BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aha i Gundogan był dziś katastrofalny. Być może ze względu na to że był dość cofnięty jak na siebie, ale tą asystą odkupił wszystkie winy i myślę że ma farta
1
Ważne 3 punkty z mega trudnego terenu. Naprawdę Sociedad zagrał kapitalny mecz i myślę że każdy miałby tam dzisiaj problemy. Zostało nam się cieszyć ze szczęścia jakie mieliśmy
1
Ten mecz podsumowuje tylko zdanie
ale fart xD
0
I ten rzut z autu. Podsumowali chłopcy
0
@ObiwanKenobi Mówił, nie płacz
3
Karny jak nic powinien byc. Kop w lyde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Gundogan naprawdę dziś wygląda jak Romeu
2
No w końcu Kszawi zdjął partacza z 9
Rekin zaraz ukąsi
0
Dobra Pedri zaraz machnie 2 prostopadłe i będzie pięknie
3
Ewidentnie piłkarzom Barcelony brakuje dobrej playlisty do słuchania przed meczem
2
Gundogan powinien się skupić bardziej na graniu i precyzji niż na gadaniu po meczach
0
@hayek Sociedad jest mocne, a na Anoeta to już całkiem. Myślę że każda drużyna świata miałaby tu problemy
0
Balde przy linii końcowej próbuje wrzutki a Robercik znów wycofany na skrzydle w okolicy 20m. No fantastycznie
0
Cisną nas chłopy
1
@don'T.R.I.P.e dla mnie paranoją jest ze yamal w takim wieku gra aż tyle. zajeżdżanie młodego i zaraz sie polamie jak fati
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MateuszGotowka99 Daj podramatyzowac
1
Kszawi znalazł chyba swoje nowe ulubine ustawienie, tak jak było z pomocnikiem na skrzydle. Pytanie czy teraz będzie katował 3 SO dopóki się wszyscy środkowi obrońcy nie połamią i będzie musiał wrócić do 4:3:3
7
@MesQueUnClub96 no taka liga, nic dziwnego że po przeskoku do LL robercik jedyne co może to dobić do pustaka
0
@Saviola88 Wiem co oznacza wyjście całym obwodem i z tego co widziałem na powtórkach to tak to wyglądało jakby wyszła. Właśnie powtórka z góry by rozwiała wszelkie wątpliwości
0
@Saviola88 No fajnie jakby była normalna stopklatka bo w tym co pokazywali to milimetry ale wyglądała na całą poza obwodem
0
O kurde no myślałem że to to już nie przejdzie, a jednak. Ciekawe czy wyrysowane mieli bo piłka wyglądała jakby była pozw linią
0
Jedna akcja i tyle możliwości xD
4
Kurde ta Girona mogłaby nawet wygrać ligę, piękna historia by była, coś jak Leicester
12
Na meczu polskiej ekstraklasy zabrakłoby im kartek jak takie rzeczy notują xD
4
@koksik2700 2 lata maks i ten rząd upadnie o ile go najpierw utworzą ofc
1
@Faro ojcze doniz spec od białej broni
1
@czosnekfcb rok1984
0
@LM10GOAT otóż walimymefedron wracając do domu