@Roobo kościół nie powinien mieć żadnego majątku a już na pewno nie w postaci ziemi... @KrychaFCB nieprawda xD stwierdził tylko że miliardy na kościół nikogo nie bulwersują a o 60 tysięcy (jasne debilnie przyznanych) jest ogólnopolska afera
@Pawlak1992 jak na podryw to dramat. Moja żona też średnio może dlatego że wcale nie jest taka niska :D Ale za to znajomy z pokolenia moich rodziców całe życie mówi do żony "Mała". Oczywiście za jej zgodą. Ale faktycznie jest niska i ogólnie drobniutka
@Huck Ale po jakiego grzyba? :D Ja potrafię bez problemy wycofać, na parkingu, na wąskim podwórku, ale robienie tego na raz, bez zatrzymywania jest kompletnie sztuczną i niepotrzebną umiejętnością. Ważne żeby to zrobić bezpiecznie.
@Huck ale czego uczy takie idealne przejechanie łuku tyłem? Ja dzisiaj prawie 20 lat to zdaniu prawka w zyciu bym nie przejechał łuku na wstecznym bez korekt a to już egzamin do powtórki. Dla mnie totalnie niepraktyczne umiejętność której na drodze nigdy się nie wykorzystuje
@MagFCB no tak w zasadzie to racja, wyjdzie na to że będzie to narzędzie do zabezpieczenia wielkich sieciówek a złodzieje jak byli tak będą. Czyli albo w ogóle sobie odpuszczamy takie systemy albo idziemy all in jak Chińczycy z identyfikacją na każdym rogu. To może na razie sobie odpuśćmy :D
@MagFCB jako generalny zwolennik bezpieczeństwa publicznego nie mam do takich rozwiązań jednoznacznie negatywnego stosunku. Oczywiście rozumiem zagrożenia które się z tym wiążą. Idea jest szczytna bo ma służyć przestrzeganiu prawa ale jak już mechanizm będzie działał to może się znaleźć ktoś kto powie, o dzisiaj nie obsługujemy kibiców Barcelony bo nie. Albo czarnych albo białych albo mężczyzn albo cokolwiek innego. Także ostrożność jest potrzebna ale jako generalna metoda poprawiająca bezpieczeństwo i przestrzeganie prawa jest to jakieś rozwiązanie.
@NeroTFP1 Kurde tak na szybko ciężko przelecieć w pamięci co się widziało w życiu. Dodam na pewno powrót Robcia Kubicy do ścigania na najwyższym poziomie po wypadku. Jasne to nie jest jednostkowe wydarzenie ale po takich obrażeniach i z ograniczoną sprawnością ręki wrócić do ścigania i wygrywania na najwyższym poziomie, to jest coś niesamowitego. Można by też w sumie wspomnieć o pierwszym w historii maratonie poniżej 2 godzin Eliuda Kipchoge. Niesamowity wyczyn
@AduŚ07 Ja nadal ale ostatnio mnie irytuje trochę :D Dzisiaj się rozpływał nad tym jaką świetną robotę Urban robi, no kurde ja tego nie widzę, no ale może się nie znam
@Tasde Niebezpieczeństwo jest takie że stacje powiedzą, że nie opłaca im się sprzedawać za tą cenę i co im zrobisz? Nie mówię, że to będzie problem ogólnopolski ale regionalnie? Bez problemu widzę taki scenariusz
@TR3YWAY Tobey ma 50lat?! xD o cię uju złoty. On ma generalnie dobre deale za te swoje Spidermany, niesamowitą kasę dostał w porównaniu z Garfieldem i Hollandem
@Gall Oj nie, również nie jestem w stanie sobie wyobrazić ;/ No tak tu problem przyszłej szczerości jest faktycznie spory. Bo najczęściej jednak prędzej niż później kończy się ten okres bo albo się w głowie coś przestawi albo uroda już nie ta i wtedy chciałoby się znaleźć "porządnego faceta" a taki raczej nie poleci na dziewczynę po przejściach dubajskich. Eh ciężkie życie. Dobrze, że ja żonę poznałem jak miała 16 lat :D
@Bolton A jak, to w ogóle były początki Youtube'a dla mnie :D Teraz z resztą też chętnie oglądam ludzi z serwera Hermitcraft. To co oni tam tworzą przechodzi ludzkie pojęcie :D
@Kozinho. Nie nie :D Ludzie o których społeczeństwo myśli że to alkoholicy są chudzi. A to są alkoholicy menele którzy nie mają do tego co żreć. A alkoholikami są też wujasy na wsi z bębnami jak Obelix albo prezesi firm ważący 150kg walący "łiski" dla smaku
@Bolton Ja obecnie trochę cierpię na brak czasu, ale kilka lat temu spędziłem ciężkie dziesiątki jeśli nie setki godzin na budowaniu miasta. Gdzieś mam jakieś mega stare zdjęcie z samego początku Minecrafta, gdzie itemów było jak na lekarstwo, z herbem Barcelony zrobionym z wełny :D To było jakoś na studiach więc 2010-11 stawiam. Może znajdę to kiedyś wrzucę
@mr Barca mnie w tej sprawie zbulwersowała też postawa rodziców. Chlali ćpali, dziewczyna trafiła do ośrodka dla młodzieży w której się wydarzyła ta zbrodnia a potem wielce protestowali żeby lekarze nie pozwolili na eutanazję. Ha tfu na takich ludzi. (O śmieciach którzy dokonali zbrodni nie wspominam bo w zasadzie nie ma o czym)
@Gall dalej uważam że to ich życie i robią sobie z nim co chcą. Jak tak chcą zarabiać pieniądze to ich sprawa. Ale tutaj bardziej chodzi o bycie partnerem takiej osoby. No i jednak zmieniłem też pogląd na porno online, też dzięki dyskusjom na naszym forum. Wydawało mi się to nieszkodliwe, ale już rozumiem że byłem w błędzie.
