BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@DonCarletto Tylko nie frajer, bo on sobie pewnie siedzi w ciepłym, popija kawke, pali papieroska, a wydymany to zostałeś ty
0
@DonCarletto https://zapodaj.net/images/86eff4ef40701.jpg
Powodzonka xD
21
@MysticCat Podstawą bycia szczęśliwym jest radość z tych drobnych przyjemności
1
Nie ma to jak jeździć paleciakiem po magazynie wieczorkiem. Nic mnie tak nie relaksuje jak to
1
@Salchent Messi ma wolne żeby przemyśleć powrót do Barcy
18
Powrót Messiego to jakiś absurdalny pomysł skazany na porażkę z kazdej strony z której się na to spojrzy. No nie róbcie sobie nadziei jak mamy problem z kontraktami dla Gaviego i Balde xD
Ale widzę że ludzie lubią się podniecać takimi sprawami. Powrot Neymara ekscytował co roku to teraz będzie powrót Messiego
2
@Kubox Za psa to przede wszystkim należy płacić podatek. Robisz to? Chyba lepiej od razu dzwonić do płokułatuły
1
@Kondziubarca Stara miłość nie rdzewieje ale mają trochę racji. Zarówno Niemcy jak i Wlosi
0
@BorzyKrzys A czemu chcesz go ograniczać
0
Jutro dzień dziabka, nie zapomnijcie złożyć życzeń niebinarnemu rodzicowi swojego rodzica
0
@DonAndresFCB Pytanie czy grał z kontuzją czy to zakole go deprymowało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Medium A czy zje metrowego kebaba w czasie poniżej 20minut u króla Alibaby? Podejrzewam kurde że tak
2
Ale Mahrez oddał bramke Haalandowi. Mega zachowanie
0
Haaland 2
Neves z faulem w polu karnym
2
Piszczek się nabija z dużych łydek Grealisha. No ładnie ładnie xD
2
@Khajio I cyk Napoli -30 i po wymarzonym mistrzostwie xD
1
@Tomo1989 Przy 3 bramce wrzucał z wolnego, tez powinien mieć asystę ale wpadło dopiero po dobitce
2
@Adran360 Poczekaj na chłopaków z ekstraklasy, ci to dopiero wyglodniali wrócą xD
1
@tristan87 @VamosDeJong jakbyście się interesowali Barcelona to byście wiedzieli że on już u nas grał..
2
Griezmann co dziś wyprawia. To powinna być druga asysta
0
Antłan dorzuca i Atletico pewnie
0
Alvaro cóż za spokój i pewność
2
@Peciak Ale Carrasco i gra na poziomie to też wielkie wyolbrzymienie xD
0
Jak wyglądają Chelsea i Liverpool? Obie drużyny zawodzą? Ktoś mocno przeważa?Nie mogę oglądać kurde
4
@SelloutCrowd Serek naplette
7
Wracasz zmęczony z tyry, robisz obiadek, siadasz żeby poczilować choć chwilę przy fifie, a tu ci lecą piosenki ze starszych edycji. Smutek, nostalgia i tęsknota bo wracają wspomnienia gdy grałeś wczuty i szczęśliwy XD
1
@Kgorecki2500 Nie wygrają. Ruscy ich wezmą na wykończenie techniczne i gosporarcze, zabiorą swoją część, a drugą część weźmiemy my jako autonomie i koniec historii. Czołgi odzyskamy z nawiązką
0
@Dembouz1899 The Sinner, Czarne lustro, Bojack, Breaking Bad, Peaky Blinders