42

Naprawdę fajnie się słuchało Bosaka i Holownię i tego Maja nawet też. Merytorycznie i sprawnie odpowiadali na pytania, po prostu przekazując to co mieli do przekazania. Na drugim biegunie dwóch pajaców którzy bez siebie nie potrafią żyć, naprawdę zastanawia mnie skąd to poparcie dla Pisu i Po xD

2

Flip i flap

koniec xD

2

@pioz123 wiadomo co miał na myśli ale trochę się pogubił xD

2

To jest jakieś chore hate love między pinokiem a rudym

4

Jezus mi sie chce rzygac jak słucham Morawieckiego i Tuska. Takie szambo od nich bije ehhh gdzie ja zyje

2

Hahahah XDDD pinokio

0

A co jeśli to wszystko to jedna wielka farsa stworzona przez AI

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IrekPOL Mówisz że okupują ziemie oddane przez Wielką Brytanię? Zresztą kto odrzucał propozycje podziału państwa z wolną Jerozolimą? Kto nie wyobrażał sobie wspolnej egzystencji żydów i arabow w jednym państwie?

2

@Eto'o9 R10 Zaorać jednych i drugich

ale wsparcia dla ruchów terrorystów nigdy nie zrozumiem xD

4



Nieźle się tam bawią. Najbardziej szkoda tych wszystkich dzieciaków, ale na co innego liczył Hamas wykonując taki ruch

1

Komentarz usunięty

2

@Tomo1989 Totalny brak wyobraźni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@tbas No właśnie najlepsze zarzuty to są te że Yamal dużo gra gdzie wcześniej był płacz o to, że przy betonie trenerskim na pewno nie dostanie minut XD

3

Ale z tym Kszawim to dajcie spokój, kto to widział takie rzeczy

0

Normalnie wam leci na eleven mecz? Bo mi jakieś opóźnienie minuta się wkradło

3

be do gie i młody gie nowe rapsy w tv oglądasz żydów i fakty

0

@przemo1402 wybacz mi chamstwo więc

0

@przemo1402 tak strzelam

0

Niestety ale dzisiaj Hochland ładuje dublet do przerwy

0

@przemo1402 ale on to napisał celowo

0

@przemo1402 kierowca ferrari mistrz świata f1

3

To sobie Liverpool piłkę wyprowadził na spokojnie xD

0

Ten Villarreal się ogarnie w końcu czy nie xD

4

@gumaz Ostatnie podrygi żeby piwko żłopać na ławeczce. Zaraz wchodzimy w okres setek na rozgrzanie

1

Ale by pooglądał taki Liverpool z Lambertem w napadzie i Sakho w obrobie

1

@blakkudium 0 oczekiwań ale miło. Szkoda stawki ale i tak ładnie sypnęło

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?