@KobeFR ci powiem że jak ma jutro urodziny to "trochę" późno się obudziłeś :D u nas w rodzinie ostatnio zapanowała bardzo fajna moda na kupowanie biletów do teatru/na stand up/jakieś inne występy. Były też kupowane wyjścia na strzelnicę czy na tor wyścigowy.
@Zoker Ja nie wiem co chłop ćpie :D Wczoraj sędziowanie nie było idealne, to oczywiste, ale jak na standardy do jakich przyzwyczaiła La Liga to było fenomenalnie :D
@Destroyer_of_Worlds no powiem że odważnie. Tzn wiadomo że w dobry dzień to my jesteśmy w stanie ograć każdego ale z naszą obroną vs wczorajszy Bayern? Uf. Odrobina skuteczności i mniej czarów ligomistrzowych Realu i by wczoraj dostali z szóstkę lekko
@Dankho94isback nie, bardzo mi się podoba akurat. Po prostu w dzisiejszej piłce nie daje się raczej kartek za nury. Od wielkiego dzwonu jakiś sędzia się wyrwie
Jakim cudem Mbappe i Vini tu nie mają po dublecie? Z ich standardowym szczęściem w LM tu już powinna z piątka wpaść lekko Bayernowi też ale nie szalejmy że dwie wpadły przeciwko Realowi to i tak szok
@Kozinho. Być może. Ale jarzynowa zazwyczaj jest z warzyw z jakiegoś rosołu, więc smak już oddały do zupy. Jedyny fajny smak w jarzynowej to z jabłuszka ale to wolę sobie zjeść samo :D
@Cochise wiesz jak jest, już są ludzie tak odpaleni na Trumpa, nawet nie oceniam słuszności, że sobie dopisują najgorszą możliwą wersję. A nie można też wykluczyć że taka niejednoznaczność była celowa
0
Chłop ma tak szybką nogę że obrońcy się boją cokolwiek zrobić. Gdyby Vini miał taką technikę to by wymuszał karnego w co drugiej akcji
0
@Gibbon_FCB w porównaniu do wczoraj to niebo a ziemia niestety pod względem atrakcyjności
2
Streamki nie działają, Canal za drogi, pozostaje relacja tekstowa kolegów na La Bambie
0
@oZinho i jakim cudem 30 to "2 razy wiecej" niż 10? :D przecież to kompletnie nie ma sensu
0
@KobeFR kumam. No my ostatnio bardziej kupujemy "wspomnienia" niż rzeczy. Ale to wiadomo zależy od osoby. Mój teściu by do teatru nie poszedł xD
0
@KobeFR ci powiem że jak ma jutro urodziny to "trochę" późno się obudziłeś :D u nas w rodzinie ostatnio zapanowała bardzo fajna moda na kupowanie biletów do teatru/na stand up/jakieś inne występy. Były też kupowane wyjścia na strzelnicę czy na tor wyścigowy.
0
@kuczyniak Dramat jest z tym Canalem+... Jak ktoś ogląda tylko Barce to się totalnie nie opłaca
1
@ifoa Nie ma u mnie wśród rodziny i znajomych takiego zwrotu jak "raz więcej". Dwa razy więcej to znaczy 2x. 1 bułka - dwa razy więcej - 2 bułki
1
@mackowiakowy ich atak + nasz obrona = wielka szalona miłość xD
0
@Zoker Ja nie wiem co chłop ćpie :D Wczoraj sędziowanie nie było idealne, to oczywiste, ale jak na standardy do jakich przyzwyczaiła La Liga to było fenomenalnie :D
0
@Destroyer_of_Worlds no powiem że odważnie. Tzn wiadomo że w dobry dzień to my jesteśmy w stanie ograć każdego ale z naszą obroną vs wczorajszy Bayern? Uf. Odrobina skuteczności i mniej czarów ligomistrzowych Realu i by wczoraj dostali z szóstkę lekko
14
@Pedri16Future ocenianie fauli po stop klatkach jest idiotyczne. KS jak zwykle poziom mułu
0
@El Plutoninho trochę się zgrywam. Olise pan piłkarz. Słyszało się że on kocur ale nie myślałem że aż tak
0
@El Plutoninho Laminek :D
1
@macio_944 łee jakoś mało :D
@girlanda fakt
0
Jestem ciekawy xG. Tu powinno się skończyć z 4:6
0
@Merton no plus Real z piątkę gdyby nie Neuer
1
Musiala jakieś grube siano od Pereza dostał :D
0
@Dankho94isback nie, bardzo mi się podoba akurat. Po prostu w dzisiejszej piłce nie daje się raczej kartek za nury. Od wielkiego dzwonu jakiś sędzia się wyrwie
1
@ACMaldini3 chłop poluje od początku, już drugą żółtą powinien mieć za nury
1
@yoli błagam o minimum obiektywizmu
12
Ostatnie 10 minut na nich siedli jak na kobyle. Bayern jakby już chciał dojechać z tym 2:0 do końca. Nie z Realem takie numery
1
@girlanda no właśnie niesłychane, bramkarz rywala Realu nie dostaje wylewu w LM. Czary?
1
Jakim cudem Mbappe i Vini tu nie mają po dublecie? Z ich standardowym szczęściem w LM tu już powinna z piątka wpaść lekko
Bayernowi też ale nie szalejmy że dwie wpadły przeciwko Realowi to i tak szok
0
Teraz kontra i gol
0
@Peciak u prosimy o najlepsze smaczki
0
@Kozinho. O widzisz i to już jakiś sens ma :D
0
@Kozinho. Być może. Ale jarzynowa zazwyczaj jest z warzyw z jakiegoś rosołu, więc smak już oddały do zupy. Jedyny fajny smak w jarzynowej to z jabłuszka ale to wolę sobie zjeść samo :D
0
@VamoSBarca88 czy to bardzo dziwne że u mnie nie ma tej aberracji? Wypłukane ze smaku warzywa z majonezem ale rarytas :D
1
@Cochise wiesz jak jest, już są ludzie tak odpaleni na Trumpa, nawet nie oceniam słuszności, że sobie dopisują najgorszą możliwą wersję. A nie można też wykluczyć że taka niejednoznaczność była celowa