0

Typowy Memphis Depay

0

@zmiter912576 bo w Anglii grał Ronaldo i w ogóle

5

ale przekręcił sędzia teraz xD

1

alez piękny strzał argentynczyka

1

City się rozbujalo

3

Hochland proszę cie xD

0

Kapitalny Harry XDD

2

ale asysta toniego fiu fiu

0

@negreanu gdzie minusy?

2

@FCB_dimiC Cudo

1

@mrboom Właśnie ogarniam na bieżąco. Wracałem z tyrki przez wyjazd z Wrocka od leśnicy to drogi kontrolowane, psy z bronią, ludzie się pospozniali bo trzepanko było. Narazie teorie są różne. Najczęściej właśnie że postrzeleni w banie, śmiga też teoria że mógł zostać odbity. No ciekawe ale może do mistrzostw polski w chowanego do Jacka Jaworka wskoczy kolejny as

1

@mrboom 4km ode mnie a o 6 mam powrót na chatke także będę obserwował po drodze xD

1

@mrboom Podobno strzelanina, dwóch policjantów miałoby byc rannych
https://zapodaj.net/images/95bce5f22b4f8.jpg

0

@bartekvisca bedzie wersja na ps3?

0

@kamiVeB Porownaj to do Araujo

1

@AFA90 ale taka żeby można było słuchać na siłowni

0

@PatrychoO 4f na klacie i oshee na barku

0

@Foro już to zgłaszam

0

@Kgorecki2500 a może to they them

7

Fermin za Gundo to najlepsze co nas może spotkać po przerwie, dramat występ naprawdę

0

Jest mentalność i charakter

0

@Technik Wolny, zamulony, przeciętny dziad. W ogóle ten błysk zniknął

0

@lntrowertyk ze względu na twoje słowa. musisz mieć bardzo krótka pamięć lub oglądać Barcelonę od 3 msc jesli rzucasz takie stwierdzenia co do pedriego

0

@lntrowertyk bredzisz niesamowicie

0

Gundo to niestety cień piłkarza z City. Może to kwestia tego że w City grał bardzo wysoko, a tutaj musi grać nieco głębiej a może po prostu czas na emeryturke

1

@Comentateiro I teraz patrz jak wygląda reprezentacja Francji, a jak Argentyny

1

Dla ligi fajnie, to na pewno. Gorzej że w Bilbao może przespać odpowiedni moment na zrobienie wielkiej kariery, podobnie jak to uczynił wcześniej jego brat czy np. Gaya w Valencii

1

@Rust_Cohle PROSTO na koszulce krzywo na mordzie

0

w SBC dostępne jest wyzwanie za które otrzymamy koszulkę piłkarską PROSTO. No co by nie mówić to fajna współpraca xD

0

@TR3YWAY lepszy mądry pijak niż kolorowowlosy piszczący do mikrofonu i sprzedający na psach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?