0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gumaz czerwone i bure i bure chodz ze mna na gore na gore

1

@michal26 Witam w tej samej sytuacji z tym że u mnie to było kimka o 12 a pobudka o 19 XD Chociaż się walnie Fut champions w nocy z nudów

0

Jak wygląda ten Guler w dzisiejszym spotkaniu?

0

@kulek22 walą dinx i kox

0

Na stole albo nie
Będzie lepiej na kanapie
Dość już żem napaczał się
Dawaj zanim mnie oklapnie

0

@JimMorrisonFCB tez sobie zapisze na potem

0

@MarioVeB! psy jedzom guwno

2

@Popitek12 Sterling. Przez swoje symulki po czasie sędziowie olewali nawet jak serio dostawał kose

0

Gdyby nie trytki to świat by się rozleciał

0

@Derean Mingueza na polprawego obrońcę

4

Ciekawi mnie jak wygląda atmosfera w szatni. W tamtym sezonie byli niczym jedna wielka rodzina, jeden za drugiego mógłby rozszarpać. Wspólne nakręcanie się itd i to na pewno był jeden z czynników dzięki którym wygraliśmy mistrzostwo. Obecnie to wygląda jak zlepek przypadkowych typów którzy zostali zmuszeni do tego aby razem pokopać piłkę

1

Osierocenie Barcelony przez Busquetsa brutalnie obrazuje to jak wiele straciliśmy zarówno w defensywie jak i ofensywie

0

Dobrze ze to Munir tak spartolil xD

0

Ale Moleiro puścił ładnie Sandro

0

Mam wrażenie że obecna Barca miałaby problemy nawet w Lubinie z Zagłębiem

0

To że Munir albo Sandro strzeli było pewne xD

0

@Emhyr uwaga bo banują za to xD

0

@4drian0 byloby to niewątpliwie smieszne jakby byl bramkarzem

3

@michaleu wiesz kto ma ten drip drip bratku

0

Vesga z bani i 1:0 dla Bilbao które przeskoczyło nas własnie w tabeli

0

@TR3YWAY Fanka w ciąży, Ferran w końcu niczym Neymar

1

@Lola120 A i tak najlepszym uczuciem było dostanie taką mokrą piłką z całej siły w twarz, uczucie zdarcia skóry XD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_NSG8jpXxLV8Anz1hySxXIleeuF3ylC7r.jpg

1

@Lola120 A to na początku dzieciństwa to wiadomo że było podwórko, kałuże i obite auta. Moją specjalnością bylo rozbijanie lusterek. Jedną bramką był trzepak, w drugiej za słupki robiły cegłówki lub plecaki. Jakoś w gimbie pojawiły się orliki.
A jeszcze do cwiczenia wolnych na trzepaku wykorzystywaliśmy smietnik jako mur, trzeba było rogala przykręcić XDD

1

Jakie podwórkowe gry w piłkę pamiętacie i jak je nazywalicie? Tak z ziomem sobie uświadomiliśmy że niektórych nazw nawet już nie pamiętamy. Najpopularniejsze na pewno były jedynki albo beczka czyli strzelanie z własnej połowy na bramkę przeciwnika bez możliwości bronienia rękami. Czasem na orliku jak się spotykało ludzi z innej dzielnicy to już były inne nazwy, ahh piękne czasy xD

0

@VegetaPolska czyli cienias

1

Vini zmieniony bo cienias czy jakiś uraz?

5

@Don-Corleone za zawsze trzeźwe spojrzenie na bieżące wydarzenia w kraju i na świecie

0

@tristan87 Całkiem profesjonalnie zmontowane

0

@tristan87 kto wybrzydza nie puka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?