@Aragorn33 maksymalna cena ustalana codziennie przez ministra brzmi złowieszczo :D pewnie skończy się jakimś rodzajem chwilowego racjonowania jak na Słowenii
@MesQueUnClub_87 to jest jedna z pierwszych myśli, ale obawiam się że niebezpieczna. Wyobraź sobie jacy ludzie mogliby dojść do wladzy na kulcie męczennika który zginął za prawdę i ideę
@malicinho no dobrze ale podejrzewam, że przed otrzymaniem zgody rozmawiała z każdym możliwym lekarzem i psychiatrą i oni widocznie stwierdzili że dla jej psychiki nie ma ratunku a każdy dzień przysparza jej wyłącznie bólu. Ja nie twierdzę że każdy z depresją powinien dostać zgodę na eutanazje, powinien dostać przede wszystkim szansę na wyzdrowienie. Ale czasami takiej szansy nie ma.
@Lionel_Messi10 się uparł na tego Alvareza... jak on ocenia czy piłkarz się nada do naszego stylu gry po kamieniołomie u Simeone? Już mieliśmy chyba nauczkę kilka razy
@michal26 pali głupa na potrzeby wewnętrzne. Jeśli jeszcze ich "chłopcy" by zaczęli masowo ginąc przy jakimś desancie lądowym to w ogóle będzie Meksyk. Myślę że gra na czas, a Izraelowi przecież nie zależy na jakichś rozmowach pokojowych czy kończeniu konfliktu.
@BorzyKrzys Dla mnie to jest jednak półka niżej w skali szurii niż NWO czy płaska Ziemia :D Ale może wcale nie, w zasadzie tutaj też jest totalne zaprzeczenie nauce, w tym przypadku biologii.
2
O a co to za znikające posty :D
0
@Joe_Barbaro Z taką grą jak wczoraj to podtrzymujemy
4
Te informacje o potencjalnym sprzedaniu Gerarda Martina są mrożące... nie kupią lepszego zawodnika nawet jak go sprzedadzą za 100 baniek
2
@JanuszKorwinMikke Janusz znowu nie wziąłeś leków
7
@krefi10 my się ledwo przez Albanie prześlizgnęliśmy. Dla nas Watykan to jest niebezpieczny przeciwnik
0
Zielu time of his life
0
No dwie setki nam odpuścili
3
Czy teoria o przepychaniu Ukrainy już upadła czy 3:0 to jeszcze mało?
0
A trzeba było grać tego Oskara na ławce a nie trzęść portkami. Bieda pozbawia potencjalnych zysków :D
0
@Aragorn33 maksymalna cena ustalana codziennie przez ministra brzmi złowieszczo :D pewnie skończy się jakimś rodzajem chwilowego racjonowania jak na Słowenii
0
@Esteban_ nie no aż tak to nie. Ale jest słabiutki
2
@cracker jejku z czego to jest? Coś mi świta ale mgliście
5
@Karol145 mi się kojarzy np @Bolton ale ludzie mu to lajkowali więc pewnie nie jest sam
15
Bez takich głupot błagam... od samej myśli się robi niedobrze
5
@MesQueUnClub_87 to jest jedna z pierwszych myśli, ale obawiam się że niebezpieczna. Wyobraź sobie jacy ludzie mogliby dojść do wladzy na kulcie męczennika który zginął za prawdę i ideę
5
@fumador oczywiście że mamy. Nawet piszą gagatki że coraz bardziej im imponuje
0
@malicinho no dobrze ale podejrzewam, że przed otrzymaniem zgody rozmawiała z każdym możliwym lekarzem i psychiatrą i oni widocznie stwierdzili że dla jej psychiki nie ma ratunku a każdy dzień przysparza jej wyłącznie bólu. Ja nie twierdzę że każdy z depresją powinien dostać zgodę na eutanazje, powinien dostać przede wszystkim szansę na wyzdrowienie. Ale czasami takiej szansy nie ma.
1
@Pedri16Future bez kitu tego typa zwierzęta powinny ruchać do końca życia. Dla matki jakaś łagodniejsza kara ale też myślę że podobny wymiar...
3
@mmaciass co zależnie od sytuacji i nastrojów może im pomóc albo zaszkodzić. Na razie brakuje tych procentów braunistów
4
@Lionel_Messi10 się uparł na tego Alvareza... jak on ocenia czy piłkarz się nada do naszego stylu gry po kamieniołomie u Simeone? Już mieliśmy chyba nauczkę kilka razy
1
@Jakchcesz pizza lepsza, zgadzam się. I w sumie zdrowa same warzywa i trochę mięska :D
1
@prokofiew no bez szału niestety
1
@Jakchcesz walcz z tym :D jak już musisz to sobie zjedz chipsy do meczu
4
@michal26 pali głupa na potrzeby wewnętrzne. Jeśli jeszcze ich "chłopcy" by zaczęli masowo ginąc przy jakimś desancie lądowym to w ogóle będzie Meksyk. Myślę że gra na czas, a Izraelowi przecież nie zależy na jakichś rozmowach pokojowych czy kończeniu konfliktu.
1
@lajcior raz na tydzień/dwa. Oczywiscie nie jakieś niewiadomo jakie bukiety ale zwykłe tulipanki z biedry czy kaufa.
9
@Kgorecki2500 ja wiem że to się nie stanie ale za takie wypowiedzi naprawdę powinna być Norymberga
4
@xvcWinterSoldier Święta się zbliżają, normalka :D
0
@malicinho Ale nie chce poznać, to jest w tym najważniejsze.
4
@BorzyKrzys Dla mnie to jest jednak półka niżej w skali szurii niż NWO czy płaska Ziemia :D Ale może wcale nie, w zasadzie tutaj też jest totalne zaprzeczenie nauce, w tym przypadku biologii.
1
@BorzyKrzys Turyn taki piękny? Kurde trzeba by się kiedyś wybrać do tych Włoch