BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto Białystok to takie zadupie że nikt ich nawet na poważnie nie bierze
1
Tylko Legia jest w stanie godnie reprezentować Polskę w europejskiej pucharach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chaoss w celu skrócenia kąta albo w celu przechwycenia piłki przed obrońca
0
@BorzyKrzys wszystko jasne, dziękuję
0
Z punktu widzenia polityki zagranicznej jakie znaczenie dla Polski ma wygrana Trumpa? Jakie są plusy i minusy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@reloaded podpinam sie
0
Część oczywiście powie że to zwykła patologia i margines społeczny, ale klimat jaki potrafią stworzyć na stadionie robi wrażenie
1
@Bartula takie wyjazdy są zawsze trudne
4
Ale zabawnie musi się czekać na jeżdżące w kółko pierdzące motorynki, które brzmią jak kosiarka, aby ostatecznie dowiedzieć się że cała zabawa odwołana bo pada deszcz i jest okazja, na choć trochę nieprzewidywalności
7
Nie dość że w porównaniu z prawdziwą ultraską wyglądają jak dzieci, to jeszcze ich chcą banować
2
@aspr1me nn november
1
Najgorzej jak habibi z kebaba ci mówi że w listopadzie nie będzie sosu czosnkowego
0
@JordiAlbion A dobra, dla mnie to po prostu to samo XD
0
@barcanawieki Vini-Mekambe-Rodrygo
Bellingham i Musiala
tak to musi wypalic - kotłuje się teraz we łbie Florka XD
4
@Kgorecki2500 dziwnie to jest jak facet faceta za dupę łapie
1
@konrad1661 ja mówię o dobrych takich, od babci
2
@Peciak nowy świat przepadł, daliśmy się skolonizować sami otwierając bramy do swojego życia, bez myślenia o przyszłości
3
Pajda chleba ze smalcem i ogoreczkiem tak czy nie
3
@Rastafarnianin Beksinski czyli ulubiony raper każdej 'bogatej wewnętrznie, kochającej sztuke' Julki. Tak, zna tylko jego
2
Ten Oyedele to takie drewno że masakra xD
4
@Wasacz_ na grillu chociaż są twarde narkotyki, a tam? wątpię
9
@Sawik_10 Busi w prime to było po prostu coś innego, coś magicznego. Rodri bardziej pasuje do nowoczesnego futbolu, ale nigdy bym go nie postawił obok Busquetsa w topowej formie
8
@Comentateiro zakochany lecz bojący się zagadac
0
I co za kogo się dziś przebieracie?
0
Slepnac od świateł - warto poświęcić czas? Nie miałem okazji oglądać, a szukam czegoś do obiadku czy kawki
0
Ktoś oglądał MC w 1 połowie? Jak wyglądał Gundo? Bo widzę poszła zmiana w przerwie a dopiero włączyłem
O i od razu klasyczne pudło Wernera xD
2
@Jersi1 Doktor Wstrząs, pozdrawiam
13
To niesamowite że Halloween w tym roku wypada 13stego w piatek. Pierwszy raz od 666 lat