Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LaMasia1899 jesli ty pk tych rzeczach nie widzisz potencjału to moze golfa zacznij ogladać.Tam sie wolno dzieje to moze dostrzezesz.Cubarco by zadnej z tych akcji nie zrobil bo albo bylby za wolny albo fizycznie za slaby aby z bqrka kogos przesónąć;)Na dodatek Araujo w przeciwięnstwie do Martina i Acubqrsiego jest bylym napatnikiem i gra w polu ksrnym jak napastnik i zdobyws gole.Czego moze nawet nie wiesz.Obecnie jesteśmy na 6 miejscu w szansach na LM.Powod obrona.Moim zdaniem nie eygramy LM z tego powodu.Natomiast o jakiej otwartości skoro nie jestes wstanie wykazać zadnych atitow w defensywie Cubarsiego na podstawie ktorych mizna byloby twierdzic ma potencjał.Np gavi i Puyol zawziętość ponad normę.Araujo- wzrost sxybkość , sila, gra glową,Andreas szybkosć wzrost , rozegranie gra glową.A tu poza rozegraniem jest posucha.
Dla mnie to facet defensywny pomocnik.
Nie biegaja tam najwyźsi najsilniejsi.Jeśli poradziłby sobie z 360 i noe traciłby pilkę to mógłby nawet wykorxystsć podanis które ma.Na stopera to nie porozumienie.qnie ma żadnych defensywnych cech na poziom barcy.Na jakąs celte to moze ale na getafe już nie .Bo jez bez jajeczny.....Do Atletico też się nie nadaje. .
0
@Pussy Patrol wpierw mysi wykupic Monaco;)
1
Inigo Martibez byl gwarantem ofensywy podań.Ale nie był gwarantem defensywy .Stracił z Cubqrcim 44 bramki a ilość remontad była rekordowa.Atak przykrywal słabą obronę.
0
@LinekMichal ja nie wiem co dla Cieboe że nie umie się ustawić.Facet przez rok nie przegrał pojedynku.
Kolejna rzecz to spalone powinniśmy nie bazować na spalonych bo zwycaajnie psuja obrońce.
Obrońca patrzy czy jest spalony a nie skupia się na powrocie aby odebrać pillę bądź wybić z pod nóg.Zatracają instynkt.Część radzi sobie z tymi soalonymi w puerwszym meczu Mbappe lapany był za kazdym razem w ostatnim meczu z inigo strzelił 3 bramki .Drużyny nie śpią tylo ucza się jak odpowiadać na system..Jak dla mbie przy tej formie Cubarsiego powinien za niego dostać od Flcka na 3 miesiące możliwość gry aby się zwyczajnie ograć.Nawet w meczu z Dunczykami to co zrobili z Martinem i Cubarcim przy 1 golu to masakra......
0
@LaMasia1899
No nie rozsmieszaj mnie
Ronald Araujo to nie jest obrońca ktory nie pptrafi bronić mial kontuzje i trudne momenty.Jako obrońca wszystko ma szybkość siłe wysokość.Ba jest bylym naoastnikiem pptrafi zdobywać bramki.
Ma problem mentalny po kontuzhach fatalnym meczu z psg.W zadnym momencie Flick nie dał mu 3 miesiące pograc aby geal 90 min tak jak Andreasowi ktory z 1, 5 miesiąca mógł grać i ppwinien bo był najlepszy w obronie oprócz Erica.Gral Madini z Cubarcim;)
Efekt 20 bramek steaconych do polowy sezonu .O to z rewelacyjnym bramkarzem .Z inigo 44 bramki.Rekord w stracie bramek w la lidze od 2010r i wczesniej pewnie też.....Ja proponuje dac szanse na 3 miesiace nie krytykowac nie gra i się ogrywa.Nie ma ogrania meczowego.Mamy miesiac slabszych rywali .Dalbym mu szanse bo z Cubarsiego nic nie bedzie ani wynikow ani warunkow.....Wartośc rynkowa jest przereklamowany jak Belingham.Jeśli Flick bedzue sie trzymal tych stoperow co teraz nie wygra ligi mustrzow albo jedna bo ktoś odpadnie na jakims etapie albo jakoes czerwo dla orzeciwnika w finale bedzie.Ale sporto Cubarci to ssbotaż.
