Dobra i uj zmieniam narrację. Wczoraj już byłem tak zdegustowany że chciało mi się mecz wyłączyć i nie oglądać rewanżu. A teraz jakaś nadzieja we mnie wstąpiła. Wszystko wiem Metropolitano, mecz na wyjeździe, nie awansujemy tradycyjnie po takich rzeczach ale kurde słabe to Kotletiko jak sik pająka. Może wreszcie troszkę szczęścia dopisze, jak nie natniemy się na żadną kontrę to wystarczy dwie setki władować których pewnie będziemy mieli z pięć lekko. Wszystko do zrobienia, vamos!
@Comentateiro co on ma jeszcze lepiej zrobić? Co mecz z tego fałsza daje piłki 1 na 1 z bramkarzem. Ma im podać do pustej pół metra od linii bramkowej żeby mieć te asysty?
@Coutinho007 ta trochę mnie wczoraj śmieszyły te wyliczanki ile to Olise ma asyst. Żeby nie było, genialny piłkarz, ale z takimi kolegami z przodu Yamal by wciągnął dupą ten rekord Messiego 31 asyst
@Cryptolis ja nie uważam że Real zagrał tragicznie. Mieli dużo szczęścia w obronie ale wyszło git. My z żelazna taktyką obronną na 45 metrze byśmy zostali zmieceni
3
@heniusss rugby xD
1
@maroon xD nawet z taką prostą formalnością są problemy w tym kraju
0
@maroon co dziś odstawili?
1
@Frimpong bo nasza obrona też jest cienka jak sik pająka :D ale może wreszcie to nam szczęście trochę dopisze
5
Dobra i uj zmieniam narrację. Wczoraj już byłem tak zdegustowany że chciało mi się mecz wyłączyć i nie oglądać rewanżu. A teraz jakaś nadzieja we mnie wstąpiła. Wszystko wiem Metropolitano, mecz na wyjeździe, nie awansujemy tradycyjnie po takich rzeczach ale kurde słabe to Kotletiko jak sik pająka. Może wreszcie troszkę szczęścia dopisze, jak nie natniemy się na żadną kontrę to wystarczy dwie setki władować których pewnie będziemy mieli z pięć lekko.
Wszystko do zrobienia, vamos!
14
@ZwyklyKibicBarcy04 Barca Lamine'a Yamala rozkurwi :D
1
@mordini123 niestety. Jakieś dziadowskie streamy musimy oglądać :D
2
@MesQueUnClub_87 bo Denzel jest kozakiem :D
0
@gaucho104 Henry ewidentnie nie zna się na piłce skoro kwestionuje tą czerwoną :D
5
@mordini123 nie dziwi mnie to. Wynik na styku i pierwszy mecz był doskonały do oglądania dla postronnych kibiców
3
@ngif ale jest przepis xD zagranie ręką w polu karnym i rzut karny. Była taka sytuacja niedawno bodajże w Anglii
0
@Comentateiro co on ma jeszcze lepiej zrobić? Co mecz z tego fałsza daje piłki 1 na 1 z bramkarzem. Ma im podać do pustej pół metra od linii bramkowej żeby mieć te asysty?
0
@NeyJr11 krytykować jednego z dwóch dobrych piłkarzy Barcy w tym meczu hmm odważnie
0
@FIJI taki Olmo to jest skarb. Szkoda że nie ma regularności
0
@Comentateiro xD z takimi partnerami w ataku Yamal by te jego statystyki wciągnął dupą
1
@Encore no i to jest właśnie magia statystyk :D
1
@Coutinho007 ta trochę mnie wczoraj śmieszyły te wyliczanki ile to Olise ma asyst. Żeby nie było, genialny piłkarz, ale z takimi kolegami z przodu Yamal by wciągnął dupą ten rekord Messiego 31 asyst
8
Powinien to Olmo strzelić, należało mu się, pracował jak wół
1
@Coutinho007 tak młody 100% zaangażowania, dużo nie brakowało a i tak powinien mieć asyste co najmniej
2
Ja nie umiem tak zawodników oceniać zbytnio na gorąco ale mam wrażenie że Olmo dzisiaj gra za dwóch, wszędzie jest
1
@michal26 no to akurat smutne :( szkoda tego dryblingu z pierwszej połowy
2
@Cryptolis ja nie uważam że Real zagrał tragicznie. Mieli dużo szczęścia w obronie ale wyszło git. My z żelazna taktyką obronną na 45 metrze byśmy zostali zmieceni
32
I ludzie tu wczoraj pisali że my byśmy ten Bayern wczoraj ograli xD z taką obroną i taką skutecznością w ataku znowu byśmy 2:8 przyjęli
0
Elo Elo 5 2 0 xD ale fajnie powalczą sobie w Madrycie za tydzień, wcisną jedną i tyle. Eh
0
@malypuzon ta no xD w pierwszej połowie Olmo nie sfaulował i dostaliśmy czerwo i bramkę
0
@norbi77 kartka plus grał kiepsko
1
@Chaoss miało nie być podwójnego karania :D bramka po czerwonej powinna być niezaliczona xD
0
O i jeszcze gol na dokładkę. Można wyłączyć
1
@Jakchcesz jeszcze jeden faul i powinien drugi raz wylecieć :D
1
Gramy w grę do 8 razy sztuka z Koke. Może w 85tej go wyrzuci