44

De Jong idealnie by pasował do Manchesteru United Erica ten Haaga. Tak za 70mln by siadł tam pięknie

0

@Mitch_Atleta knoppers

1

Raphinha to chyba taki nasz kapitan z krwi i kości od dawien dawna, naprawdę lubię go w tej roli i nigdy bym nie pomyślał że tak się to wszystko potoczy

2

Dodi by chyba wyglądał u nas lepiej niż Ansu, przykre

0

Jak oceniacie Ansu?

0

@FcPortoFan1999 Strzelec bramki też mądrala xD

0

@FcPortoFan1999 Najlepsza ultraska w Polsce odpalila xD

0

Dibu broni karnego, fani w siódmym niebie

0

Ale dziwna decyzja sędziego. Kudus kopie po plecach van de Vena, potem wali mu w czolo i potem jeszcze wali w czoło bodajże Sarra, a sędzia daje żółta XDD
Dobrze że VAR zareagował bo to powinno być zawieszenie na kilka spotkań

1

Swoją drogą to ter Stegen strasznie wysoko zawiesił poprzeczkę swoimi występami, gdy bronił tylko strzały lecące prosto w niego. Kibice Barcelony żądają jakości jak za Niemca, nie żadnego łoniakiego w bramce

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie miałeś z tym skończyć?

2

Son ale ładna akcja po skrzydle, jadą z nimi ostro w 2 połowie

0

@AduŚ07 Dobra, mądra kobieta. W końcu to dziecko nie wzięło się z pukania z alimenciarzem Mariuszem i sytuacja z samotnym wychowywaniem dziecka to totalny szok i niespodziewana akcja

1

Udogie techniczny strzal z pola karnego i Totki na prowadzeniu
@ Szybko podwyższa Son po rykoszecie i jest 3:1

1

Naprawdę chcecie dziadka po dwu czy trzy miesięcznej przerwie od gry, po dwóch tygodniach treningów w klubie, na tak ważne mecze? Może i Pena nie jest pewny, ale to wciąż lepszy wybór niż Szczęsny po takiej przerwie. Najpierw niech zagra w jakimś pucharze czy meczu ze slabszym rywalem i oceńmy jego formę, a nie od razu spisujemy na strate Pene który stracił 2 bramki w 5 meczach. Gra na bramce to także komunikacja, zarządzenia obroną i jakieś automatyzmy zwiazane ze zgraniem. Rozumiem że Wojtek to fajny, zabawny Polak rodak ale no nie dajmy się zwariować i bądźmy poważni xD

0

@Pedri16Future To tylko lalka, nie kobieta. Nienormalne jest demonizowanie wszystkiego

0

@messiiiiik no no nie fikaj bo gdyby nie te ułomne reklamy to byś miał notatnik v2

1

@Stinger_ Ciekawe że Atletico tak łatwo go oddało. Taki tur mógłby się idealnie odnaleźć u Simeone, ale widocznie kupno Sorlotha było dla nich lepszym rozwiązaniem

0

Dawidowicz jest zwrotny jak traktor

2

@Janas11224 Nie no mordo do takich rzeczy to trzeba IP 15, android nie uciagnie

2

@Hosh jeden z najlepszych filmów w historii

0

@FcPortoFan1999 Polska dla Polaków

1

@Criss18Barca Kurde mi posypało w tym roku. Na start męczennik i Bellingham. O ile brzydka morda niewymienna, się w składzie kisi, to Bellinghama można było wymienić na solidną porcję coinsow
Do 4 ligi niedaleko XD Ale jakoś ciężko się gra w tym roku, podań dużo niedokładnych wychodzi no i tej taktyki pod siebie nie mogę ogarnąć na wytycznych

6

Ale ta Holandia mierna, pewnie Koeman nie ma kim grać

1

@Trojanek23 Obrzydliwe i egoistyczne podejście, zero jakiegokolwiek szerszego spojrzenia na tradycję i naród. Upadek moralności i zasad - znak tych przykrych obecnie czasów

2

@Trojanek23 Oczywiście że @Seledynowy ma 100 procent racji. Z faktu bycia obywatelem wynikają też obowiązki i jednym z nich jest obrona właśnie suwerenności kraju. Walka w obronie kraju to obrona tożsamości narodowej, tradycji i wartości, które tworzą wspólnotę, gdyby każdy miał takie egoistyczne podejście jak ty, to nasz kraj by nie przetrwał jednego wieku, a twoje dzieci by biegały po podwórku krzycząc po niemiecku lub po rosyjsku.
Bardzo egoistyczne jest takie podejście jak twoje, być może wynika to z jakiejś niedojrzałości obywatelskiej. W ogóle widać coraz większy brak patriotyzmu i miłości do ojczyzny, pewnie wynika to stąd że żyjemy we względnie spokojnych czasach i nikt z nas nie musiał walczyć o to, aby przykładowo móc po prostu mówić swobodnie w języku ojczystym
I dodając - nie idziesz walczyć za Tuska czy za Kaczyńskiego. Mówimy tu o obronie w przypadku wrogiej napaści. Obronie kraju, za który walczył twój dziadek i pradziadek, po to abyś mógł swobodnie i dumnie żyć jako wolny Polak

0

@Faro tutaj by się przydały slynne słowa Gołoty

0

@messi33 08 na ps2

1

@Blanco16 12sty dzień miesiąca, dwa dni po wypłacie to można czuć się jak król

1

@tristan87 logo lv bet, każdy hazardzista stwierdzi że ładne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?