1

@Bzyczekk trzeba by zgodność sprawdzić ale ja chętny xD

5

@maroon ona robi fame na śmierci syna pirata drogowego, a on na pokazywaniu patologii kierowców. U mnie skala zdecydowanie nie jest na równi

8

@BorzyKrzys myślę że u nas na forum również znajdą się bez problemu osoby które sympatyzują z tą panią a dla których konfitura jest degeneratem

0

@addept No tak wiem, ale ja bym go za darmo po prostu nie chciał oddawać. Zdecydowanie bym wolał żeby jeszcze ten rok był jokerem z ławki. Ale pewnie będzie wolał jeszcze trochę więcej siana zarobić, nie dziwię się w sumie.

0

@addept No jak nie Barcelonie? Przedłużyć kontrakt o rok i niech chociaż skromne 10 baniek dają a nie tak za darmoszkę

0

@ranger3120 Karuzele szurstwa chyba xD

19

@John_Doe Brawo, na tak długą wypowiedź, prawdą są tylko 3 pierwsze wyrazy xD Nowy rekord La Bamby? Bardzo możliwe
@Arden Ja nie jestem fanem zwiększania wydatków na wojsko. Więc raczej tak średnio jestem zadowolony

0

Jak zapłacą jakiś pitos to niech idzie do tej Hameryki

3

@Sulimo Grupa która dominowała pod każdym względem, chciała żyć pokojowo, ale się przeliczyli i zostali przytłoczeni liczebnie, nic dziwnego, że chcieli się krwawo zemścić.

0

@PatrychoO nie no miała być ale ten przepis jest bardzo specyficzny. To jest ta sama dyskusja która jest zawsze przy okazji flag z nazwami miast na skokach. Że to nie jest zniewaga wizerunku bo to nie są flagi

1

@PatrychoO aa to ok, taka sama sytuacja w tym względzie. No trochę bardziej wrażliwa międzynarodowo wiadomo.
Jakoś miałem obraz w głowie że on flage miał

0

@Arden czyli podwajanie Olise było uzależnione od wybić w aut bramkarza? :D Yamala nam podwajają i potrajają bez takich "sztuczek" :D
Po prostu zajebiście zagrali w pressingu i obronie

1

@Arden No tak, nie uważam, żeby to był przypadek, ale nie uważam też żeby to dało jakiś wymierny efekt. Ten montaż na pewno tego nie pokazuje.

3

@draxidox Ja tak na serio to nie widzę minusów Żabek z punktu widzenia klienta. Wiadomo, że franczyzobiorcy raczej mają ciężko i tylko naprawdę topowe punkty pozwalają dobrze zarobić. U nas w mieście oczywiście są dziesiątki Żabek ale jeden punkt co niedzielę podejrzewam, że robi dziesiątki tysięcy obrotu. Od rana do wieczora jest kolejka, bułki w piecu siedzą non stop i znikają w kilka minut, szaleństwo generalnie.

0

@Arden Trochę szukanie kwadratowych jaj :D Albo po prostu dorabianie filozofii tam gdzie nie potrzeba.

0

@PatrychoO Ale wykopalisko xD No dobra jasne, filmik głupiutki tylko co jej tam chcą podciągnąć? Publiczne propagowanie ustrojów totalitarnych? No bez jaj xD To w książkach też nie można pokazać znaku swastyki? Albo na filmie dokumentalnym?
Znieważenie symboli narodowych już prędzej chociaż na tej kartce nie ma na pewno symbolu polskiej flagi, nie zgadza się nic, kolory, rozmiary
U niego sytuacja jest inna bo po pierwsze zrobił to na mównicy SEJMU RP, po drugie użył faktycznej flagi Izraela.

5

@Foton a jakbyś mógł dostarczyć więcej szczegółów do dyskusji? :D wpisałem Klaudia Jachira potencjalnie ukarana i nie ma żadnych ostatnich wyników

10

@heniusss cały Real xD nie jest problemem że się piorą po mordach tylko że ktoś o tym głośno mówi

5

@LAMC_10 hmm z jego pensją na pewno nie

0

@Arn3th nie wiem jak regularnie śledzisz forum ale panuje obiegowa opinia że finał już się odbył i zwycięzca LM jest już znany

4

@Sinirsey jak wy tego Arsenalu nie doceniacie to szok xD

0

@vangoor ale po co? :D jeżdżę na all season 4 lata dopiero w tym miesiącu wymieniłem 2 przednie

0

@buglikos jeżdżę na Pirelli ale nie wiem czy są premium

0

@Foton a w czym pomaga wysoki testosteron? Masz w normie więc nie sądzę żeby było się o co martwić

8

@Zoker co więcej nie są już gatunkiem zagrożonym

13

@FioletoweOczy ja pieprze jaki tam jest nastrój że takie rzeczy otwartym tekstem mówią w tv

1

@heniusss No dobra ale to jest kwestia tego z kim gra Yamal a z kim gra Olise w zespole :D W sensie ja się nie chce wymądrzać bo oglądałem tylko skrót z wczorajszego meczu, ale nie ma co umniejszać Olise bo jest genialny

1

@draxidox jak to mówi dr House, skan całego ciała jest bez sensu bo zawsze się coś znajdzie ale najczęściej pierdoły które tylko zamazują obraz. Ja bym zrobił jakieś solidne badania po prostu. Najlepiej spytał jakiegoś znajomego lekarza któremu się ufa co poleca zrobić. Takie screeningi to skok na kasę

2

@heniusss ale podobnie jak Yamal i tak miał dwie sytuacje które spokojnie mógł zamienić na gola. Zabrakło trochę precyzji

0

Troszkę się cieszę po wczorajszym meczu a troszkę nie. Uważam, że z Bayernem Arsenal by miał większe szanse no ale dobrze, że Bayern odpadł i już na pewno nie wygra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?