0

@Chimera 2 osoby zrozumiały.Masz złą wolę.....

0

@Aragorn33 ty wiesz jakiego cnalożył by na nobla cła trump;)

2

@tbas my o tyle nie możemy się idzywać że pelnimy rolę łacznika z usa jeśli eurooa z ysa się pokłucą.I to jest w tym momenvue ważniejsze z oersoektywy długotrwalych interesów usa i Europy.Trumo nie nędzue rzadził wiecznie.

3

Ma racje.Oby Andreas doszedł do siebie oraz Araujo odzyskał formę.Ostatnie minuty które dostał wykorzystał bardzo dobrze.Oby tak dalej.

0

Bzdury dopóki za obronę odpowiada Martin z Cubarcim w środku nie ma szans na zadną LM.
Jedyna szansa bylaby taja ze broniłby Z Araujo w formie jak kiedyś i Andreas.A kounde też powinien się pidciągnąć wtedy taka szansa by była .Natomiast Andreas jest kontuzjowany a Flick kocha beznadziejnego Cubarsiego.W tym układzie nie ma szans na LM.Chyba że dobre zespoly by po odpadaly a w finale orzeciwnik dostał by czerwo.Może wtedy.

0

@[Oli] o ile pamiętam liczba remontad też była rekordowa.Wszyscy zachwycali się tym jak zespół to odwracał.Nikt nie myślał .Po co mają robić te remontady ....i czy coś jest nie tak z defensywą.....

0

@Vegeta88 nie wiem co bierze transfermarkt i jaką podaje srednią....
ale każdy chodź trochę grał w pilkę widzi że obecna obrona Baecelony to lipa poza bramkarzem.I bardziej chodzi o stoperów.Eeic gra na rożnych pozycjach.Jak grał w formie Araujo z Andreasem przy tych samych bocznych obrońcach z ter stegenem czyli gorszym bramkarzem .To stracili 20 bramek na koniec sezonu.Czyli tyle co jest teraz w polowie sezonu.....
Jedyne plusy Cubarsiego to rozegranie i spalone chodź i te zespoły zaczęły ogarniać.Taki Mbappe w pierwszym meczu za inigo moał wiele spalonych na koniec meczu woakowal 3 bramki....Dla mnie postawienie na spalone psuje obrońcę.qbo liczy na soalone a nie ze wybroni.Efelt jest taki że jak spalonego nie ma to nie jest gotowy do obrony i jest w reakcjo spóźniony.Chodź w przypadku Cubarsiego to on jest za wolny aby kogos z pilką dogonić.⁸

0

@Vegeta88 czyli biorąc twoje dane na pólmetku osiągneliśmy 20 goli straconych.Czyli na koniec idziemy na 40 straconych goli.W zeslym roku straciliśmy 44 bramki .Bo różnice robi nowy swietny bramkarz.Czyli 40 to najgorszy wynik jaki ssm podajesz.44 bylo w zeszlym roku gdzie Eric grał to jrst rekord!!!!!

A to co sztuczna inteligencja podaje o średniej.

Średnia liczba straconych bramek przez FC Barcelonę na koniec sezonu La Liga w latach 2010-2023 wynosiła około 26 bramek na sezon. Wynik 28 bramek jest bardzo zbliżony do tej średniej i jest uważany za solidny rezultat obronny dla klubu tej rangi.
Wyniki obronne FC Barcelony (2010-2023)
Oto zestawienie liczby straconych bramek przez FC Barcelonę w poszczególnych sezonach w La Liga, co ilustruje, że ich wyniki często oscylowały wokół 28 goli, a czasem były nawet lepsze:
Sezon 2010/11: 19 bramek straconych (rekordowo niski wynik).
Sezon 2014/15: 21 bramek straconych (defensywny szczyt).
Sezon 2022/23: 20 bramek straconych (również rekordowo niski wynik).
Sezon 2016/17: 37 bramek straconych (jeden z wyższych wyników w tym okresie).
Większość sezonów w tym przedziale czasowym kończyła się liczbą straconych bramek w przedziale 20-30 goli.

0

@Rifek no nie obecnie barca traci 20 bramek. Czyli dojdą do 40.Z inigo bylo 44 na koniec la ligi.Średnia Barcy miedzy 2010r a 2023r to 28 goli na koniec sezonu.Obrona gra zwyczajnie dramatycznie i Eric też w części jest odpowiedzialny.Nie gramy jeszcze z topowymi zespolami w LM.Od Chelsea dostaliśmy baty.Na razie gramy glownie w la lidze i trochę niezlymi zespolami w lidze mistrzów.Zobaczymy jak on i obrona będzie funkcjonawać z live Arsenalem psg z MC Bayernem czy interem.Poczejamy zobaczymy jak to będzie wyglądać.

