BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
De Jong idealnie by pasował do Manchesteru United Erica ten Haaga. Tak za 70mln by siadł tam pięknie
0
@Mitch_Atleta knoppers
1
Raphinha to chyba taki nasz kapitan z krwi i kości od dawien dawna, naprawdę lubię go w tej roli i nigdy bym nie pomyślał że tak się to wszystko potoczy
2
Dodi by chyba wyglądał u nas lepiej niż Ansu, przykre
0
Jak oceniacie Ansu?
0
@FcPortoFan1999 Strzelec bramki też mądrala xD
0
@FcPortoFan1999 Najlepsza ultraska w Polsce odpalila xD
0
Dibu broni karnego, fani w siódmym niebie
0
Ale dziwna decyzja sędziego. Kudus kopie po plecach van de Vena, potem wali mu w czolo i potem jeszcze wali w czoło bodajże Sarra, a sędzia daje żółta XDD
Dobrze że VAR zareagował bo to powinno być zawieszenie na kilka spotkań
1
Swoją drogą to ter Stegen strasznie wysoko zawiesił poprzeczkę swoimi występami, gdy bronił tylko strzały lecące prosto w niego. Kibice Barcelony żądają jakości jak za Niemca, nie żadnego łoniakiego w bramce
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie miałeś z tym skończyć?
2
Son ale ładna akcja po skrzydle, jadą z nimi ostro w 2 połowie
0
@AduŚ07 Dobra, mądra kobieta. W końcu to dziecko nie wzięło się z pukania z alimenciarzem Mariuszem i sytuacja z samotnym wychowywaniem dziecka to totalny szok i niespodziewana akcja
1
Udogie techniczny strzal z pola karnego i Totki na prowadzeniu
@ Szybko podwyższa Son po rykoszecie i jest 3:1
1
Naprawdę chcecie dziadka po dwu czy trzy miesięcznej przerwie od gry, po dwóch tygodniach treningów w klubie, na tak ważne mecze? Może i Pena nie jest pewny, ale to wciąż lepszy wybór niż Szczęsny po takiej przerwie. Najpierw niech zagra w jakimś pucharze czy meczu ze slabszym rywalem i oceńmy jego formę, a nie od razu spisujemy na strate Pene który stracił 2 bramki w 5 meczach. Gra na bramce to także komunikacja, zarządzenia obroną i jakieś automatyzmy zwiazane ze zgraniem. Rozumiem że Wojtek to fajny, zabawny Polak rodak ale no nie dajmy się zwariować i bądźmy poważni xD
0
@Pedri16Future To tylko lalka, nie kobieta. Nienormalne jest demonizowanie wszystkiego
0
@messiiiiik no no nie fikaj bo gdyby nie te ułomne reklamy to byś miał notatnik v2
1
@Stinger_ Ciekawe że Atletico tak łatwo go oddało. Taki tur mógłby się idealnie odnaleźć u Simeone, ale widocznie kupno Sorlotha było dla nich lepszym rozwiązaniem
0
Dawidowicz jest zwrotny jak traktor
2
@Janas11224 Nie no mordo do takich rzeczy to trzeba IP 15, android nie uciagnie
2
@Hosh jeden z najlepszych filmów w historii
0
@FcPortoFan1999 Polska dla Polaków
1
@Criss18Barca Kurde mi posypało w tym roku. Na start męczennik i Bellingham. O ile brzydka morda niewymienna, się w składzie kisi, to Bellinghama można było wymienić na solidną porcję coinsow
Do 4 ligi niedaleko XD Ale jakoś ciężko się gra w tym roku, podań dużo niedokładnych wychodzi no i tej taktyki pod siebie nie mogę ogarnąć na wytycznych
6
Ale ta Holandia mierna, pewnie Koeman nie ma kim grać
1
@Trojanek23 Obrzydliwe i egoistyczne podejście, zero jakiegokolwiek szerszego spojrzenia na tradycję i naród. Upadek moralności i zasad - znak tych przykrych obecnie czasów
2
@Trojanek23 Oczywiście że @Seledynowy ma 100 procent racji. Z faktu bycia obywatelem wynikają też obowiązki i jednym z nich jest obrona właśnie suwerenności kraju. Walka w obronie kraju to obrona tożsamości narodowej, tradycji i wartości, które tworzą wspólnotę, gdyby każdy miał takie egoistyczne podejście jak ty, to nasz kraj by nie przetrwał jednego wieku, a twoje dzieci by biegały po podwórku krzycząc po niemiecku lub po rosyjsku.
Bardzo egoistyczne jest takie podejście jak twoje, być może wynika to z jakiejś niedojrzałości obywatelskiej. W ogóle widać coraz większy brak patriotyzmu i miłości do ojczyzny, pewnie wynika to stąd że żyjemy we względnie spokojnych czasach i nikt z nas nie musiał walczyć o to, aby przykładowo móc po prostu mówić swobodnie w języku ojczystym
I dodając - nie idziesz walczyć za Tuska czy za Kaczyńskiego. Mówimy tu o obronie w przypadku wrogiej napaści. Obronie kraju, za który walczył twój dziadek i pradziadek, po to abyś mógł swobodnie i dumnie żyć jako wolny Polak
0
@Faro tutaj by się przydały slynne słowa Gołoty
0
@messi33 08 na ps2
1
@Blanco16 12sty dzień miesiąca, dwa dni po wypłacie to można czuć się jak król
1
@tristan87 logo lv bet, każdy hazardzista stwierdzi że ładne