BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC mówią że sport to zdrowie a tu proszę takie cyrki
3
@hayek No niestety przyszło dziś do akceptacji. Niby nic, ale jak pozbierasz te wszystkie miesięczne opłaty typu coś do oglądania, coś ze sportu, jakiś ps plus i właśnie muza to już robi się ładna miesięczna kwota xD
2
@Kgorecki2500 co drugiego krawaciarza z wiejskiej powinni zapuszkować. Zobaczymy jak się to potoczy, ale krzyki pisiorow o Białorusi i innych rzeczach już się nie mogę doczekać. Najgorsze w tym wszystkim jest to że wojna wewnętrzna w kraju tylko przybierze na sile a to jest już mega smutne i przykre
1
@Drozdu7 chyba bardziej mnie przekonywala akcja z Meksyku gdy wyciągnęli kosmite
0
@BoreekxD taktyk
1
@Zoker chleb bo bez chlebka to się nie najesz
3
@NeroTFP1 bo w końcu eden to hazard ale czy hazard to eden?
1
@BialaBarcelona tak? to daj link
10
a wstane wczesniej to sie kielbaski trochu ugotuje, z ćwikłą i chlebkiem sie zje
0
@Kalin33 żeby miał 20cm to musiałbym go złożyć w pół
6
Właśnie tak się powinno ładować karne
2
A mogliby strzelić na 2:2 to chociaż byłoby śmiesznie i by sobie chłopaki pobiegali dłużej
0
@Foro dziabnij sobie wino musujące Cava, produkowane w Katalonii i bardzo przyjemne
1
@Foro giovani vagabondo, walilo się na zmiane z ruskaczami XDD
0
Ahahah xdd remontada leci
0
@elBazto https://s2.tvp.pl/images2/2/2/9/uid_22907488ad37acf5464577b29ba8aa1b1424987930689_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_fot-tvp.jpg
0
@Sapos93 po co ci taka wielka glowa?
- jem niom
4
Bartomeu na przepustke z więzienia wyszedł? xD
2
Najważniejsze jest to że nie zatrzymaliśmy się po strzeleniu bramki tylko dążymy do podwojenia przewagi
0
@FcPortoFan1999 co się wydarzyło?
0
Idziemy po ten puchar
0
@Kazragore Kto to w ogóle?
0
@MesQueUnClub96 tzw lobik
1
Kolega Laskowskiego wczuty opowiada jakby serio oglądał mecze tego Barbatosta
14
@kulek22 panie zaplacone było tylko za 90 minut
1
@Lukikiki przeciez masz rocznik w nicku, wazniejsze jest jaki ma znak zodiak
0
Araujo ostatnio jest w takiej formie że akurat zmierzy się z przeciwnikami na swoim poziomie, oby tylko się nie połamał, bo dawno nie było żadnego urazu
0
Już chyba z 2:0 powinno byc
11
@zadafcb będzie na co zrzucić winę
0
Pietrek Kogucik nie żyje, kolejna legenda odchodzi zbyt młodo