0
@szymon6847 bo szybkości nie poprawi.On ma top speed 31 lewy biega 33;) torres biega 35, Mbappe boefa 34 z nami a potrafi szybciej.On gra drugi sezon.Sa ludzie jak Balde ktorzy to mają a są ludzie ktorzy tego noe mają.Oczywiście mozesz trochę się poprawić.Ale my potrzebujemy czlowieka na Mbappe Salacha Dembele itp....nie na la lige tylko na topwe zespoly Angielskie gdzue tam wszyscy sa wybiegani.On sobie poradzi z bardzo duza częścią zawodnikow w La lidze chodź nie z Sorlotem Mvqppe w formie vinim czy Nawet z Mastantuono w formie.My przy wtsokiej obronie musimy miec faceta ktory zdąży jak zespol straci pilkę dogonić faceta z pilka i albo wlozyć rękę przed niego albo wejść przed niego albo go z Barka przepchnąc albo zalatwic to wslizgiem.Cubarci sobie z srednio szybkimi ppradzi ale nie z topem.Aby walczyc z topem gdzie ci ludzie maja talen w ko teksciw szybkosci i heszcze trenują to musisz mieć talent do szybkości w obronoe który jeszcze poprzez trening go poprawi.A nie faceta ktory nie ma talentu do szybkości a trochę się poprawi.Dodam ze odkad gra w tym aspekcie nic się bie zmieniło.A bardza to nie jest maly klubik ktory bedzue czekać.Jeśl mamy czekać az cos sie wydaży noech idzie na wypozyczenie albo sprzedac zaxte 80 mln i kupić faceta ktory ma te oarametry .Bo ten nie ma w zasadzie nic.Mówi się o podaniach ape w pole karne takiego nie widziałem.Racze z obtony do środka.zproblem to 44 bramki w ludze czy 20 na obecnym etapie.Z tym LM nie wygramy....To nie jest uczciwe ze na 1 pozycji yrzymamy średniaka ktory jest zwyczajnie slaby i ma podstawowe miejsce w skladzie a inne pozycje jak jest cos nie tak to tam to funkcjonuje normapnie i sie wymienia.Tu jest z tym facetem jakas patologia..Nikt nie wie jakoe ma w defensywie atuty no ale może się kiedyś pojawią;)))) i mamy rekord remontad;))))Ja oczekuje od llubu znalezienie topowego obrońcy zespol ma dlugi i trzeba wygrywac LM.A on jest z tymi umiejetnosciami sabotarzystą.Nie majac personalbie nic do niego.Czysto sportowo. Sie nie broni.
1
@Roobo moim zdaniem potrzebny jest aby pis nie wszedł w koalicji z Braunem.Nie rządził w następnyvh latach.Mlode glodne pisowskie wilki glodne kasy sprzedadzą Polskę wchodząc w koalicje z jażdym czy jest bezpiecxny dla polski czy nie.
Na dziś kaczynski do tego jest potrzebny.Oczywiście jest to cxlowiek ktory sklucił Polaków pakujac na Wawel swojego brata.Buduje poparcie na nienawiści zewnetrznej ue , niemcy czy wewnetrznej grupy spoleczne i polityczne partie.O niestety bedzie wiele lat po nim za nim ludzie się pogodzą.Ale ci co sa po nim są chyba jeszcze gorsi te Czarnki ,Ziobry itp....W tym momencie jaczyński potrzebny jest aby zatezymac ruskiegi Brauna.
Powiem jedno słaby narod to taki który jest skłucony.To jest cos czego Kaczyński nie rozumie.......Czy życzę mu śmierci.Cgcę aby odszedł z polityki niestety zostaja jego ludzie to nie rozwiąże problemu.to samo tyczy się konfy.....czy korony....
0
@szymon6847 który miał temp
Ai
Fabio Cannavaro był uważany za jednego z najszybszych i najbardziej zwinnych środkowych obrońców swoich czasów. Jego szybkość, doskonałe czytanie gry oraz skoczność (mimo niskiego jak na stopera wzrostu) pozwalały mu skutecznie rywalizować z najlepszymi napastnikami świata.
Tych cech nie ppsiada Cubarci.
Tak tymczasem.
0
@LinekMichal niestety Araujo ma potencjał jest szybszy silniejszy i wyzszy.Orzypomnij sibie jak obiegł szybkiego rudigiera czy co robil ze stooerami Realu ktirzy wąchali trawę po wejściu bark bark on mial sezon gdzuecnie orzegeal sezonu 1 na 1.To jest potencjał.Cubarci na czym ma budować pitenchal w defensywie.Ani sily wzrostu , szybkosci orzyspieszenia czy charyzmy jak u Puyola cxy Gaviego.Jazdy skrzydlowy go objedzie a on nawet zły nie będziecno to fobry chlopak;)
On nie na potencjału.Szybkość tez nie na bedzie i wyniki w defensywue w zadnym momencue go nie bronią.44 gole w la lidze z inigo to dramat!!!!
