0

@draxidox ja bym mu jeszcze dal medal Polaka cebulaka za kreatywność

1

@Cochise to jest idealny post pod rozmowę z mojego kawalerskiego z kumplami, my tu w miarę inteligentne chłopy co by można zrobić żeby łatwo kosić hajs na idiotach. Kolega z dalekiego Austin nie teoretyzował tylko to zrobił. A oczywiście taki jest na pęczki. Gdzieś widziałem szacunki że za chwilę ponad połowa kont na tego typu stronach to będzie AI
#piekło kobiet na rynku pracy

4

@Criss18Barca ale Fermina mamy tu za darmo a Olise oprócz tego że jest nie do wyjęcia to jest warty ze 150 lekko

0

@Michael24 Nie no zła bo właśnie troszkę świrowała że chce się dać sprzedać :D

2

@blakkudium I bardzo dobrze, nam takie transfery po 80-100-150 mln wychodzą czkawką :D Nam najlepiej wychodzi ściąganie jakichś no name 18 latków Pedrich i robienie z nich perełek światowego futbolu

0

@NeroTFP1 Oo to faktycznie zmiany zmiany. Ja ostatecznie nie bo drugi temat nie był z lektury wyjatkowo. Był podany jakiś kawałek już nie pamiętam z jakiej książki, o drodze, proza zwykła. Wydał mi się na tyle prosty że jednak odpuściłem wiersz

1

@Criss18Barca O to ja jak zwykle pod prąd :D Ja marzyłem żeby była jakaś prosta analiza wiersza

1

@JBgomeS młody jest to się cieszy

0

Max skończył na 5 jednak ale nie tak jak się wszyscy spodziewali xD

1

@EzioAuditoreDF mamy 14 punktów przewagi a Real ma 15 do zdobycia xD serio?

2

@Ptasior ale to by było dobre

2

@TR3YWAY ja bym w ogóle wy***ł te wszystkie hulajnogi elektryczne... dzisiaj jakiś dzieciur z 12lat na oko mi wyjechał przed maskę z chodnika i skręcił pod zakaz...

1

@PatrychoO koloryzowane :D

1

Jejku Karolku ale mi Cię szkoda w tym parodystycznym teamie

0

No i dupa znowu zapowiadają deszcz i nic z tego nie będzie... zupełnie jak u nas w centralnej Polsce. Susza totalna

0

@mekston jasne ale chociaż teraz są jakieś fighting chances. Może nie o podium ale chociaż można się jako tako pościgać

1

@Bruti nie zmieniali

0

O idealna prognoza, krótki intensywny deszcz :D akurat żeby coś zamieszać ale nie przerwać wyścigu

1

@ZuczekFCB1899 o to to. Dawać deszczyk tylko bez burzy bo w USA się boją w burzy jeździć

1

@michal26 tak, nie wierzę żeby tak elitarni kierowcy tyle wyścigów z rzędu robili taką fuszerkę

0

Niby się dużo dzieje na starcie ale kompletnie mi się to nie podoba. To jest tak randomowe że szok

1

@Popitek12 Pewnie pytasz dla jaj ale odpowiem poważnie :D Wszystko zależy :D

0

@Rewolucja123 Ale że co nie mów hop? :D Możemy już walkowery oddawać do końca praktycznie, Real za cholerę nie ugra kompletu punktów z mentalem szorującym po dnie :D

1

@Frimpong Walka o honor i godność człowieka :D Nam też zwisa mecz z Realem za tydzień, a jednak fajnie by było wygrać

2

@MirusAmisz Nie no jakich legend :D
@Cochise Coraz więcej na forum komentarzy, z którymi się zgadzam w 100% i ten do nich należy :D

2

@addept dokładnie. Bardzo dobra odpowiedź sprzedającego
Mnie to zawsze śmieszyło jak w euro rtv pracowałem - ale ja płacę gotówką to będzie rabat oczywiście? Panie dla mnie może pan płacić uśmiechem bąbelka jak się szef zgodzi, czemu to miałoby wpłynąć na cenę

2

@PatrychoO a ja widzę obok siebie rarytasy, teściowa zrobiła gołąbki bez zawijania, serniczek pyszny, teraz grill się pali a ja nic bo dalej wirus męczy :( tosty sobie zrobię na obiadokolacje i to maks co z tego będzie

0

@Kgorecki2500 nie no poza tym co najmniej część z tych nazwisk jest nieakceptowalna jako eksperci. Julia to jest zwykłe plucie w twarz

5

@MichuZ44 już by się nie wygłupiali... niech zrobią jak w gokartach że każdy ma taki sam sprzęt i elo

1

@MessiForeverTheBest ludzie mają pięknie nasrane w głowach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?