BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hajny to było po prostu nawiązanie do narzekania ogółu na to że Xavi wystawia Yamala i w związku z tym chłopak złapał problem, dyskusja niepoważna i bez sensu
6
@Barca1992 Idealny przykład wyprania mózgu przez reżim
21
@Sysia11 nie zapomnij o tym że wpuści imigrantów i będzie robił wszystko dla dziadka z wermachtu
0
@Hajny zacznij się interesować więc piłką nożną. żegnam
0
https://zapodaj.net/images/001258dbc4f3c.jpg
A napić to się pozostało
0
Ale misja stworzenia rządu i tak zostanie przekazana Morawieckiemu z racji wygranej w wyborach tak? Jak to teraz będzie wyglądało
12
Co jak co ale beka z konfederacji. W ankietach internetowych zbierali głosy aż miło, ale to chyba dlatego że nie wymaga się do tego pełnoletności xD
0
Where fajerwerki i konfetti
2
Jestem taki podekscytowany...
0
Rosicky z opaską w kadrze Polski
0
@michal26 Pojawiają się głosy że gdzieniegdzie brakuje kart i niewiadomy jest czas oczekiwania na dowiezienie xD
7
@Kapitan hawk Taki somsiad to skarb
23
Ale cieszy wysoka frekwencja, naród się zmobilizował
2
@tristan87 Dziwne że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł aby głosować na takich kioskach jak w maku
0
Czy wybory w innych krajach są np w jakiejś formie online, a nie że papierowe karty? Że wchodzisz, jakiś skan dowodu czy coś, wybierasz na ekraniku kandydata i cyk do systemu od razu idzie bez liczenia ręcznego xD
2
@Compadre taktyk
0
@Gronek Masz link do tego kuponu? Bo nie mogę znaleźć xD
0
@Nazio_87 Kto to przepowiedział
5
@Kgorecki2500 podobno największy hit w piekle
1
@cris27 Zakładasz wiatrówkę i lecisz gdzie chcesz. Lekki deszcz jest bardziej przyjemny niż te okropne palące słońce przed którym się nie schowasz
1
@MarioVeB! Będzie doił hajsik, po co miałby odchodzić
8
presto che non resisto italodisco
0
@FCKubanczyk89 fifa 23
1
@mkord a jaka kultura
2
@Esteban_ moj sufit to nie twoja sprawa
0
@Barcasub Rocznikowo mają tyle samo
9
@FCB24 A bierzecie pod uwagę to że młody wiek zwiększa wartość piłkarza?
7 lat różnicy może chyba wpływać nieco korzystnie na wartość Gaviego względem de Jonga ale może się mylę
1
No jest wszystko w porządku jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków
0
@Hajny a ty myślisz że jak to działa
0
A Gavi w wyjściowym przeciw tym rzeźnikom z wysp, po dolegliwościach zdrowotnych... Oj Kszawi Kszawi. Jeszcze pewnie Yamal wejdzie i dalej zajeżdżanie młodego zawodnika