BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Albatros Polonia Warszawa, KKS Kalisz, Leicester
0
@Munio Mlekołaki figuraki choco a ty
0
@Transu96 Polecisz jeszcze kogos wartego uwagi na LS? Ljunberg chyba lekkie drewno co? Tak do 250k jak jest ktoś fajny
0
@DaPidejpi I dobrze. Każdy prawdziwy Polak tak robi
0
@Kgorecki2500 Ale ten mem był 2 miesiące temu xD
0
@czółkovsky Mamy współczuć czy co
7
Korzystając z okazji warto podziękować Judaszowi za wolny długi weekend
1
@Emhyr Kup vipa nie narzekaj
0
@AmigoBlancos Jeszcze sobie pewnie pyrdka zdusił 5x zanim przeczytał do końca. Ja to już nie wiem czy Stano gimbus hejter typowy nie jest głupszy od tego Najmana który po prostu jest sobą xD
0
Daliśmy wczoraj dupy jak rasowa kurtyzana przy drodze szybkiego ruchu. Nie ma wymówek jak to mówił Kszawi. W końcu to musiało nastąpić i się stało, szkoda że akurat nam zabrało szanse na puchar. Trzeba wyciągnąć wnioski, złapać trochę pokory i następnym razem im otłuc ryło. Kontuzje i w ogóle powtarzający się plan na mecz. Generalnie po 1 połowie powinniśmy prowadzić ale nas wypunktowali. Dziwi trochę zmiana Kessiego który miewał momenty przepiękne, być może po prostu nie wypełniał określonych zadań taktycznych. Takie mecze budują zespół także jedziemy dalej, przybić pewnie mistrza i w następnym sezonie atakujemy wszystko
0
Robercik w sumie to się pokazał raz w 1 połowie i teraz jak sie w Militao wyebal
3
Jadą z nami już na luzie, całkowita rozsypka
1
Jak nie będzie szans na dogrywkę to czuję ostry wjazd Gaviego lub Araujo w któregoś pachoła
0
Takimi meczami wygrywa sie la decime XD
0
Jak Raphinha do zmiany to zaraz z dupy strzeli w okno
1
Gavi niech panuje nad sytuacją bo kurde będzie ciężko. O Roberto też się można martwić
3
Ej dzisiaj to wygląda jakby chłopaki serio coś robili na tych treningach
1
Boże święty Kessie jaki potwór
0
@tristan87 Lej olisabebe
1
@Pawel13sz Albo ich brak xDD
0
@Xxxbarca4ever Jak tam prowadzący ma maniere chyba z tiktoka, nie oczekujmy zbyt wiele
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
XDDDD ale freestyle o Araujo boze co tam sie wyprawia
0
@HighestInTheRoom Kubańczyk i jakieś dwa placki, ale generalnie cały wystrój to jakaś tandeta XD
4
Ale studio top 1 XDDD Jeszcze żabsona i lile janowska mogli wziąć
0
Kto dzisiaj na majku w tvp?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@agaFCB Czyżby Robert zbierał na transfer Messiego?
3
@Deviler Fajnie jest sobie móc pozwolić na takie rarytasy
1
@bartas97 Duolingo używam ale zostawię taktyczny bo może będzie coś lepszego