@D10SLEO mnie rozwaliło ostatnio pod jakimś zdjęciem z misji Artemis "to wszystko fake bo oni muszą przylecieć przez pasy Van Allena i promieniowanie by ich zabiło" xD gościu umiesz użyć internetu żeby sprawdzić co to są pasy Van Allena ale już nie jesteś w stanie sprawdzić jak rakieta je pokonuje? :D
@DragonxNF Nie jest ta cena aż tak szokująca jak się oglądało największe zestawy LEGO :D Ja chciałem sobie kupić Saturna V z misji Apollo ale nie mam nigdzie w chacie tyle miejsca
@Ignareks Ja byłem we Wrocławiu parę razy ale sam, nie było jakiejś kibolskiej atmosfery, raczej spokojne oglądanie meczyku. Te bilety nie są jakieś tanie więc raczej spokojniejsi ludzie tam chodzą :D
@maroon Dzisiaj im odpuszczę bo miały panie biedronkary taki młyn że nie wiedziały w co ręce włożyć. Ja na nieszczęście musiałem też zrobić zakupy na święta bo mi się wczoraj nie chciało... Dramat. Ludzie jak zwierzęta dzikie
@Kgorecki2500 A ja akurat dzisiaj pierwszy raz się mocno wkurzyłem :D Podjeżdżam pod biedre sprytny Jasio zbieram butelki do takiej dużej torby na zakupy (z zamkniętych butelek po wodzie nic się nie leje) wywalam do maszyny i cyk torba na zakupy jak znalazł. A tu kurnia automat nie działa xD I cały misterny plan w pizdu
@MessiForeverTheBest to w sumie jakiś całkiem kumaty ksiądz. Co prawda jego potencjalne rozwiązanie problemy pewnie by mi średnio pasowało ale fajnie zwrócić uwagę na problem
@Roobo liczba urodzeń spadła z 400 tysięcy w 2010 roku do 230 tysięcy w 2025 roku. Lepszym pytanie jest czemu te porodówki zamykają się dopiero teraz? Przez lata na pewno doplacaliśmy do nich miliardy bo były tak nierentowne. Z Brzezin jest 25km do Łodzi, myślę że wszyscy sobie poradzą
@Kgorecki2500 damn 30 lat temu z rodzicami takie robiłem :D ale dajmy im czas, niedługo odkryją płatne urlopy i chodzenie do lekarza a nie do pracy jak się jest chorym
2
@Foton https://tvn24.pl/tvnwarszawa/mokotow/warszawa-pozar-krzyza-papieskiego-st8982110
Cichutko fakt
1
@D10SLEO mnie rozwaliło ostatnio pod jakimś zdjęciem z misji Artemis "to wszystko fake bo oni muszą przylecieć przez pasy Van Allena i promieniowanie by ich zabiło" xD gościu umiesz użyć internetu żeby sprawdzić co to są pasy Van Allena ale już nie jesteś w stanie sprawdzić jak rakieta je pokonuje? :D
3
@Kozinho. Chyba dwie pomarańcze :D
0
@Kozinho. Nie sądzę. U nas raczej żadnych owoców się nie wkłada
1
@Jakchcesz Niesamowite zdjęcie :)
0
@DragonxNF Nie jest ta cena aż tak szokująca jak się oglądało największe zestawy LEGO :D Ja chciałem sobie kupić Saturna V z misji Apollo ale nie mam nigdzie w chacie tyle miejsca
8
Boniek to ma jednak na starość nasrane w tym łbie :D Ma odchodzić z Barcelony do Juventusu który może się nawet do LM nie załapać? xD
3
@Kgorecki2500 USA -----> USSR dużo nawet nie muszą zmieniać xD
1
@Ignareks Ja byłem we Wrocławiu parę razy ale sam, nie było jakiejś kibolskiej atmosfery, raczej spokojne oglądanie meczyku. Te bilety nie są jakieś tanie więc raczej spokojniejsi ludzie tam chodzą :D
0
@maroon Właśnie miałem pisać że powinniśmy tak z boberem zrobić :D
1
@BojanKriKicz Nie, ale córka idzie z dziadkami z koszyczkiem słodyczy i z rzeżuchą z przedszkola
1
@maroon Dzisiaj im odpuszczę bo miały panie biedronkary taki młyn że nie wiedziały w co ręce włożyć. Ja na nieszczęście musiałem też zrobić zakupy na święta bo mi się wczoraj nie chciało... Dramat. Ludzie jak zwierzęta dzikie
0
@AduŚ07 Nie wiedziałem że Trump i Natanjachu są rudzi lol
A i dzięki za tipa w sumie bo nie sprawdzałem a muszę zatankować
3
@Kgorecki2500 A ja akurat dzisiaj pierwszy raz się mocno wkurzyłem :D Podjeżdżam pod biedre sprytny Jasio zbieram butelki do takiej dużej torby na zakupy (z zamkniętych butelek po wodzie nic się nie leje) wywalam do maszyny i cyk torba na zakupy jak znalazł. A tu kurnia automat nie działa xD I cały misterny plan w pizdu
2
@Comentateiro Surowa kiełbasa jest niejadalna :D Z grilla albo piekarnika to ewentualnie
0
@gumaz takiej dziecięcej tak, z pierwszego związku również, głupio by było nie pamiętać imienia żony :D
3
@draxidox od łebka waloryzowane co roku o inflację :D
5
@Kgorecki2500 no tutaj mogą się troszkę przeliczyć :D
3
@draxidox no wiadomo ale jak myją ręce to im dorzucam rachunek za wodę
1
@Enerio spytaj mojego tatę xD myślę że w te święta spokojnie z 2 razy obejrzy mimo że chyba już dialogi zna na pamięć :D
Dla mnie dobry film i tyle
1
@clyde o i to są cuda a nie jakieś wstawanie z grobu :D ja się już poddałem z KFC
4
@marcin62 u widzę że kolega dziś nadrabia tematy z ostatniego tygodnia :D
4
@MessiForeverTheBest to w sumie jakiś całkiem kumaty ksiądz. Co prawda jego potencjalne rozwiązanie problemy pewnie by mi średnio pasowało ale fajnie zwrócić uwagę na problem
0
@Czyhrynski ja w ogóle nie rozumiem jak można być tak nieodpowiedzialnym żeby wrzucać swoje dziecko do neta
0
@Roobo liczba urodzeń spadła z 400 tysięcy w 2010 roku do 230 tysięcy w 2025 roku. Lepszym pytanie jest czemu te porodówki zamykają się dopiero teraz? Przez lata na pewno doplacaliśmy do nich miliardy bo były tak nierentowne. Z Brzezin jest 25km do Łodzi, myślę że wszyscy sobie poradzą
14
@marcin62 bez kitu :D trafiło się ślepej pomarańczy ziarno
7
@Cryptolis no ta bo to trzeba pogadać, zrozumieć a nie jak ortopeda mojej mamy, spojrzał na łokieć, no trzeba zrobić rentgen i wrócić, 300zł xD
4
@Kgorecki2500 damn 30 lat temu z rodzicami takie robiłem :D ale dajmy im czas, niedługo odkryją płatne urlopy i chodzenie do lekarza a nie do pracy jak się jest chorym
3
@Safrani ale Żydom i Pomatańczowemu gul skoczy :D
0
@Hosh xD no to ja w ogóle nie kumam co tu zaszło