@MOLESTA w której sytuacji na filmiku ktoś ordynarnie łapie bramkarza za koszulkę? :D Arsenal wygra ligę, jest w finale LM, piecze was to okrutnie widzę
@messi564 Wolałbym mieć czystą koszulkę i nadal się wyróżniać w świecie piłki, ale wiem że to marzenie ściętej głowy. Spotify jest ok, a te współprace to ciekawy pomysł
1
@Roobo kaszankaaaa!
5
@PatrychoO Dokładnie, Eleven mam za jakieś grosze a Canal 6 dych na miesiąc, pogięło ich totalnie z tym abonamentem
0
@Aequlibre a jak wybierzesz te 10 zespołów? To jest zdecydowanie za mało a przy większej ilości robi się chora liczba meczów dodatkowych
2
@MOLESTA w której sytuacji na filmiku ktoś ordynarnie łapie bramkarza za koszulkę? :D Arsenal wygra ligę, jest w finale LM, piecze was to okrutnie widzę
4
Dobra o karnego jeszcze można się na siłę kłócić chociaż ja bym nie dał. Ale czerwona? xD jakaś czerwona dla Olmo? xD what
2
@masa11 no chyba nie ma zbytnio konkurencji dla Yamalka? No może Garcia w bramce
2
@MOLESTA co to ma za znaczenie do czego jechał xD mógł nawet papieża przewozić. Nie jest pojazdem w żaden sposób uprzywilejowanym
0
@AmigoBlancos dzięki. Widać było że już raczej wywalone. Nie chciało im się za bardzo biegać
0
Aj już myślałem ale rozeszli się pokojowo
5
@AmigoBlancos jedyny plus Viniego na kapitanie to że może się wydzierać na sędziego i mniejsza szansa na kartkę
1
@FCB24 pewnie nie przy tym chorym rynku. A jak mamy niby 180 to pewnie pójdzie obrońca i napastnik na bogato
0
@FCB24 no ok. Ja mam z nim problem bo ma tak zajebiste momenty, a czasami bez glowy gorzej niż Dembele :D
0
@FCB24 no gdzie klasa Ivana do tego pazia xD
9
Czułameni jakby celował w kolegę to by trafił
1
Ericzku ale interwencja teraz
1
Manite im wpieprzyć i się Real rozpadnie
0
@VeB 1899 dobrze dobrze. Mój ziomek zagrał 500 do 1 że dostanie czerwoną po wypłaceniu ciosu swojemu koledze z drużyny xD
0
Pa tera jaki Marcusik kochany
1
@Inko że się ciągnie bramkarza za koszulkę? xD bramkarz jest nietykalny w 5tce
0
Arsenalu co ty czynisz :( nie wypuść tego mistrza no
1
@PatrykBarca gdyby nie odjęte punkty byliby na 8 miejscu taka płaska jest ta tabela plus mają najwięcej straconych. Wesoły futbol
1
@BorzyKrzys Łeee bo Kane odpuścił ligę żeby cisnąć w LM xD Już widzę oczami wyobraźni takie komentarze
3
@messi564 Wolałbym mieć czystą koszulkę i nadal się wyróżniać w świecie piłki, ale wiem że to marzenie ściętej głowy. Spotify jest ok, a te współprace to ciekawy pomysł
2
@Borneo oczywiście że na papierze jest mocniejszy. Pytanie czy się zepną czy zesrają całkowicie
1
@Czajka90 wiadomo że przegrać można z każdym ale Arsenal ma wybitnie łatwe ostatnie 3 mecze
2
@mordini123 Nie No Michaela Buble też znasz, może nie wiesz, ale znasz :D
0
@Bernard777 no tak bo etanol sobie myśli hmm ten to pije z głową, jak szef prawdziwy, jemu nie rozwalimy mózgu i wątroby :D dobra mordeczka ten etanol
1
@Pedri16Future wygrają puchar lepszego bilansu bramkowego xD
1
@Bzyczekk trzeba by zgodność sprawdzić ale ja chętny xD
5
@maroon ona robi fame na śmierci syna pirata drogowego, a on na pokazywaniu patologii kierowców. U mnie skala zdecydowanie nie jest na równi