BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Don-Corleone za zawsze trzeźwe spojrzenie na bieżące wydarzenia w kraju i na świecie
0
@tristan87 Całkiem profesjonalnie zmontowane
0
@tristan87 kto wybrzydza nie puka
14
bede grał w gre
tomb raider
18
@NeroTFP1 lubię tę serię, bynajmniej się człowiek może czegoś ciekawego nauczyć
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
2
@tristan87 Pelego zostaw w spokoju
https://d-tm.ppstatic.pl/kadry/1e/c7/38bf16e59495b750b421b416ea8f.1000.jpg
1
@gumaz To jak działa nasz system obrony powietrznej? Takie obiekty nie powinny byc z miejsca neutralizowane?
4
@marcin62 A ja tam lubię, zdecydowanie lepiej niż na porannej zmianie
9
@tristan87 https://zapodaj.net/images/16afd7c64cb22.jpg
ładuj ile wlezie
0
@Sinirsey z ciocią jak jest na chodzie to mogłoby być niebezpiecznie
2
@Popitek12 babci i mamie
0
Raya uratował od całkowitej kompromitacji
14
A nasza oferta to Romeu + bezcenny argentyński kaktus
2
Kłopoty Arsenalu
4
@AFA90 Sama prawda. Nie pamiętam kiedy wybrałem mecz jakiegoś sredniaka, jeśli o tej samej porze grało premier league. Po prostu oglądanie la ligi jest nudne
8
@Rewolucja123 najważniejsze żeby nie miała siura
3
@colossus @Comentateiro jak zwykle na la bambie można liczyć na pomocną dłoń xD
0
@sila101 byc może, ja sobie pykam raz na jakiś czas i to na chillku więc fajny traf
trochę tylko szkoda bo robiłem evo Walkera i nawet go nie sprawdziłem bo właśnie taki traf wpadł
2
Zawsze wierzyłem w United i ten Haaga
1
O kurde paka za 30 coinsow sypnęła Cafu 91 wartego prawie 800k xD
0
Wieczór cudów na OT, ło matko bosko
0
Kurde Gaspaczjo się rozkręcił za mocno
4
chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba
0
Hahaha jazda 2:0
Lenglet se zrobił co chciał w tym polu karnym
1
No i zaczynamy zabawę na OT
Onana zaspany, Bruno już się żali sędziemu ahh
1
@TR3YWAY taki wybór tych szoszonów a ty dzieciatą wziąłeś?
5
@Rust_Cohle A jednak xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@MesQueUnClub96 w porównaniu z tymi stymulantami co latają po mieście to kokos to jest lajcik xD