3

Dobra to może ktoś da 15mln

0

@VeB 1899 W linii z Roberto, Gavi przed nimi

0

Ten trener Elche to nawet ma w sobie coś z Messiego xDD

0

Stary Fatiego powinien teraz iść do dziennikarzyny aby podziękować Xaviemu że jego syna w ogóle wypuścił na boisko w 2 połowie po tym spektaklu

0

Ferran chociaż raz na rok piłkę ładnie wrzuci xD

0

@macio_944 No a spójrz co my robimy xD

0

Leszek dobrze mówi, patologie odstawiają nasi kopacze

0

Ale widać było że tak chciał, widać że wyćwiczony strzał. Taki Ozil bounce tylko w lepszym stylu xD

0

Ruszyła maszyna auuu

0

@qbuteq A Robert? Lewangolski

1

Ale przystojniacha na ławce Elche

0

Ten skład wygląda zbyt mizernie, oby kurde obawy były bezpodstawne i oby tu zgarnąć lekko 3pkt

0

No jak tam Potter skąd to zwątpienie, ale strzal piko belo

1

@Emhyr Chyba grał Fiorentinę na kuponie

0

@Krzysztof1987 A najlepsze przyjęcie to te na piwny brzuch, idealne zgaszenie takiej półgornej pilki

18

Mudruk sam na sam i strzał jak Robert elektryk w niedzielę na orliku

0

To niezłe widzę zabranie korony Bayernowi. Pierdnąć nie zdążyli a bvb już zdmuchniete

1

Cucu popis piękny

0

1

O boże Eze ale gol z wolnego

0

@zeko0 Ojciec syn i duch swiety

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@zadafcb Dokładnie. Dopiero co sylwek był. Jak ten czas leci to dramat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kylian7 Znajdź sobie kobietę to potem wydasz na alimenty, sprawy rozwodowe itd

3

@FcPortoFan1999 W sprawie piątkowego nachlania się

2

@koksik2700 Harry zamiast szturchać kujonice to wolał się z rudym po kiblach włóczyć

1

@partymaker Sebastian Mila

4

@VamosRakieta to jest tak głupie że az zabawne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?