio_944 Zniszczenie Unii Europejskiej to idiotyczny plan. Ale fundamentalna reforma jest konieczna. Zbyt dużo tam korupcji i słabych osób. I to nie jest kwestia lewicy i prawicy (kretyński podział), bo większość tego towarzystwa powinna się zaprzyjaźnić z pręgierzem.

0

@LukaszFan Wiem, wiem. Ale nikt mi nie zabroni teoretyzować.

1

@norbi77 Tak, ja jestem PCtowcem i gram głównie w gry typowe pod PC.

Co do Minecrafta, to jeżeli nie jest to twój styl grania, to nie zrozumiesz (nie mówię tego z przekąsem). Jak zauważyłeś, lubię gry w których się tworzy, wytwarza, planuje, trzeba przetrwać, etc.
Minecraft tutaj idealnie sie wpasowuje.
Jest to typowy sandbox, w którym możesz robić co chcesz, oraz ma ogromną baze modów i ogólnie wsparcie społeczności. Minecraft również mnie po prostu w pewnym sensie wychował (jestem z tego pokolenia) więc zawsze tą grę bedę miał w serduszku.
Co do grafiki, to jest to kwestia subiektywna. Grafika jest oczywiście ważna, ale jeszcze ważniejszy jest styl. Grafika nie musi być realistyczna, żeby być dobra. Po prostu ma pasować do stylu.
Inna sprawa, że istnieją choćby shadery (ja sam już gram tylko z shaderami), oraz resourcepacki i minecraft może na przykład tak wyglądać:
https://zapodaj.net/plik-RTalK5blUL


0

@daniel32778 Donos to najwyższa forma odpowiedzialności obywatelskiej

4

@mekston Czyli szatan, tyle w temacie.
Ronaldo stoi po stronie światła, a Messi to piekielna bestia. Wybierzcie mądrze.

2

@blakkudium Z nim to co najwyżej mogę uczcić Kampanie Wrześniową i na tym koniec

9

Jeżeli Legia spadnie, to będę się śmiał. Bardzo głośno śmiał

2

@norbi77
- Minecraft
- Europa Universalis 4/5
- Crusader Kings 2/3
- Anno
- Cywilizacja 5/6
- Wiedżmin 3
-Baldurs Gate 3
- Cities Skylines
- Rimworld
- Factorio
- Terraria
- Stellaris
- Mount&Blade 1/2
- Kingdom Come Deliverance
- Skyrim
- Trylogia Mass Effect
- Dragon Age 1/2/3
- Metin 2
- Football Manager
- Disco Elysium
- Stardew Valley
- Cyberpunk
- I sporo więcej innych

1

I takie mecze chce się ogladać. Ofensywa i gole po obu stronach. Pięknie.

1

Liverpool widzę że też la zabawa.
@Frimpong

2

Nie wiem jakie są przepisy, ale ja nie dawałbym za to karnych, tyle.
A tak poza tym negreira, tyle.

5

@ViscaelBarca2007 Już by go przegonił. Fakty

4

Dzisiejsza ejakulacja sprawi, że będę pusty przez najbliższe kilka miesiecy, ale warto. Wszystko dla rekina.

10

Haaland, Kane i Mbappe w strachu. Lepiej niech unikają zbiorników wodnych, bo rekin nie ma litości i nie przebacza.

6

Tak, doszedłem.

1

@fcbarcafan19 Jeszcze tylko inżynierów usunąć i będzie w pytę.

0

@Giwera Liverpool jest niebieski. Natura się leczy.

2

@Kessie Dziwnie piszesz czystki etniczne całych gatunków w Stellaris.
Albo masowy handel niewolników i ich narządów, w Rimworld.

1

@FcPortoFan1999 Lepiej 21. Porto do La Liga.

10

@NeroTFP1 Coś mi śmierdzi to co napisałeś. Prawdopodobnie jesteś zamieszany w sprawę.

15

Teraz zauważyłem coś dziwnego i niepokojącego. Skoro jest 20 drużyn w lidze, to dlaczego gramy tylko 38 meczy? O co tutaj chodzi? Czy właśnie odkryłem matrix?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?