2

Ogień Ferran, lecimy

4

Romeu nie dojeżdża fest, a Cancelo jeszcze faul i wyleci. Chyba kapitan będzie musiał wejść

0

Robercik weź otrzasnij się

0

Ułamek sekundy. Jakby to dziubnal to byłoby pięknie

4

@FcPortoFan1999 Ale klimacik odjechany, zazdro

0

Dziś jest odpowiedni moment na takie szybkie 1:0 i obrona Częstochowy z mega fartem i trzema genialnymi, ratującymi wynik paradami Mareczka

1

@Pawel13sz o ile w 23 minucie nie będzie sygnalizował problemu mięśniowego xD

0

@Kaamilos87 Newcastle się spulta jak z milanem full obrona i 0:0

0

@kstyko O tak dokładnie

4

@Culer9002 Tego jednego chłopa to pamiętam z Eurosportu. Nie wiem jak się nazywa ale swego czasu bundeslige i skróty fajnie komentował xD

0

@Rysiu To miał być nowy, lepszy Busi i wyszło jak wyszło xD

0

@matirix20 Po pierwsze zasłużył tym co zrobił dla Atleti, po drugie myślę że w okręgówce by przeżywał tak samo. Najlepszy obrazek z LM to i tak jak sędziego technicznego pierdyknął w bark gdy emocje poniosły xD

17

Simeone jest jaki jest, ale jak widzisz jak chłop szaleje przy linii, jak przeżywa, jak pobudza kibiców to po prostu jest to piękny obrazek. W tym obecnym futbolu miło widzieć jak ktoś całe serce oddaje dla drużyny

0

Atletico jest ostatnio szalone

9

@Encore @Medium Jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość

7

@Medium o nie, czyli jednak żarcie mefedronu z Agnieszką na strimach to też nie byli zarty

9

@_barti Rafatus chociaż jawnie Marlene brał na kamerkach, Gural biwakował w domu i przyjmował księdza po kolędzie, no a Magical odstawiał legendarny remont XD Piękne czasy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@bartulek98 bardziej dobry ruch florka który bez sentymentów pogonil brazylijskiego, wypalonego grubaska i jeszcze przytulił za to solidny pieniądz

4

ale urwał kurde

0

Szybko jak Niki Louda
Dupę wsadzam do bolta
Nie będę zgrywał Bonda

0

@Medium co tam z tą maszyną z Londynu

0

Piotro jeszcze jedną i każdy happy

0

@Encore I jeszcze ten numer ahhhh, romantyzm futbolu

5

Ok no można chłopa zazdrościć

0

gdzie są trzy sosy czosnkowe

0

Ogień z dupy, jechać z ulungami

0

Zielu wali dublet dziś

3

@Medium Na pewno nie tracę, co najmniej wychodzę na zero

1

@pikass14 2 tygodnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?