1

@Hajny to było po prostu nawiązanie do narzekania ogółu na to że Xavi wystawia Yamala i w związku z tym chłopak złapał problem, dyskusja niepoważna i bez sensu

6

@Barca1992 Idealny przykład wyprania mózgu przez reżim

21

@Sysia11 nie zapomnij o tym że wpuści imigrantów i będzie robił wszystko dla dziadka z wermachtu

0

@Hajny zacznij się interesować więc piłką nożną. żegnam

0

0

Ale misja stworzenia rządu i tak zostanie przekazana Morawieckiemu z racji wygranej w wyborach tak? Jak to teraz będzie wyglądało

12

Co jak co ale beka z konfederacji. W ankietach internetowych zbierali głosy aż miło, ale to chyba dlatego że nie wymaga się do tego pełnoletności xD

0

Where fajerwerki i konfetti

2

Jestem taki podekscytowany...

0

Rosicky z opaską w kadrze Polski

0

@michal26 Pojawiają się głosy że gdzieniegdzie brakuje kart i niewiadomy jest czas oczekiwania na dowiezienie xD

7

@Kapitan hawk Taki somsiad to skarb

23

Ale cieszy wysoka frekwencja, naród się zmobilizował

2

@tristan87 Dziwne że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł aby głosować na takich kioskach jak w maku

0

Czy wybory w innych krajach są np w jakiejś formie online, a nie że papierowe karty? Że wchodzisz, jakiś skan dowodu czy coś, wybierasz na ekraniku kandydata i cyk do systemu od razu idzie bez liczenia ręcznego xD

2

@Compadre taktyk

0

@Gronek Masz link do tego kuponu? Bo nie mogę znaleźć xD

0

@Nazio_87 Kto to przepowiedział

5

@Kgorecki2500 podobno największy hit w piekle

1

@cris27 Zakładasz wiatrówkę i lecisz gdzie chcesz. Lekki deszcz jest bardziej przyjemny niż te okropne palące słońce przed którym się nie schowasz

1

@MarioVeB! Będzie doił hajsik, po co miałby odchodzić

8

presto che non resisto italodisco

0

@FCKubanczyk89 fifa 23

1

@mkord a jaka kultura

2

@Esteban_ moj sufit to nie twoja sprawa

0

@Barcasub Rocznikowo mają tyle samo

9

@FCB24 A bierzecie pod uwagę to że młody wiek zwiększa wartość piłkarza?
7 lat różnicy może chyba wpływać nieco korzystnie na wartość Gaviego względem de Jonga ale może się mylę

1

No jest wszystko w porządku jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków

0

@Hajny a ty myślisz że jak to działa

0

A Gavi w wyjściowym przeciw tym rzeźnikom z wysp, po dolegliwościach zdrowotnych... Oj Kszawi Kszawi. Jeszcze pewnie Yamal wejdzie i dalej zajeżdżanie młodego zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?