1

@FCB_dimiC mówią że sport to zdrowie a tu proszę takie cyrki

3

@hayek No niestety przyszło dziś do akceptacji. Niby nic, ale jak pozbierasz te wszystkie miesięczne opłaty typu coś do oglądania, coś ze sportu, jakiś ps plus i właśnie muza to już robi się ładna miesięczna kwota xD

2

@Kgorecki2500 co drugiego krawaciarza z wiejskiej powinni zapuszkować. Zobaczymy jak się to potoczy, ale krzyki pisiorow o Białorusi i innych rzeczach już się nie mogę doczekać. Najgorsze w tym wszystkim jest to że wojna wewnętrzna w kraju tylko przybierze na sile a to jest już mega smutne i przykre

1

@Drozdu7 chyba bardziej mnie przekonywala akcja z Meksyku gdy wyciągnęli kosmite

0

@BoreekxD taktyk

1

@Zoker chleb bo bez chlebka to się nie najesz

3

@NeroTFP1 bo w końcu eden to hazard ale czy hazard to eden?

1

@BialaBarcelona tak? to daj link

10

a wstane wczesniej to sie kielbaski trochu ugotuje, z ćwikłą i chlebkiem sie zje

0

@Kalin33 żeby miał 20cm to musiałbym go złożyć w pół

6

Właśnie tak się powinno ładować karne

2

A mogliby strzelić na 2:2 to chociaż byłoby śmiesznie i by sobie chłopaki pobiegali dłużej

0

@Foro dziabnij sobie wino musujące Cava, produkowane w Katalonii i bardzo przyjemne

1

@Foro giovani vagabondo, walilo się na zmiane z ruskaczami XDD

0

Ahahah xdd remontada leci

0

@Sapos93 po co ci taka wielka glowa?
- jem niom

4

Bartomeu na przepustke z więzienia wyszedł? xD

2

Najważniejsze jest to że nie zatrzymaliśmy się po strzeleniu bramki tylko dążymy do podwojenia przewagi

0

@FcPortoFan1999 co się wydarzyło?

0

Idziemy po ten puchar

0

@Kazragore Kto to w ogóle?

0

@MesQueUnClub96 tzw lobik

1

Kolega Laskowskiego wczuty opowiada jakby serio oglądał mecze tego Barbatosta

14

@kulek22 panie zaplacone było tylko za 90 minut

1

@Lukikiki przeciez masz rocznik w nicku, wazniejsze jest jaki ma znak zodiak

0

Araujo ostatnio jest w takiej formie że akurat zmierzy się z przeciwnikami na swoim poziomie, oby tylko się nie połamał, bo dawno nie było żadnego urazu

0

Już chyba z 2:0 powinno byc

11

@zadafcb będzie na co zrzucić winę

0

Pietrek Kogucik nie żyje, kolejna legenda odchodzi zbyt młodo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?