0

2

@Kamiloza91 Nie masz wrażenia że wszyscy chcą samograja na już? Nie jesteśmy już w top5 klubów świata. Mamy jakiś tam potencjał ale jesteśmy ekonomicznym trupem a nasze wzmocnienia to wypożyczenia lub transfery za frajer. Wystarczy popatrzeć na kluby które ten potencjał finansowy mają, wydają fortunę a i tak za wiele z tego im nie wychodzi (psg, utd, chelsea). Ja naprawdę chciałbym aby kadencja Xaviego potrwała długo, chciałbym aby tutaj stworzył się mocny kolektyw i żebyśmy wiedzieli co chcemy osiągnąć. Arteta dostał czas, zdobył wicemistrzostwo i jest królem

Inna sprawa to nasz styl i wykładanie się na plackach, ale i tak czekam co najmniej na koniec sezonu z ocenami bo jakiś gniot typu de zerbi tutaj naprawdę nic nie wniesie i dalej będziemy się bawić w zmiany trenerów co chwilę

19

@Kamiloza91 Tego czego dokonał jako piłkarz nikt nigdy mu nie zapomni. Jako trener? Poczekajmy. Dla mnie i tak zwwsze będzie bohaterem, wystarczy sobie przypomnieć w jakiej sytuacji obejmował ten klub i jeszcze skurczybyk zdobył mistrzostwo. Z ocenami i tak bym się wstrzymał do końca sezonu

1

@tristan87 zwierzyniec

0

Działa wam normalnie gameplay w fut? Chciałem machnąć FC na szybko to lagi na maksa i nie wiem czy coś mi się stało z internetem czy chomiku od ea nie wyrabiają

0

@VegetaPolska De Zerbi by uciągnął hehe

0

Znacie jakieś ciekawe eksperymenty naukowe o których można sobie poczytać? Coś na zasadzie eksperymentu calhouna czy eksperymentu więziennego Stanford

0

@Emhyr Poczekajmy z ocenami bo zaraz może się polamac

2

@barcanawieki Kup mu brutala. Niech w końcu pachnie jak prawdziwy mężczyzna

0

Piękna zima w Sudetach, jednak jak nawali tego śniegu za kostkę to jest przyjemnie i klimatycznie

0

Griezmann bania i prowadzenie

0

Greenwood ale rakieta zza pola karnego

0

@tbas Mało kto by to wybronił będąc w takiej pozycji

0

Sterling z wolnego bezpośrednio

0

Xavi pewnie się spuszcza i pompuje energię w szatni a Robercik dalej na telefonie siedzi i ogląda relację anki z kamieniołomu

0

Ale to siadło ulala

1

@qbuteq proszę się odczepic

0

@Seledynowy łysy z brejzers>>>>

0

Fajnie chodzi piłeczka, jest pressing i wiatr na skrzydłach

1

W ogole Rayo planuje jakoś przebudować stadion żeby mieć drugą trybunę za bramką?

0

@parpe Myślę że Stones albo Akanji mógłby u nas wyglądać podobnie jak Oriol

0

@Rust_Cohle a tu gen frajerstwa czelsiokow się włączy i będziemy miec 4:0 po 1 połowie dla Newcastle pomimo tylu kontuzji

0

@RomanHoffer Dla łysych zostały tylko milfy

0

@Rl9k1nG O widzisz, może warto wziąć przykład bo u mnie 2 po pracy to też niestety codzienność xD

1

@Czajka90 A co w tym złego? Akurat pod obiadek

0

kolo terrorita na narodowym

0

Czy Lewandowski śpiewał hymn??????

0

polska gurom!!!!

0

@ArterkHD 2/3 butelki piwa w pelni zaspokajają dzienne zapotrzebowanie organizmu

0

@maatiixx taktyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?