2

@Luciano99 może i stary, może i głupi i wolny, ale jednak to czarny piłkarz. Kampania i social media zrobiłyby hit z tego transferu

1

@Trojanek23 A to ja tak wróciłem do rowerka ostatnio. Kiedyś za łepka po 90km sobie robiłem zwiedzając, 50km/2h jeżdżąc żeby się zmęczyć(teren górzysty). Potem z 5 lat przerwy, przeprowadzka i teraz zacząłem pykac z 35/40km dziennie jak jest okazja i mega fajna sprawa. Odstresowanie, głębszy i lepszy sen, jednak jak się człowiek zmęczy to jest inaczej

0

@Ojciec5tkidzieci Wzięli go bo miał oferty z premier league, jak Papszun

2

@mrboom Stand up robi się powoli tym samym czym kabaret i zamiast śmiechu budzi zażenowanie. Wymienionych przez ciebie osobników w ogóle nie da się już słuchać

1

https://streamable.com/5q44yf

Kto normalny by odrzucił taką propozycję? PlayStation musi być

0

@arczis92 myślę że nikogo u góry tego nie obchodzi, najważniejsze że się siano zgadza
Inna sprawa to też presja psychiczna itp, taki natłok meczów nie jest normalny

1

@partymaker ale kleją!!!

6

@regatta52 hasztag olac pierdzące motorynki

0

@szkudi7 jaki grafik mordeczko teraz wszystko robi AI, czas isc z duchem czasu

5

@kamyk_23 piwko strzelić trzeba

0

Ładnie to wcisnął Pepe, a Nico z asystą @FcPortoFan1999

1

@ShawnC No strzał z bliskiej odległości i jeszcze piłka po koźle, to nie było tak proste jak mogłoby się wydawać tym ignorantom

12

https://x.com/GoalsXtra/status/1842940026155647481

37 letni Pedro odpalił dziś rakietę

1

Pena zupelnie jak ter Stegen, piłka metr obok niego i już trudności

2

Niech mu nie zabierają tej opaski

0

@aspr1me Szczęsny przyszedł, zaraz nauczy

2

Szkoda spalonego, ale pograli ładnie

0

Śląsk dalej w formie XD

0

@Katalończyk 99 dokładnie, zazwyczaj tylko jakieś marne kartonowe mozaiki

0

@FCB_dimiC to co to za dziwny Williams tam biegał???

0

@Arden 'Grał' to całkiem mocne określenie jak na 500 minut w 19 meczach XDD

0

@Arden A kiedykolwiek od 2 lat był? XD

0

To wyobraźcie sobie jak słabo musi wyglądać Fati na treningach, że Flick dalej stawia na Ferrana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lucyfffer Jak za darmo to zażyczy sobie fajnego kontraktu pod względem pensji i długości. Kolejny na miłą emeryturkę w Barcelonie

4

@Blantozaur pewności nie ma nigdy

10

Co ciekawe keczup jest czerwony nie dlatego, że dodaje się do niego kredki bambino, a dlatego że powstaje z pomidorów, które są koloru właśnie czerwonego

30

Po kopniaku w jaja przez Endricka, rywale Realu zaczęli nosić metalowe pokrowce na siury. Karwasztwarz to odczuł

1

@PatrychoO Nie wiem czemu ale się skusiłem, w sumie to pogralem 2 dni, i nawet męczennik z Realu za 2mln coinsow wleciał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?