0

Przed następnym meczem to Wojtka trzeba w kiblu zamknąć, niech siedzi i kopci te szlugi XDDD

0

Ale i tak szanuję wszystkich twardo stojących na tym że bramkarz ściągnięty z emerytury, bez rytmu, będzie lepszy niż ręcznik Balde

0

Wiem że stracilismy ale teraz ttzeba się dowiedzieć w jaki sposób XDD

1

@clyde bardziej chore jest to jak opłacasz viaplay, pakiet eleven w vectrze, c+ z ekstraklasą i ostatecznie kończysz z nielegalnym strimem na LM bo następny pakiet cię przeraża xD

0

seniores si senioras

0

I co bez karnego? xR

0

Gdyby chociaż był de Jong w podstawie to byłoby na kogo zrzucić tę mierną postawę drużyny

2

Fuhrer do lutego

0

Pierwsze kłopoty techniczne, ale po hiszpańsku buja

0

@jacobFCB Ćwiąkała to populista, dziś będzie za Barceloną bo Polaki rodaki

3

Ale klimacik w Lizbonie, więcej tego piro by się przydało ale i tak ładnie

0

@AmigoBlancos Real bo będzie 0:0

0

Wojciech Szczęsny otrzyma czerwoną kartkę - T A K
kurs @60 Superbet

0

Czy czas nauki w liceum ogólnokształcącym wlicza się do stażu pracy w przypadku braku ukończenia szkoły wyższej czy trzeba skończyć studia żeby ten okres był również liczony?

0

@Filipem Ale nie tak ofensywnie bo matce wszystko powiem

3

@blakkudium Głupiutkie i naiwne zwierzątka, pewnie dlatego tak lubiane przez ludzi

3

@qbsonFCBarca No muzykę wtedy można wręcz 'czuc' i widzieć

Polecam też próbowanie różnych rzeczy, mi np ogórek smakował jak ananas xD

3

@ranger3120 Myślę że powinniśmy pomyśleć nad kącikiem oświeconych ćpunów la bambli. Jakieś tam codzienne posty o pozytywnym wpływie danego narkotyku, propagowanie swiadomego stosowania, szybkie bliczki na pomoc w ogarnięciu itp XD

3

@dejwidn Changi nigdy nie miałem dostępnej, zazdroszczę. Czytałem tylko że w ciągu minuty możesz kilka razy przeżyć swoją śmierć i to jest tak potężne że lepiej mieć kogoś do pilnowania obok siebie. Moim życiowym celem jest wyruszenie gdzieś do jakiegoś Peru i spróbowanie rytualnie ayuahuasci

1

@qbsonFCBarca Tez kwestia wpływu na wenę twórczą jest mega ciekawa. Kumpela będąc na ASP często stosowała mikrodozowanie w celu właśnie zwiększenia swojej kreatywności. Poza tym wielu świetnych artystów propagowało stosowanie psychodelików - np Huxley na łożu śmierci sam poprosil o dawkę lsd

5

@dejwidn Piękna sprawa, grzybków nie próbowałem ale lsd sobie lubię wrzucić raz na kilka miesięcy. To jakie rzeczy jest wtedy w stanie wytworzyć mózg jest po prostu niesamowite i nie do opisania. Czujesz jakbyś odkrył wszystkie tajemnice tego świata. Zamiast wizuali piękniejsza jest właśnie umysłowa podróż w głąb wszechświata, myślę że każdy powinien tego spróbować chociaż raz w życiu

I raczej od pewnego czasu wolę sobie wrzucić sam w chacie na rozkminke(ok.100-150mikro), ale tripy w kilka osób też są cudowne o ile oczywiście ktoś nie złapie bad tripa, a też się zdarzało xD Dużo fajnych historii z tego wychodziło. Raz pamiętam ziomkowi daliśmy rutinoscorbin na zbicie fazki, typ zjadł całą tabliczkę i literalnie zrobił się cały żółty niczym cytryna. Do dziś nie wiem czy to sobie wkrecilismy czy naprawdę od tej witaminy C tak zmienił kolor XDD

A i jeszcze mogę polecić książkę 'czy psychodeliki uratują świat' Macieja Lorenca. Jest to książka w formie pytań i odpowiedzi różnego rodzaju psychologów, psychiatrów itp, w której poruszany jest wpływ psychodelików na osoby uzależnione czy zaburzone psychicznie

5

@MesQueUnClub96 Pokazał swoją stronę na Wikipedii i go wpuścili

0

@Pedri16Future Jako jeden z użytkowników tworzących kontent la bambli możesz wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić aby ten 1% znacznie wzrósł

2

@peetwithbarca Może own goal w końcu coś ustrzeli, bo ostatnio się zaciął

6

Dostałem młodego na szkolenie, palety trzeba nosić, kartony układać, a on ciągle się gapi w telefon i odświeża jakąś stronę

11

@Bilon87 Są jeszcze tacy którzy olewają większość tych sztucznych problemów

6

@Roobo I można to powiedzieć o każdym polityku z każdej partii. Banda złodziejów, krawaciarzy myślących tylko o własnej dupie i o tym aby się nachapać. Nie wiem jak naiwnym i ograniczonym trzeba być aby wierzyć że ktokolwiek z tych ludzi w sejmie ma na uwadze dobro szarego człowieka. Tym bardziej podziwiam jednostki toczące spory (prawie na śmierć i życie) o to która partia jest lepsza a która gorsza xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

1

@norbi77 Bardzo przykro że nie poznałeś swojego dziabka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?