@MirusAmisz właśnie dlatego staram się córkę zainteresować. Bo można sobie grać powolutku, nic nie mruga co chwilę przed oczami a do tego pole do kreatywności jest praktycznie nieograniczone
0
@Roobo kościół nie powinien mieć żadnego majątku a już na pewno nie w postaci ziemi...
@KrychaFCB nieprawda xD stwierdził tylko że miliardy na kościół nikogo nie bulwersują a o 60 tysięcy (jasne debilnie przyznanych) jest ogólnopolska afera
0
@PatrychoO nie no nikt wolałbym np te pieniądze wyrzucane w błoto przeznaczyć chociażby na tak ostatnio popularne zamykane porodówki
3
O atak na kościół znowu dzielnie powstrzymany, uf, nawet Rycerze Maryi nie byli potrzebni
2
@Pawlak1992 jak na podryw to dramat. Moja żona też średnio może dlatego że wcale nie jest taka niska :D
Ale za to znajomy z pokolenia moich rodziców całe życie mówi do żony "Mała". Oczywiście za jej zgodą. Ale faktycznie jest niska i ogólnie drobniutka
0
@Deathwing112 Jeśli kogoś ta porażka dzisiaj zdziwi to znaczy że na piłce zna się gorzej od Jasia Kapeli xD
14
@Huck Ale po jakiego grzyba? :D Ja potrafię bez problemy wycofać, na parkingu, na wąskim podwórku, ale robienie tego na raz, bez zatrzymywania jest kompletnie sztuczną i niepotrzebną umiejętnością. Ważne żeby to zrobić bezpiecznie.
1
@Fog_W_1899 oczywiście że tak
9
@Huck ale czego uczy takie idealne przejechanie łuku tyłem? Ja dzisiaj prawie 20 lat to zdaniu prawka w zyciu bym nie przejechał łuku na wstecznym bez korekt a to już egzamin do powtórki. Dla mnie totalnie niepraktyczne umiejętność której na drodze nigdy się nie wykorzystuje
3
@don'T.R.I.P.e z tego co wiem Iran zapowiedział że nie jedzie
0
@MagFCB no tak w zasadzie to racja, wyjdzie na to że będzie to narzędzie do zabezpieczenia wielkich sieciówek a złodzieje jak byli tak będą. Czyli albo w ogóle sobie odpuszczamy takie systemy albo idziemy all in jak Chińczycy z identyfikacją na każdym rogu. To może na razie sobie odpuśćmy :D
1
@MagFCB jako generalny zwolennik bezpieczeństwa publicznego nie mam do takich rozwiązań jednoznacznie negatywnego stosunku. Oczywiście rozumiem zagrożenia które się z tym wiążą. Idea jest szczytna bo ma służyć przestrzeganiu prawa ale jak już mechanizm będzie działał to może się znaleźć ktoś kto powie, o dzisiaj nie obsługujemy kibiców Barcelony bo nie. Albo czarnych albo białych albo mężczyzn albo cokolwiek innego. Także ostrożność jest potrzebna ale jako generalna metoda poprawiająca bezpieczeństwo i przestrzeganie prawa jest to jakieś rozwiązanie.
