BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://zapodaj.net/images/d95d569bd0ea7.jpg
Idol
2
@Kamiloza91 Nie masz wrażenia że wszyscy chcą samograja na już? Nie jesteśmy już w top5 klubów świata. Mamy jakiś tam potencjał ale jesteśmy ekonomicznym trupem a nasze wzmocnienia to wypożyczenia lub transfery za frajer. Wystarczy popatrzeć na kluby które ten potencjał finansowy mają, wydają fortunę a i tak za wiele z tego im nie wychodzi (psg, utd, chelsea). Ja naprawdę chciałbym aby kadencja Xaviego potrwała długo, chciałbym aby tutaj stworzył się mocny kolektyw i żebyśmy wiedzieli co chcemy osiągnąć. Arteta dostał czas, zdobył wicemistrzostwo i jest królem
Inna sprawa to nasz styl i wykładanie się na plackach, ale i tak czekam co najmniej na koniec sezonu z ocenami bo jakiś gniot typu de zerbi tutaj naprawdę nic nie wniesie i dalej będziemy się bawić w zmiany trenerów co chwilę
19
@Kamiloza91 Tego czego dokonał jako piłkarz nikt nigdy mu nie zapomni. Jako trener? Poczekajmy. Dla mnie i tak zwwsze będzie bohaterem, wystarczy sobie przypomnieć w jakiej sytuacji obejmował ten klub i jeszcze skurczybyk zdobył mistrzostwo. Z ocenami i tak bym się wstrzymał do końca sezonu
1
@tristan87 zwierzyniec
0
Działa wam normalnie gameplay w fut? Chciałem machnąć FC na szybko to lagi na maksa i nie wiem czy coś mi się stało z internetem czy chomiku od ea nie wyrabiają
0
@VegetaPolska De Zerbi by uciągnął hehe
0
Znacie jakieś ciekawe eksperymenty naukowe o których można sobie poczytać? Coś na zasadzie eksperymentu calhouna czy eksperymentu więziennego Stanford
0
@Emhyr Poczekajmy z ocenami bo zaraz może się polamac
2
@barcanawieki Kup mu brutala. Niech w końcu pachnie jak prawdziwy mężczyzna
0
Piękna zima w Sudetach, jednak jak nawali tego śniegu za kostkę to jest przyjemnie i klimatycznie
0
Griezmann bania i prowadzenie
0
Greenwood ale rakieta zza pola karnego
0
@tbas Mało kto by to wybronił będąc w takiej pozycji
0
Sterling z wolnego bezpośrednio
0
Xavi pewnie się spuszcza i pompuje energię w szatni a Robercik dalej na telefonie siedzi i ogląda relację anki z kamieniołomu
0
Ale to siadło ulala
1
@qbuteq proszę się odczepic
0
@Seledynowy łysy z brejzers>>>>
0
Fajnie chodzi piłeczka, jest pressing i wiatr na skrzydłach
1
W ogole Rayo planuje jakoś przebudować stadion żeby mieć drugą trybunę za bramką?
0
@parpe Myślę że Stones albo Akanji mógłby u nas wyglądać podobnie jak Oriol
0
@Rust_Cohle a tu gen frajerstwa czelsiokow się włączy i będziemy miec 4:0 po 1 połowie dla Newcastle pomimo tylu kontuzji
0
@RomanHoffer Dla łysych zostały tylko milfy
0
@Rl9k1nG O widzisz, może warto wziąć przykład bo u mnie 2 po pracy to też niestety codzienność xD
1
@Czajka90 A co w tym złego? Akurat pod obiadek
0
kolo terrorita na narodowym
0
Czy Lewandowski śpiewał hymn??????
0
polska gurom!!!!
0
@ArterkHD 2/3 butelki piwa w pelni zaspokajają dzienne zapotrzebowanie organizmu
0
@maatiixx taktyk