Potencjał to jest zasób haki on ma w defensywie zasób?
0
@LinekMichal no wpasnie zawsze.Problem zaczoł się od oamiętnego meczu z psg.Do tego momentu był super.Zauważ ze po kontuzjach Flick nie dał ani jemu ani Andreasowi szansy grania 3 miesiące.A Cubarci z inigo 44 straconych bramek od 2010 roku to rekird w stracenou bramek w la lidze orzy srednuej 28 bramek.Obecnie idziemy na 40 czyli 20 bramek straconych do polowy.Kto tu robi różnice keoszy bramkarz .Te 4 bramki.
0
@LinekMichal Araujo za xaviego z tymi samymi bocznymi z ter stegenem i Andreasem steacili 20 bramek.Różnica jest taka że wtedy to bylo na koniec sezonu a teraz 20 bramek straciliśmy w polowie sezonu z lepszym bramkarzem!!!!!!
0
@LaMasia1899
Dokladnie dlatego ze ma 19 lat noe widzę opcji zby oewne rzeczy się poprawily.
1 to nie jest Puyol to przeciwięnstwo- taki charakter ma Gavi w drużynie.Ten jest skrajnie po przeciwnej stronie.On jedt taki spokojny że miżna go obiec a on dakej będzie spokojny.....Nie zmienisz tego bo taki ma charakter.
Wzrist to zawodnik ktory ma 184cm
Ma 19 lat zauważ ze zawodnicy w jego wieku juz urośli taki Bernal ma 193cm , Yamal urósł Balde tez juz urósł.Sory ale on już sie cieszy.3 graczy Benfiki mieli 193 cm.Sorlot 195cm co on moze z nim zrobić;)
Top spedd Cubarsiego to 31km lewandowski biegal wczoraj 33km;) 37 letni zawodnik.Mbappe gdzie woakowal nam 3 bramki biegal 34km.Tyle biega Araujo i Andreas.Szybkości tez nie poprawi.Siła jesli bedzie wiekszy to moze sie odbyć kisztem przyspieszenia i szybkości.Ostatni pojedynek z Deanem z Realu w polu karnym byl taki ze Cubarsiego Dean wrpchnoł do bramki.....
Tyle z potencjalu którego on zwyczajnie nie ma.na czym chcesz oprzec jego mocnw strony.Bramek nie strzela .Nie ma genialnych podań w pole karne ale to cżęść ataku.Bie obrony.Atak jest potrzeba u nas poprawić defensywę.Z czym do ludzi.Gdyby mual 16- 17 lat ok moze jeszcze urośnie ale w wieku 19 lat nic tu się nie poprawi.Nie dogoni spintera czy nie wygea z zawosnikami powyzej 190 głowki.....19 lat .....nie ma 17....tu jest wszystko jasne
0
@masik86 piwiem to samo co koledze mamy miesuac slabszych meczy dalbym grac Araujo kosztem Cubarsiego.Noe komentowalbym błedow Araujo dalbym mu spokuj.Flick mial Andreasa w ekipie a i tak z niego nie korzystal jak byl zdrowy.Obecnie Araujo jest zwyczajnie nie ograny meczowo.Będzie popelnial błedy.Ale teraz jest dobra okazja na to bo masz serie gier ze slabszymi rywalami.Z Cubarcim to remontady.I tak nie ma zysku.
0
@gumaz dokładnie Cubarci nie ma w sobie kompletnie nic Araujooprocz mentalu ma wszystko.Widzialem sytuacke w ktorej pipka mu odskoczyla ale to jest brak meczowego ogrania.Masz teeaz miesiac slabszych gier.Dalbym mu się ogrywać nie ocenialbym go.Bo to go niszczy nie buduje.Ale z cubarcim to kierunek remontada...Flick nie dal szansy Araujo i Andresowi na dluższym etapie to najwieksxy błąd tego trenera.
0
@draxidox wychodzi zwyczajnie brak ogrania.Potrzebuje zwyczajnie minut w meczu na treningu tego nie zrobisz.Dać mu spokuj przez 2 miesiące.Niech buduje swoją pewność.
0
@mientusek1407 zależy
Czy wróci gavi i Pedri i w jakiej będą formie.
Czy dalej da Cubarsiego na rezerwie.Są slabsze teraz drużyny i dalby pograć Araujo.Z Cubarsim i tak to nieporozumienie.
Natomiast niewiadomo w jakiej formie bedzie psg.Bo moga rosnąć.....my też.
