BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 może i stary, może i głupi i wolny, ale jednak to czarny piłkarz. Kampania i social media zrobiłyby hit z tego transferu
1
@Trojanek23 A to ja tak wróciłem do rowerka ostatnio. Kiedyś za łepka po 90km sobie robiłem zwiedzając, 50km/2h jeżdżąc żeby się zmęczyć(teren górzysty). Potem z 5 lat przerwy, przeprowadzka i teraz zacząłem pykac z 35/40km dziennie jak jest okazja i mega fajna sprawa. Odstresowanie, głębszy i lepszy sen, jednak jak się człowiek zmęczy to jest inaczej
0
@Ojciec5tkidzieci Wzięli go bo miał oferty z premier league, jak Papszun
2
@mrboom Stand up robi się powoli tym samym czym kabaret i zamiast śmiechu budzi zażenowanie. Wymienionych przez ciebie osobników w ogóle nie da się już słuchać
1
https://streamable.com/5q44yf
Kto normalny by odrzucił taką propozycję? PlayStation musi być
0
@arczis92 myślę że nikogo u góry tego nie obchodzi, najważniejsze że się siano zgadza
Inna sprawa to też presja psychiczna itp, taki natłok meczów nie jest normalny
1
@partymaker ale kleją!!!
6
@regatta52 hasztag olac pierdzące motorynki
0
@szkudi7 jaki grafik mordeczko teraz wszystko robi AI, czas isc z duchem czasu
0
@szkudi7 https://www.pozytywniej.pl/king-include/uploads/2024/08/515255-fb_img_1723007358517.jpg
5
@kamyk_23 piwko strzelić trzeba
0
Ładnie to wcisnął Pepe, a Nico z asystą @FcPortoFan1999
1
@ShawnC No strzał z bliskiej odległości i jeszcze piłka po koźle, to nie było tak proste jak mogłoby się wydawać tym ignorantom
12
https://x.com/GoalsXtra/status/1842940026155647481
37 letni Pedro odpalił dziś rakietę
1
Pena zupelnie jak ter Stegen, piłka metr obok niego i już trudności
2
Niech mu nie zabierają tej opaski
0
@aspr1me Szczęsny przyszedł, zaraz nauczy
2
Szkoda spalonego, ale pograli ładnie
0
Śląsk dalej w formie XD
0
@Katalończyk 99 dokładnie, zazwyczaj tylko jakieś marne kartonowe mozaiki
0
@FCB_dimiC to co to za dziwny Williams tam biegał???
0
@Arden 'Grał' to całkiem mocne określenie jak na 500 minut w 19 meczach XDD
0
@Arden A kiedykolwiek od 2 lat był? XD
0
To wyobraźcie sobie jak słabo musi wyglądać Fati na treningach, że Flick dalej stawia na Ferrana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lucyfffer Jak za darmo to zażyczy sobie fajnego kontraktu pod względem pensji i długości. Kolejny na miłą emeryturkę w Barcelonie
4
@Blantozaur pewności nie ma nigdy
10
Co ciekawe keczup jest czerwony nie dlatego, że dodaje się do niego kredki bambino, a dlatego że powstaje z pomidorów, które są koloru właśnie czerwonego
30
Po kopniaku w jaja przez Endricka, rywale Realu zaczęli nosić metalowe pokrowce na siury. Karwasztwarz to odczuł
1
@PatrychoO Nie wiem czemu ale się skusiłem, w sumie to pogralem 2 dni, i nawet męczennik z Realu za 2mln coinsow wleciał xD