5
@Kgorecki2500 oj brzmi antysemicko xD krytykujesz nasze sposoby legalnego mordowania? O ty niedobry
2
@MessiForeverTheBest Aż sobie sprawdziłem bo ja nie jestem takim turbo fanem tenisa. 114-4? xD Ale ugotował skurczybyk :D
3
@kanver_ Świetni aktorzy i wspaniałe kreacje. Szkoda, że mieli tak epizodyczne role bo mocno podnosili poziom aktorski swoją obecnością
1
@NeroTFP1 Kurde tak na szybko ciężko przelecieć w pamięci co się widziało w życiu. Dodam na pewno powrót Robcia Kubicy do ścigania na najwyższym poziomie po wypadku. Jasne to nie jest jednostkowe wydarzenie ale po takich obrażeniach i z ograniczoną sprawnością ręki wrócić do ścigania i wygrywania na najwyższym poziomie, to jest coś niesamowitego.
Można by też w sumie wspomnieć o pierwszym w historii maratonie poniżej 2 godzin Eliuda Kipchoge. Niesamowity wyczyn
0
@Chimera Eh no czyli pierwsza do zapomnienia, a w drugiej jeśli będzie jeszcze co ratować to będą zmiany na odsiecz :D
0
@TR3YWAY I kto tam ma jakiś polot z przodu wprowadzić? Młody piękny Oskarek miał fajne wejście to oczywiście ławka. Za co ma grać jakiś Kamiński
0
@AduŚ07 Ja nadal ale ostatnio mnie irytuje trochę :D Dzisiaj się rozpływał nad tym jaką świetną robotę Urban robi, no kurde ja tego nie widzę, no ale może się nie znam
7
@Tasde Niebezpieczeństwo jest takie że stacje powiedzą, że nie opłaca im się sprzedawać za tą cenę i co im zrobisz? Nie mówię, że to będzie problem ogólnopolski ale regionalnie? Bez problemu widzę taki scenariusz
1
@RosjaninBut I to są właśnie pionierzy których potrzebujemy :D
1
@Rifek A powiem, że u mnie dawno nie zaobserwowałem tego folkloru :D
0
@TR3YWAY Tobey ma 50lat?! xD o cię uju złoty. On ma generalnie dobre deale za te swoje Spidermany, niesamowitą kasę dostał w porównaniu z Garfieldem i Hollandem
0
@AduŚ07 Nie wszędzie, Tomasz Ć. obstawił nawet na legalnym bukmacherze że przegramy po obejrzeniu meczu Szwedów z Ukraińcami i naszego z Albanią
0
@Gall Oj nie, również nie jestem w stanie sobie wyobrazić ;/ No tak tu problem przyszłej szczerości jest faktycznie spory. Bo najczęściej jednak prędzej niż później kończy się ten okres bo albo się w głowie coś przestawi albo uroda już nie ta i wtedy chciałoby się znaleźć "porządnego faceta" a taki raczej nie poleci na dziewczynę po przejściach dubajskich. Eh ciężkie życie. Dobrze, że ja żonę poznałem jak miała 16 lat :D
1
@Bolton A jak, to w ogóle były początki Youtube'a dla mnie :D Teraz z resztą też chętnie oglądam ludzi z serwera Hermitcraft. To co oni tam tworzą przechodzi ludzkie pojęcie :D
5
@Kozinho. Nie nie :D Ludzie o których społeczeństwo myśli że to alkoholicy są chudzi. A to są alkoholicy menele którzy nie mają do tego co żreć. A alkoholikami są też wujasy na wsi z bębnami jak Obelix albo prezesi firm ważący 150kg walący "łiski" dla smaku
2
@Bolton Ja obecnie trochę cierpię na brak czasu, ale kilka lat temu spędziłem ciężkie dziesiątki jeśli nie setki godzin na budowaniu miasta. Gdzieś mam jakieś mega stare zdjęcie z samego początku Minecrafta, gdzie itemów było jak na lekarstwo, z herbem Barcelony zrobionym z wełny :D To było jakoś na studiach więc 2010-11 stawiam. Może znajdę to kiedyś wrzucę
2
@mr Barca mnie w tej sprawie zbulwersowała też postawa rodziców. Chlali ćpali, dziewczyna trafiła do ośrodka dla młodzieży w której się wydarzyła ta zbrodnia a potem wielce protestowali żeby lekarze nie pozwolili na eutanazję. Ha tfu na takich ludzi. (O śmieciach którzy dokonali zbrodni nie wspominam bo w zasadzie nie ma o czym)
0
@Gall dalej uważam że to ich życie i robią sobie z nim co chcą. Jak tak chcą zarabiać pieniądze to ich sprawa. Ale tutaj bardziej chodzi o bycie partnerem takiej osoby. No i jednak zmieniłem też pogląd na porno online, też dzięki dyskusjom na naszym forum. Wydawało mi się to nieszkodliwe, ale już rozumiem że byłem w błędzie.
1
@MirusAmisz właśnie dlatego staram się córkę zainteresować. Bo można sobie grać powolutku, nic nie mruga co chwilę przed oczami a do tego pole do kreatywności jest praktycznie nieograniczone