0

@Kgorecki2500 Ja bym poprosił jeszcze o Kaminiaka

0

@agaFCB co ona powiedziała? bo tylko szlyszalem z kuchni że to ją szansę kosztuje xD

1

Ej włączcie sobie 1 z 10. Jaki śmieszny chłop gra z nr 5, nigdy takiego nie widziałem

0

@_barti ale nie będzie smiesznego dziadzia w muszce

1

Ale za 4 lata, bez Korwina, to już na pewno się uda XD

0

@takisobiektos Dlatego będzie śledztwo które wszystko wyjaśni, a Milan dostanie -15pkt

1

@takisobiektos Bo Milan wiedział o włoskiej aferze hazardowej dużo wcześniej i dlatego wypchał Tonaliego z klubu, aby uniknąć straty zawodnika na jakiś okres czasu, a dodatkowo pokaźnie na nim zarobić

4

@Criss18Barca to państwo już przepadło tak czy siak

1

@Encore Milan wiedział i go wypchał, dostaną karę odjęcia punktów po śledztwie

A Zalewski przekupił gościa żeby ten powiedział że to był jednak prank lol

17

@MessiForeverTheBest Barca Enrique nie powąchałaby piłki mierząc się z Barca Pepa

0

@jacobFCB Nawet jeśli się dogadają to myślę że max 2 lata i będą powtórzone wybory. Strasznie ciężko będzie im utrzymać rząd w takim składzie

0

@avanes skasuj wszystko z linku do (?) włącznie

0

Oglądaliście film Uncharted z 2022? Widzę wleciało na Netflixa. Warto obejrzeć czy szkoda czasu?

1

@Rust_Cohle Zostaw ten hazard...

1

jebla idzie dostać

0

@Barcelonka070 4 lata narzekania na poprzedników, tak jak przez 8 lat narzekał pis xD

0

@Michael24 To miało swój urok XDDD Szkoda tylko że nie przeforsowali tego żeby tę trawkę zdepenalizowac

2

@Kgorecki2500 Pytanie na ile stabilny będzie taki twór koalicyjny jak ma zostać utworzony i czy tak czy siak nie skończy się to wcześniejszymi wyborami

0

Czy możemy ewentualnie oczekiwać haseł typu że wyniki przekręcono? Oj może być jeszcze smiechulcowo xD

0

@Nazio_87 Głosują

1

Koniec mistrzostw, do widzenia

0

@MesQueUnClub96 ale w ramblowskiej ankiecie było? można zaliczyć

0

No dobra to kto z was głosował na PiS? Robią najwyższy wynik a nikt się przyznać nie chce

0

@draxidox plot twist

3

@Ojciec5tkidzieci Myślę że każdy w dupie ma konfe, beka jest bardziej z gimbusów, ich wyznawców, którzy przewidywali tutaj prawie że zwycięstwo tych wyborów

3

@PatrychoO jak z dnia swira

0

@Aureczek Sam na nich głosowałem, mam nadzieję że Hołownia się nie zeszmaci jak Kukiz i wniesie choć trochę świeżości do tej naszej polityki

0

@SinMistico Sytuacja w Krakowie na Limanowskiego. Od 19 brak kart do głosowania, ludzie czekają do tej pory. Karty mają dojechać ale będzie też oczekiwanie (ok godziny) az je ostemplują. Podobno ludzie na psy dzwonili kilka razy i w ogóle XD

Karty podobno przywieźli ale pomylili okręg czy coś. Złe karty do senatu XD

0

A ludzie nadal czekają na karty (jeszcze nie przywieźli) + po przywiezieniu będzie oczekiwanie aż je ostemplują. Niezły cyrk

4

@Pawlak1992 Nie. Po prostu skończy się to rozbiorami prędzej czy później

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?