BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przed następnym meczem to Wojtka trzeba w kiblu zamknąć, niech siedzi i kopci te szlugi XDDD
0
Ale i tak szanuję wszystkich twardo stojących na tym że bramkarz ściągnięty z emerytury, bez rytmu, będzie lepszy niż ręcznik Balde
0
Wiem że stracilismy ale teraz ttzeba się dowiedzieć w jaki sposób XDD
1
@clyde bardziej chore jest to jak opłacasz viaplay, pakiet eleven w vectrze, c+ z ekstraklasą i ostatecznie kończysz z nielegalnym strimem na LM bo następny pakiet cię przeraża xD
0
seniores si senioras
0
I co bez karnego? xR
0
Gdyby chociaż był de Jong w podstawie to byłoby na kogo zrzucić tę mierną postawę drużyny
2
Fuhrer do lutego
0
Pierwsze kłopoty techniczne, ale po hiszpańsku buja
0
@jacobFCB Ćwiąkała to populista, dziś będzie za Barceloną bo Polaki rodaki
3
Ale klimacik w Lizbonie, więcej tego piro by się przydało ale i tak ładnie
0
@AmigoBlancos Real bo będzie 0:0
0
Wojciech Szczęsny otrzyma czerwoną kartkę - T A K
kurs @60 Superbet
0
Czy czas nauki w liceum ogólnokształcącym wlicza się do stażu pracy w przypadku braku ukończenia szkoły wyższej czy trzeba skończyć studia żeby ten okres był również liczony?
0
@Filipem Ale nie tak ofensywnie bo matce wszystko powiem
3
@blakkudium Głupiutkie i naiwne zwierzątka, pewnie dlatego tak lubiane przez ludzi
3
@qbsonFCBarca No muzykę wtedy można wręcz 'czuc' i widzieć
Polecam też próbowanie różnych rzeczy, mi np ogórek smakował jak ananas xD
3
@ranger3120 Myślę że powinniśmy pomyśleć nad kącikiem oświeconych ćpunów la bambli. Jakieś tam codzienne posty o pozytywnym wpływie danego narkotyku, propagowanie swiadomego stosowania, szybkie bliczki na pomoc w ogarnięciu itp XD
3
@dejwidn Changi nigdy nie miałem dostępnej, zazdroszczę. Czytałem tylko że w ciągu minuty możesz kilka razy przeżyć swoją śmierć i to jest tak potężne że lepiej mieć kogoś do pilnowania obok siebie. Moim życiowym celem jest wyruszenie gdzieś do jakiegoś Peru i spróbowanie rytualnie ayuahuasci
1
@qbsonFCBarca Tez kwestia wpływu na wenę twórczą jest mega ciekawa. Kumpela będąc na ASP często stosowała mikrodozowanie w celu właśnie zwiększenia swojej kreatywności. Poza tym wielu świetnych artystów propagowało stosowanie psychodelików - np Huxley na łożu śmierci sam poprosil o dawkę lsd
5
@dejwidn Piękna sprawa, grzybków nie próbowałem ale lsd sobie lubię wrzucić raz na kilka miesięcy. To jakie rzeczy jest wtedy w stanie wytworzyć mózg jest po prostu niesamowite i nie do opisania. Czujesz jakbyś odkrył wszystkie tajemnice tego świata. Zamiast wizuali piękniejsza jest właśnie umysłowa podróż w głąb wszechświata, myślę że każdy powinien tego spróbować chociaż raz w życiu
I raczej od pewnego czasu wolę sobie wrzucić sam w chacie na rozkminke(ok.100-150mikro), ale tripy w kilka osób też są cudowne o ile oczywiście ktoś nie złapie bad tripa, a też się zdarzało xD Dużo fajnych historii z tego wychodziło. Raz pamiętam ziomkowi daliśmy rutinoscorbin na zbicie fazki, typ zjadł całą tabliczkę i literalnie zrobił się cały żółty niczym cytryna. Do dziś nie wiem czy to sobie wkrecilismy czy naprawdę od tej witaminy C tak zmienił kolor XDD
A i jeszcze mogę polecić książkę 'czy psychodeliki uratują świat' Macieja Lorenca. Jest to książka w formie pytań i odpowiedzi różnego rodzaju psychologów, psychiatrów itp, w której poruszany jest wpływ psychodelików na osoby uzależnione czy zaburzone psychicznie
5
@MesQueUnClub96 Pokazał swoją stronę na Wikipedii i go wpuścili
0
@Pedri16Future Jako jeden z użytkowników tworzących kontent la bambli możesz wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić aby ten 1% znacznie wzrósł
2
@peetwithbarca Może own goal w końcu coś ustrzeli, bo ostatnio się zaciął
6
Dostałem młodego na szkolenie, palety trzeba nosić, kartony układać, a on ciągle się gapi w telefon i odświeża jakąś stronę
11
@Bilon87 Są jeszcze tacy którzy olewają większość tych sztucznych problemów
6
@Roobo I można to powiedzieć o każdym polityku z każdej partii. Banda złodziejów, krawaciarzy myślących tylko o własnej dupie i o tym aby się nachapać. Nie wiem jak naiwnym i ograniczonym trzeba być aby wierzyć że ktokolwiek z tych ludzi w sejmie ma na uwadze dobro szarego człowieka. Tym bardziej podziwiam jednostki toczące spory (prawie na śmierć i życie) o to która partia jest lepsza a która gorsza xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
https://zapodaj.net/images/499c2bd3ce3d6.jpg
Branża IT w pigułce XD
1
@norbi77 Bardzo przykro że nie poznałeś swojego dziabka