0

Barman lej wódkie

1

Nie ma gry bo nie ma Dembele. Niestety taka jest prawda że nikt nie jest obecnie w stanie wziąć na siebie ciężaru

0

I teraz powinien wejść Mingueza za Robero XD

0

De Jong nawet nie wiedział jak się ma ustawić na swojej pozycji w defensywie. Wiele rzeczy odwalał dzisiaj Pedri. Wejscie Busquetsa na końcówkę rozsądne

1

Oho Chelsea trzyma formę. Po naszym meczu trzeba będzie zerknąć

3

Bez Demebelele nawet okazji nie stworzymy

0

Koleżanka z chorągiewka już dupke pręży

0

Lewandowski powinien już zejść. Za byle kogo. Chyba tylko Kessie mógłby wyglądać gorzej

1

Dobrze że strzelil tego gola bo Laura by nie miała życia na placu zabaw wśród rówieśników

1

Można porównywać Raphinhe z Dembele ale czy to ma jakikolwiek sens? Przepaść

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

XDDDDD hahahahaa to niezly spalony

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Klasyczna Barcelona

5

Dembele czarodziej, pięknie. Złapał luzik po ostatniej bramce i oby tak dalej

5

Nie no Dembele taką patelnie mu dał. Oj weź się w garść Robercik

0

O już, Robercikowi się Lewandowski włączył

0

Kto dzisiaj na majku? Gorzej niż wczoraj chyba nie będzie co?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ali3231 I dobrze. Albo będziesz liderem i legendą klubu albo będziesz szklanką na której nie ma co polegać. Będzie git lecimy kurde tutej

0

@Rl9k1nG Zależy jaki standard ale ceny strasznie poszły do góry. Ja za małą kawalerkę płacę 2300, pokój w miarę okej to minimum 1000-1500. Zależy jak trafisz bo np ziomeczek wynajmuje pokój co jest przekozacki i jakoś 1200 mu wychodzi

2

@Jakchcesz Wczoraj nie zawiodło to dziś też trzeba machnąć. Od zera do milionera

2

@tbas Może brak świadomości, brak wiedzy i w ogóle. Zresztą jak ich będzie za dużo to natura sama zadba o jakiegoś wirusa aby nieco zapanować nad sytuacją. A przy ich poziomie higieny pewnie nie będzie o to jakoś trudno xD

0

@DonAndresFCB E tam będą się zjadać nawzajem, jakoś to będzie. Państwo pomoże i jechana
Gorsza perspektywa jest taka że biała rasa zacznie zanikac

2

@hayek Szkoda stracić naszej bogini, zwłaszcza po tym jak zrobiła sobie takie fajne cycki

0

@jeyx77x No nie wiem, ja kiedyś kupiłem właśnie 5g cbd i paliłem przed snem to delikatne uspokojenie dostawałem po takim konkretnym dryblasie. Tylko tyle z wrażeń

0

@626 E tam, dwie ninje znam już jakieś 12 lat. Czasem się udało trafić xD

1

Komentarz usunięty

2

@Comentateiro Śnieg pruszy, skrzypie pod nogami. Mróz muska po skórze twarzy, słonko się odbija od śnieżnej pokrywy. Pięknie w tym Wrocławiu, uwielbiam takie zimy

5

Ale co łepki odwalili msze w robloxie to hit. Mega pozytywnie. Teraz to mają możliwości na zabawę i fajne pomysły. Kiedyś to tylko szamanki się brało do oazy na randeczkę albo się woziło po m2 żeby jeden z drugim zazdrościli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?