1
@Tasde to jest piłkarz który nie ma nic wybitnego a wszystko robi w miarę dobrze.Cena jest absurdalna i nazywa się" bo jest w Realu".Jego realna cena to 70 mln
0
@marcin62 trzeba mu dać 3 miesiace i go nie oceniac i dać mu spokuj.Niech buduje siebie w spokoju.Wchodził ostatnio 2x i bylo ok.On jedt nie ograny.Jeśli ocenia się jego kazde dotkniecie pilki to nie zlapie pewnosci.Jemu wychodzi brak gry....
5
1 punkt jest najważniejszy.
Cubarci nie ma pola aby się poprawić do poziomu na Barce( brak haryzmy , za wolny, za niski , nie jedt silny)
2.Martin może być rezerwowym Barcelony
3Andreas i zaraujo to są Zawodnicy na Barce ale tylko jak są zdrowi, Araujo musi byc w dawnej formie.Potencjał obaj mają.
Zakup obrońcy yrzeba szukać kogos o parametrach Araujo albo zandreasa z lepszym zdriwiem i mentalem w przypadku Araujo.Nie moze miec parametrow Cubarsiego.Jesli barca chcę mieć LM to te zmiany są niezbędne dla tego zespołu.Wymiana bramkarza bardzo pomogła ake nie zalatwiła sprawy.Cubarci jest do ogrania 1 na 1 bez problemu przez szybkiego zawodnika czy przy rożnych albo wolnych w powietrzu.Również nie jest to pilkarz ktory strzela gole jak Eric czy podaje w pole Jarne jak choćby Martin.
0
@Donio Dokładnie jest jak mówisz.Zwyczajnie atak przykrywa słabą obronę.....
7
Nie ma co cieszyć sie z remontad ttlko trzeba zwyczajnie wymienić obrońcow.Zwlaszcza na pkzycji stopera .Aciagnąć kogos kto to ogarnie
0
@Pussy Patrol jak wygramy to szej wykupi i nas i miaato Barcelone ze złości.Nie wiem czy nie lepiej przegrać;;)
0
@Pussy Patrol o z tego jak zaraz z tym osg bedziemy grać....
0
@Faro wolalbym Araujo za Cubarsiego.A tak to orzypadkowe bramki mogą być....
0
@ViscaelBarca2007 mpżliwe ale jej przekaz jest tako że ciągnęła z nim piljarski wózek .Korzyści mają oboje.Chcę coś zrobić dka siebie.W sumie nie ma w tym nuc złego tak naprawdę.
0
@Dari0G ja ją bronię.Dlayego ze mimo wszystko ma wplyw na to kim jest Robert i cenię ją za to.Chodźby kwestie żywienia zaoewnienie spokoju koło niego.Znam swiat bachatowo salsowy i nIe widzę w tym nic złego.To czepianie się jej mnie śmieszy .....A tak naprawdę to gówno wiemy jak od srodka wygląda jej życie.Na pewno wiemy co robert zrobił dla krajowej pilki .Godnie reprezentuje nas w Barcelonie. Ie będę krytykowal jego żony ktora w tym spory udział.Że jest tam gdzie jest.Bardziej mnie bulwersuję Trump ktory w białym domu powiesił zdjęcie siebie z putinem.....to jest bulwersujące....
0
@ViscaelBarca2007 zawsze pytanie co mówisz i na ile masz wiedze o tym
0
@Chimera moze soe spytali jej.Mala malo czasu na odp. Niekoniecznie musisz chcieć aby ktos w to wchodził .Bo nie jesres wstanie zweryfikowac
0
@partymaker moze ale prawda jest taka że nie wiesz nie żyjesz z nimi.....
0
@Kinginiesta
Malo orawdopodobne pytanie czy sie nie powiekszy.
W styczniu 2026 roku o wejście do Unii Europejskiej ubiega się oficjalnie 9 państw, które posiadają status kandydata, oraz 1 potencjalny kandydat.
Oto lista krajów czekających w „kolejce”:
Bałkany Zachodnie: Albania, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Macedonia Północna oraz Serbia.
Partnerstwo Wschodnie: Ukraina, Mołdawia oraz Gruzja.
Turcja: Posiada status kandydata od 1999 roku, choć negocjacje akcesyjne od lat pozostają w impasie.
Kosowo: Jest uznawane za potencjalnego kandydata (złożyło wniosek o członkostwo, ale jego status nie został jeszcze formalnie podniesiony do poziomu kandydata).
W 2026 roku Polska sprawuje prezydencję w Radzie UE (w pierwszej połowie roku), a jednym z jej priorytetów jest wspieranie procesu rozszerzenia, szczególnie w odniesieniu do Ukrainy i Bałkanów Zachodnich. Choć liczba chętnych jest stała, tempo negocjacji zależy od postępów w reformach wewnętrznych tych państw.