1

@D10SLEO mnie rozwaliło ostatnio pod jakimś zdjęciem z misji Artemis "to wszystko fake bo oni muszą przylecieć przez pasy Van Allena i promieniowanie by ich zabiło" xD gościu umiesz użyć internetu żeby sprawdzić co to są pasy Van Allena ale już nie jesteś w stanie sprawdzić jak rakieta je pokonuje? :D

3

@Kozinho. Chyba dwie pomarańcze :D

0

@Kozinho. Nie sądzę. U nas raczej żadnych owoców się nie wkłada

1

@Jakchcesz Niesamowite zdjęcie :)

0

@DragonxNF Nie jest ta cena aż tak szokująca jak się oglądało największe zestawy LEGO :D Ja chciałem sobie kupić Saturna V z misji Apollo ale nie mam nigdzie w chacie tyle miejsca

8

Boniek to ma jednak na starość nasrane w tym łbie :D Ma odchodzić z Barcelony do Juventusu który może się nawet do LM nie załapać? xD

3

@Kgorecki2500 USA -----> USSR dużo nawet nie muszą zmieniać xD

1

@Ignareks Ja byłem we Wrocławiu parę razy ale sam, nie było jakiejś kibolskiej atmosfery, raczej spokojne oglądanie meczyku. Te bilety nie są jakieś tanie więc raczej spokojniejsi ludzie tam chodzą :D

0

@maroon Właśnie miałem pisać że powinniśmy tak z boberem zrobić :D

1

@BojanKriKicz Nie, ale córka idzie z dziadkami z koszyczkiem słodyczy i z rzeżuchą z przedszkola

1

@maroon Dzisiaj im odpuszczę bo miały panie biedronkary taki młyn że nie wiedziały w co ręce włożyć. Ja na nieszczęście musiałem też zrobić zakupy na święta bo mi się wczoraj nie chciało... Dramat. Ludzie jak zwierzęta dzikie

0

@AduŚ07 Nie wiedziałem że Trump i Natanjachu są rudzi lol
A i dzięki za tipa w sumie bo nie sprawdzałem a muszę zatankować

3

@Kgorecki2500 A ja akurat dzisiaj pierwszy raz się mocno wkurzyłem :D Podjeżdżam pod biedre sprytny Jasio zbieram butelki do takiej dużej torby na zakupy (z zamkniętych butelek po wodzie nic się nie leje) wywalam do maszyny i cyk torba na zakupy jak znalazł. A tu kurnia automat nie działa xD I cały misterny plan w pizdu

2

@Comentateiro Surowa kiełbasa jest niejadalna :D Z grilla albo piekarnika to ewentualnie

0

@gumaz takiej dziecięcej tak, z pierwszego związku również, głupio by było nie pamiętać imienia żony :D

3

@draxidox od łebka waloryzowane co roku o inflację :D

5

@Kgorecki2500 no tutaj mogą się troszkę przeliczyć :D

3

@draxidox no wiadomo ale jak myją ręce to im dorzucam rachunek za wodę

1

@Enerio spytaj mojego tatę xD myślę że w te święta spokojnie z 2 razy obejrzy mimo że chyba już dialogi zna na pamięć :D
Dla mnie dobry film i tyle

1

@clyde o i to są cuda a nie jakieś wstawanie z grobu :D ja się już poddałem z KFC

4

@marcin62 u widzę że kolega dziś nadrabia tematy z ostatniego tygodnia :D

4

@MessiForeverTheBest to w sumie jakiś całkiem kumaty ksiądz. Co prawda jego potencjalne rozwiązanie problemy pewnie by mi średnio pasowało ale fajnie zwrócić uwagę na problem

0

@Czyhrynski ja w ogóle nie rozumiem jak można być tak nieodpowiedzialnym żeby wrzucać swoje dziecko do neta

0

@Roobo liczba urodzeń spadła z 400 tysięcy w 2010 roku do 230 tysięcy w 2025 roku. Lepszym pytanie jest czemu te porodówki zamykają się dopiero teraz? Przez lata na pewno doplacaliśmy do nich miliardy bo były tak nierentowne. Z Brzezin jest 25km do Łodzi, myślę że wszyscy sobie poradzą

14

@marcin62 bez kitu :D trafiło się ślepej pomarańczy ziarno

7

@Cryptolis no ta bo to trzeba pogadać, zrozumieć a nie jak ortopeda mojej mamy, spojrzał na łokieć, no trzeba zrobić rentgen i wrócić, 300zł xD

4

@Kgorecki2500 damn 30 lat temu z rodzicami takie robiłem :D ale dajmy im czas, niedługo odkryją płatne urlopy i chodzenie do lekarza a nie do pracy jak się jest chorym

3

@Safrani ale Żydom i Pomatańczowemu gul skoczy :D

0

@Hosh xD no to ja w ogóle nie kumam co tu zaszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?