0

Ktoś oglądał MC w 1 połowie? Jak wyglądał Gundo? Bo widzę poszła zmiana w przerwie a dopiero włączyłem

O i od razu klasyczne pudło Wernera xD

2

@Jersi1 Doktor Wstrząs, pozdrawiam

13

To niesamowite że Halloween w tym roku wypada 13stego w piatek. Pierwszy raz od 666 lat

0

@BORO_12 Niby tak, ale z drugiej strony gra malutko, no i ten Martin wydaje się mieć lepszą renomę u Flicka na LO niz Fort

0

20mln i niech idzie. Nie jest to po prostu ten poziom, a w przypadku powrotu innych zawodników gość zniknie w głębokich rezerwach. W Sociedad może się przydać zdecydowanie. Swoją drogą co się z nimi dzieje w tym sezonie, który jest tak fatalny? Odejście Le Normanda i Merino tak negatywnie podziałało czy jest coś jeszcze?

1

@ACMaldini3 Widmo spadku zmusza go do działania, ostatnio czytałem że rozważana jest sprzedaż klubu za okolo 400mlm, ale nie było zainteresowania. Zobaczymy jak to się wszystko ułoży, ale kibicom nietoperzy należy współczuć od dawna

0

@ACMaldini3 W tym sezonie może dojść do tego, do czego dąży Lim od dawna. Może i mieli bardzo ciężki terminarz na początku, ale z biegiem czasu nie zaczęło to wyglądać lepiej. Ja liczę że się podniosą i wywalczą bezpieczne miejsce, bo zawsze szkoda tracić taką markę z najwyższej klasy rozgrywkowej.
Inna sprawa to czy kibice na Mestalla sami nie chcieliby spadku, tylko i wyłącznie po to, aby Lim w takim wypadku opuścił klub, a to dałoby kibocom nadzieję na normalność

28

I teraz sobie pomyślcie jak ciężko fanom Realu Madryt będzie jutro w szkole

3

@norbi77 Nie, ale widziałem komentarze że gala ustawiona tak samo jak MS w Katarze XDD

44

Ronaldo przy Vinim to była klasa jednak

3

Ciekawe czy wuja Lapcio coś tam polał młodemu Yamalowi na rozruch

2

@Kgorecki2500 Koszarowa, jakie tam się ciężkie dni przeżywało.. XD

2

@Transu96 obok uriela m1

1

@ali3gator zmieniasz x na twitter w linku i kasujesz wszystko do ? włącznie

14

To teraz kibice na Mestalla powinni przynieść jakieś kartonowe, balonowe złote piłki i nimi wymachiwać przed męczennikiem

0

0

oj płaczek dopiero by się naburmuszuł gdyby to była prawda

4

@Sulimo Narazie wygrajmy jakieś trofeum w tym sezonie. Sezon jest długi, a kryzys może przyjść w każdym momencie

0

Normalnie wzór do naśladowania

1

ale urwał ale to było dobre

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dobra, dawajcie Xaviego do tego United i niech tam tworzy potwora

0

Tym razem nie anulują. JACKson i 1:0 dla Chelsea, ładnie po skrzydle poszedł Neto

1

Jak w tym gównianym ultimate team ustawić taktyke, tak jak było to we wcześniejszych latach, pressing po utracie piłki? No kurde tak bierni zawodnicy że aż się w ten syf grać odechciewa

0

A wiadomo o co poszło że Ancelotti taki tam zdenerwowany do Flicka paluchem groził?

28

Casado dla mnie to obecnie chyba top3 zawodników w Barcelonie. Niepozorny, pracowity, cichy bohater ostatnich spotkań. Zdecydowanie teraz przesadzam, ale mega bym chciał aby chłop trzasnął taki stempel na obecnej Barcelonie, jak zrobił to Busquets swego czasu

26



Wszystko dzięki łysemu

0

Nawet Pena dzisiaj niczym Neuer. Digi Dong po wejściu tez profesor. Mam wrażenie że za Hansiego każdy dostał jakiś update 100 procent do umiejętności, coś pięknego

10

@ranger3120 dla ciebie Pana Borka

0

Haaland znów wykorzystuje maszynę Pepa Guardioli do strzelania bramek slabiakom, Bednarek nie upilnował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?