0

@esem91 ro zależy jak na to spojrzeć.Na 80% zawodników to top.Ale czy na Dembele Mbappe u innych sprinterów jest wolny.Czasem zdarzało mu się że ktoś wypuszczał pilkę za nim i musiał go faulować.Nie jest to jakiś strasznie wysoki obrońca chodź glową strzeka bramki.Na pewno leoszy jest od Cubarsiego.Pytanie jakby sobie potadził z topowymi zawodnikami.Na pewno na bardzo wielu zawodników jest bardzo dobry.

0

@mekston nasza slabo sobie z nią radzi moze rybakina da rade

2

@[Oli] błąd który popełniasz jest taki że myślusz ze obrona była lepsza z inigo niż teraz.To nieprawda to atak jest mniej skuteczny.Obrona byla tragiczna i w zeszłym roku .
O to statystyki
Od 2010-2023 na koniec sezonu Barca traciła na koniec sezonu średnio 28 !!!!
Z inigo i Cubarcim to 44 bramki!!!!!to fatalny wynik!!!!
Obecnie na pół metku Barca traci 20 bramek czyli idą na 40 bramek na koniec .To lepszy wynik niż 44 z inigo.
Różnica atak był lepszy.Lepiej się prezentiwał z większym polotem.
Natomiast inna tragiczna statystyka jest taka ze za xaviego obrona z Balde i kounde ale z Andreasem i w formie Araujo straciła na koniec sezonu 20 bramek.Czyli tyle ile na półmetku obecnie Barca.
Wnioski są takie że Cubarci nigdy w defenstwie nie był dovrym obrońcą.
Dkaczego tak jest
Ma 184cm- sorlot 195cm...
Biega 31km Mbappe 34 km w meczu z nami.
Tyle też biega Andreas czy Araujo.
Cubarci jest niezły na średnice ale za słaby na zawodników o top warunkach.

2

@Rikidiki nie ma Pesriego teraz de jong pauzuje.Nie ma Andreasa i gaviego.Odchodzi Dro.Lepiej nie ryzykować podróży czy trudnego rywala o awans

0

@mekston Cristea odpadla Ryba weszła osaka też..Problem to Anisimova bo ona jest na + w punktach nic nie teaci a nasza musi odrabiać bo jest na stracie.Jeśli odoadnie to Anisimowa ją zrzuci na 3 miejsce.Lepiej aby Rybakina np ją pokonała.

0

@mekston to dobra wiadomość:)

0

@mekston ciężki mecz z Kalińską.Potem albo Bencić, Rybakina albo Mertens.Z Bencic ostatnio przegrala.Potem Osaka , Anuiimowa ciężary

0

@CLS63AMG Ważne aby był bo Cubarci to nie ten kapelusz

0

@D10SLEO gdyby Bóg powiedziałby inaczej to Trump by mu wrzucił 200% cła;)

0

@Prorokk on jest nie kontrolowalny przez nikogo.....

0

Czyli jeszcze rok , faktycznie gwarancja;)

0

Co ciekawe obaj Azjaci zawiedli Kubo i Dro.
Być może klub za malo liczy sie w Azji i to przywiązanie nie jest duże.Być miże nie mozba tego generalizowac.Ale ciekawy przypadek.Sam Dro grał poprawnie nue dał nic ejstra poza 1 bramką.Nie tracił piłek.Niech wyciągną kasę i tyle.

2

@Mroziu no nie facet ma jakość jeśli nie gra wszystkiego to jego wejścia na boisko są skuteczne.Poza tym jest kompletnie inny niż Torres.Co jest plusem.W przypadku napastnika z Madrytu to mam wrażenie że to podobny typ zawodnika .Zamiana ta byłaby stratą a nie walorem.Natomiast obniżyć kasę powinien młody nie jrlest.Ale poza Halandem czy napastnikiem Bayenu nie widzę dobrej opcji.A obie są nie realne.

1

@Irmscher10
Kiedy qdonald trump miał ogromne problemy finansowe.Ratowali go ruskie.
Być może ma zobowiązania albo jest im przychylny z tego ppwodu.

