BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oho Kulesza ogarnął zgodę na sektorówki na finał PP
1
@fart A gdy wchodzisz i sprzedawca już wie co podać to taką relację można ładnie nazwać przyjaźnią. Co prawda lepiej to wychodzi w żabkach niż monopolowych
4
Ale by wleciała taka seteczka żołądkowej z miętą i jakiś zimny Żywiec. Byle do 18stej wytrzymać w kołchozie i będzie można się wprawiać w wesoły nastrój przed LM
2
Ale no przygłup 2min się przeglądał w tym telewizorze w meczu VCF z Sevilla i nie podyktował tłumacząc chyba że ręka za plecami gdzie ewidentnie za plecami nie była tylko. Po takicu decyzjach powinni ich na pysk wyrzucać a oni jeszcze strajkować chcą
1
@dom3kk No lsd masz w formie kartoniku który sobie wrzucasz. Nie wiem jaka tam dawka ale zazwyczaj 100-250mikro. 250 to juz sporo a 100 to tak akurat na pierwszy raz. Najgorzej jak złapiesz bad tripa a np inni całkiem luzno podchodzą zafascynowani tym co się dzieje. Najlepiej się przygotować do tego, poczytać sporo żeby mieć świadomość ze serio czeka cię mocna zmiana otaczającej rzeczywistości. Dwóch ziomków złapało takiego bad tripa że ich uspokoić nie mogłem xD
10
@dejwidn Oczywiscie. Kartonik walony z 3/4 razy w roku. Można odkryć milion różnych myśli bo twój mózg działa jakby dostał jakieś turbo doładowanie. Wiadomo że lepszy trip w kilka osób, ale solo sesja z muzą też ujdzie, nie raz się podróżowało na marsa z elonem muskiem w psychice. Właśnie nie wiem co jest lepsze wizuale czy to rozklejenie się w głowie
Grzybków nie jadłem, tylko kwasik, ale czaję się na jakieś DMT jak będzie okazja
Czytałem też książkę 'czy psychodeliki uratują świat ' to np wiele osób wrzuca kwas z myślą o rzuceniu palenia czy innych nałogów i często się to sprawdzało. Ja osobiście używam raczej do tego aby porozmawiać ze swoim wnętrzem albo po prostu rozrywkowo
1
@HighestInTheRoom Jak robiłem na 3 zmiany to popołudnie było najgorsze. Wieczorem sie napijesz piwka fajnie tylko potem posiedzisz dłużej, śpisz do 11 i już lipa. Ani wtedy zakupów ogarnąć ani nic
0
@RomanHoffer Jedni kończą drudzy zaczynają 12h koszmaru, piękne życie xD
0
@Firestone I tak to się kręci. Ale co United pobili to ich
9
Niech się chłop skończy ośmieszać. Chociaż co zgrywał potulnego wesołego bogobojnego brazyliczyka to szacunek
Wiadomo ze laski mogą tak zniszczyć faceta ale gość się już chyba sam gubi w to kręci
1
@Medium A mozna, jeszcze jak. Po trzecim freestyle pod bit
5
https://zapodaj.net/479a7aea63a45.jpg.html
Pozdro z rejonu trójkąta bermudzkiego
15
@Kgorecki2500 I cyk Tusk posądzony o szpiegostwo na rzecz pani kanclerz angeli merkel z którą pranuje potajemny zamach stanu aby oddać państwo w niemiecko zydowskie ręce
5
@require crush janasa
1
Ile jest dżdżownic na świecie i ile dżdżownic przypada na jednego człowieka?
6
https://streamable.com/cju02m
Widok gości z drzewa z wczorajszego meczu
0
Wygramy LM z Xavim na ławce
0
Delikatny byłby to zastrzyk ale zawsze coś. Sezon chyba miał całkiem niezły to może Brugge wyciągnie dużo wiecej niz te 10mln
0
Moriba z czerwem, chłop się nadaje do 3 ligi
1
Ale ładnie pograli i 2:0. Prosta droga do Segunda dla Valencii
0
Hahahaha ale porażka z tymi sędziami. Ewidentna łapa Fernando w polu karnym, nie była ułożona naturalnie, zablokowała piłkę i nie ma nic
0
Zamieszanie po różnym i Sevilla wciska na 1:0
0
@LS Nie no Kessie to w ogóle nie wygląda. Pomocnik który nie umie rozgrywać ani bronić
18
@dafik85 Czytając tę historię myślałem że Gattuso przyszedł w roli oprawcy bo się Kaka poskarżył xdd
0
No to zaczynamy Valencia Sevilla, mecz drużyn zagrozonych spadkiem. Ale to brzmi xD
0
Atletico tez sobie lubi problemów narobić na koniec, żeby za nudno chyba nie było.
Jeszcze powinien być karny dla Almerii po faulu Carrasco ale var śpi
0
Antony się spłaca
0
@Kuba_1 Chciał połechtać ego kszawiego
0
Ej ale może oddamy ten mecz Atletico żeby Real spadł na 3 miejsce
0
@AlexDark00 Po co sobie dopowiadasz jakies rzeczy hmm