1

@pioz123 To nie była bramka z niczego. To był błąd obrony bo Hugo miał autostradę w postaci wolnego miejsca. Gładko w to miejsce wszedł i sobie spokojnie przymierzył

0

Jak wygląda gra na tle przeciwnika? Kontrolujemy grę i stwarzany sytuację? Kto najlepszy a kto najgorszy? Niestety nie mogę oglądać

0

@Kgorecki2500 Gdzie wolność

0

@Popitek12 przeżyć

2

Tylko Legia jest w stanie godnie reprezentować Polskę w europejskich pucharach

0

Oj dziecinny błąd rakowa

1

Ale Kounde dziś kozak

0

@neeed myślę że Zubimendiego cenił bardziej

0

Romeu jest perfekcyjny XDDD

0

Czy oni są akustyczni?

0

Ale by tak pooglądał ślamazare Busiego na defensywnym

3

@barcanawieki Tu jest Polska, tu się pije wódkie a nie jakieś słodkawe wino dla dzieciaków

0

@P33ck jakbyś grał w tak silnej lidze też byś odpuszczał puchary

1

ale by się napił takiej polo cockty

1

@Bulbulator najlepszy świąteczny prezent

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MOLESTA najważniejszy komentarz na zakończenie dzisiejszego dnia

5

@Matt_i1992 Ochłon i tak wygra Real a my dostaniemy w czape od PSV

0

@marcin62 @takisobiektos aha to jednak fajnie i zabawnie

1

@marcin62 jakby ona zrobiła coś smiesznego zamiast żebrac to może też by ktoś wpłacił

0

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMzQ2NzExMTUwMjpUCCBruVQF8YFVIVA%3D

Może UTD się teraz załamie i Bayern uratuje 2.5 ale szanse minimum xD

0

@BorzyKrzys STANDupy? Piecze po wczorajszym kebsie

6

@esem91 Mi kiedyś nauczycielka jak pytałem o poprawność tego powiedziała tak
Mówisz że jesteś w dupie czy w dupiu? Zapamiętałem na zawsze

5

Ale memy są jednak czymś pięknym w dzisiejszych czasach. Pięknie i celnie, w sposób prześmiewczy, skomentują każdą możliwą sytuację która się wydarzy na świecie. Najwieksze osiągnięcie ludzkości to MEM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 Z jakiego powodu? Odpuściłem patostrim ze względu na LM

1

@Barca1992 Zydzi rządzą Polską. Judeopolonia.
a i terytorium Polski jest przygotowywane pod przesiedlenie Żydów z izraela

22

0

@PatrykBarca Z przedstawicielem narodu żydowskiego XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?