BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barman lej wódkie
1
Nie ma gry bo nie ma Dembele. Niestety taka jest prawda że nikt nie jest obecnie w stanie wziąć na siebie ciężaru
0
I teraz powinien wejść Mingueza za Robero XD
0
De Jong nawet nie wiedział jak się ma ustawić na swojej pozycji w defensywie. Wiele rzeczy odwalał dzisiaj Pedri. Wejscie Busquetsa na końcówkę rozsądne
1
Oho Chelsea trzyma formę. Po naszym meczu trzeba będzie zerknąć
3
Bez Demebelele nawet okazji nie stworzymy
0
Koleżanka z chorągiewka już dupke pręży
0
Lewandowski powinien już zejść. Za byle kogo. Chyba tylko Kessie mógłby wyglądać gorzej
1
Dobrze że strzelil tego gola bo Laura by nie miała życia na placu zabaw wśród rówieśników
1
Można porównywać Raphinhe z Dembele ale czy to ma jakikolwiek sens? Przepaść
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
XDDDDD hahahahaa to niezly spalony
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Klasyczna Barcelona
5
Dembele czarodziej, pięknie. Złapał luzik po ostatniej bramce i oby tak dalej
5
Nie no Dembele taką patelnie mu dał. Oj weź się w garść Robercik
0
O już, Robercikowi się Lewandowski włączył
0
Kto dzisiaj na majku? Gorzej niż wczoraj chyba nie będzie co?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ali3231 I dobrze. Albo będziesz liderem i legendą klubu albo będziesz szklanką na której nie ma co polegać. Będzie git lecimy kurde tutej
0
@Rl9k1nG Zależy jaki standard ale ceny strasznie poszły do góry. Ja za małą kawalerkę płacę 2300, pokój w miarę okej to minimum 1000-1500. Zależy jak trafisz bo np ziomeczek wynajmuje pokój co jest przekozacki i jakoś 1200 mu wychodzi
2
@Jakchcesz Wczoraj nie zawiodło to dziś też trzeba machnąć. Od zera do milionera
2
@tbas Może brak świadomości, brak wiedzy i w ogóle. Zresztą jak ich będzie za dużo to natura sama zadba o jakiegoś wirusa aby nieco zapanować nad sytuacją. A przy ich poziomie higieny pewnie nie będzie o to jakoś trudno xD
0
@DonAndresFCB E tam będą się zjadać nawzajem, jakoś to będzie. Państwo pomoże i jechana
Gorsza perspektywa jest taka że biała rasa zacznie zanikac
2
@hayek Szkoda stracić naszej bogini, zwłaszcza po tym jak zrobiła sobie takie fajne cycki
0
@jeyx77x No nie wiem, ja kiedyś kupiłem właśnie 5g cbd i paliłem przed snem to delikatne uspokojenie dostawałem po takim konkretnym dryblasie. Tylko tyle z wrażeń
0
@626 E tam, dwie ninje znam już jakieś 12 lat. Czasem się udało trafić xD
1
Komentarz usunięty
2
@Comentateiro Śnieg pruszy, skrzypie pod nogami. Mróz muska po skórze twarzy, słonko się odbija od śnieżnej pokrywy. Pięknie w tym Wrocławiu, uwielbiam takie zimy
5
Ale co łepki odwalili msze w robloxie to hit. Mega pozytywnie. Teraz to mają możliwości na zabawę i fajne pomysły. Kiedyś to tylko szamanki się brało do oazy na randeczkę albo się woziło po m2 żeby jeden z drugim zazdrościli