1

@DonCarletto Białystok to takie zadupie że nikt ich nawet na poważnie nie bierze

1

Tylko Legia jest w stanie godnie reprezentować Polskę w europejskiej pucharach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chaoss w celu skrócenia kąta albo w celu przechwycenia piłki przed obrońca

0

@BorzyKrzys wszystko jasne, dziękuję

0

Z punktu widzenia polityki zagranicznej jakie znaczenie dla Polski ma wygrana Trumpa? Jakie są plusy i minusy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@reloaded podpinam sie

0



Część oczywiście powie że to zwykła patologia i margines społeczny, ale klimat jaki potrafią stworzyć na stadionie robi wrażenie

1

@Bartula takie wyjazdy są zawsze trudne

4

Ale zabawnie musi się czekać na jeżdżące w kółko pierdzące motorynki, które brzmią jak kosiarka, aby ostatecznie dowiedzieć się że cała zabawa odwołana bo pada deszcz i jest okazja, na choć trochę nieprzewidywalności

7

Nie dość że w porównaniu z prawdziwą ultraską wyglądają jak dzieci, to jeszcze ich chcą banować

2

@aspr1me nn november

1

Najgorzej jak habibi z kebaba ci mówi że w listopadzie nie będzie sosu czosnkowego

0

@JordiAlbion A dobra, dla mnie to po prostu to samo XD

0

@barcanawieki Vini-Mekambe-Rodrygo
Bellingham i Musiala
tak to musi wypalic - kotłuje się teraz we łbie Florka XD

4

@Kgorecki2500 dziwnie to jest jak facet faceta za dupę łapie

1

@konrad1661 ja mówię o dobrych takich, od babci

2

@Peciak nowy świat przepadł, daliśmy się skolonizować sami otwierając bramy do swojego życia, bez myślenia o przyszłości

3

Pajda chleba ze smalcem i ogoreczkiem tak czy nie

3

@Rastafarnianin Beksinski czyli ulubiony raper każdej 'bogatej wewnętrznie, kochającej sztuke' Julki. Tak, zna tylko jego

2

Ten Oyedele to takie drewno że masakra xD

4

@Wasacz_ na grillu chociaż są twarde narkotyki, a tam? wątpię

9

@Sawik_10 Busi w prime to było po prostu coś innego, coś magicznego. Rodri bardziej pasuje do nowoczesnego futbolu, ale nigdy bym go nie postawił obok Busquetsa w topowej formie

8

@Comentateiro zakochany lecz bojący się zagadac

0

I co za kogo się dziś przebieracie?

0

Slepnac od świateł - warto poświęcić czas? Nie miałem okazji oglądać, a szukam czegoś do obiadku czy kawki

0

Ktoś oglądał MC w 1 połowie? Jak wyglądał Gundo? Bo widzę poszła zmiana w przerwie a dopiero włączyłem

O i od razu klasyczne pudło Wernera xD

2

@Jersi1 Doktor Wstrząs, pozdrawiam

13

To niesamowite że Halloween w tym roku wypada 13stego w piatek. Pierwszy raz od 666 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?