Główne kanały wsparcia obejmowały:
Masowy wykup nieruchomości: Po bankructwach w latach 90. amerykańscy bankierzy zaczęli unikać finansowania projektów Trumpa. Lukę tę wypełnili inwestorzy z Rosji i krajów byłego ZSRR, którzy kupowali apartamenty w jego budynkach (często za gotówkę przez spółki fasadowe). Przykładowo, w Trump World Tower w Nowym Jorku ok. 1/3 jednostek na najwyższych piętrach została kupiona przez osoby lub podmioty powiązane z Rosją.
Współpraca z Bayrock Group: Firma deweloperska Bayrock, założona przez byłego urzędnika radzieckiego Tevfika Arifa i zatrudniająca Feliksa Satera (mającego powiązania z rosyjskimi strukturami), stała się kluczowym partnerem Trumpa w latach 2000. Partnerstwo to umożliwiło Trumpowi realizację projektów takich jak Trump SoHo bez angażowania własnego kapitału, opierając się na funduszach z krajów postradzieckich.
Spektakularne transakcje: Jednym z najbardziej znanych przykładów jest sprzedaż posiadłości w Palm Beach rosyjskiemu oligarsze Dmitrijowi Rybołowlewowi w 2008 roku. Trump kupił ją cztery lata wcześniej za 41 mln dol., a sprzedał Rybołowlewowi za 95 mln dol., co uznano za ratunek finansowy w czasie kryzysu na rynku nieruchomości.
Finansowanie przez Deutsche Bank: Gdy inne banki odmawiały Trumpowi pożyczek, jedyną instytucją, która nadal go finansowała, był Deutsche Bank. Późniejsze śledztwa wykazały, że bank ten był zamieszany w pranie rosyjskich pieniędzy na wielką skalę, co budziło podejrzenia o pośrednie powiązania tych funduszy z kredytami dla Trumpa.
Donald Trump Jr. przyznał w 2008 roku: „Rosjanie stanowią nieproporcjonalnie dużą część wielu naszych aktywów. Widzimy dużo pieniędzy napływających z Rosji”. Według analiz, rosyjski kapitał pomógł Trumpowi przetrwać okres, w którym był uznawany za „toksycznego” pożyczkobiorcę na zachodnim rynku finansowym.

7

@draxidox a co sie dziwisz.Widzisz co się dzieję jak do władzy dochodzi taki trump do głosu.Za nobla jest wstanie ci świat podpalić.....aa z drugie strony masz takiego miękiszona Ziobre ......a prezydent oddaje ustawe podtrzymującą trupa tk.....gdzie każdy wie że to lipa.....

0

Dziwny mecz mozna bylo wygrać wysoko a z drugiej strony drugą polowe zaslużenie wygrał RS

7

Jeśli pomógł to chwałamu chodź w drugą stronę pomoc też powinna pójść jeśli bylaby potrzeba .Oba siebie potrzebują.A konkurencja na zewnątrz jest ogromna.Bayern też pomógł Dortmundowi.Natomiast rozpieszczenie własnych zawodników to wina Realu.Na samym początku nakeżało ukarać viniego za zachowanie i ukierunkować aby skupił się na grze bo za to mu płacą.To teraz mają parodystę piłki nożnej.

9

Łubudubu łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu......

0

@BojanKriKicz Barca przez trzynaście lat traciła 28 bramek na koniec roku średnio.
Kiedy gral Araujo i Andreas w formie bez kontuzji strata byla 20 btamek .Czyli tyle ile mamy na pół metku teraz ,dla Cubaesiego i martina i inigo to po prostu karastrofa.W tym sporcie chodzi o bramki ważne sa parametry stezelania bramek jak i tracenie bramek Drużynę tworzy się od obrony.A tej jest u nas brak.Za inigo straciliśmy 44 bramki obecnie to 20 bramek idziemy na 40.Do 28 jest daleko.... i przy interze też atak nie dał rady.

2

@Zbyszard
Tak .
Obecnie obrona traci od 40- 44 z Cubarcim w lidze.W zeszlym roku bylo to 44 teraz mamy lepszego bramkarza i jest 20 idziemy na 40....średnia na koniec sezonu miedzy 2010 a 2023 to 28 ten wynik jest tragiczny.Napad coś tam idrobi ale ba poziomie nqjlepszych Cubarci jest spokojnie do przsjścia raz sie uda odrobić za:drugim razem już nie.Już na tym etapie nie jesteśmy nawet na oremiowanym miejścu.Słabo to widzę.Musialby odoaść psg i live i może byłaby to szansa.Przy oewnym ukladzie ale i tak jest inter , Monachium, Arsenal, MC
Raczej jesteśmy na pół finał.

3

A to chyba zawaze jest odplyw tych młodych zawodnikow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?