2

O a co to za znikające posty :D

0

@Joe_Barbaro Z taką grą jak wczoraj to podtrzymujemy

4

Te informacje o potencjalnym sprzedaniu Gerarda Martina są mrożące... nie kupią lepszego zawodnika nawet jak go sprzedadzą za 100 baniek

2

@JanuszKorwinMikke Janusz znowu nie wziąłeś leków

7

@krefi10 my się ledwo przez Albanie prześlizgnęliśmy. Dla nas Watykan to jest niebezpieczny przeciwnik

0

Zielu time of his life

0

No dwie setki nam odpuścili

3

Czy teoria o przepychaniu Ukrainy już upadła czy 3:0 to jeszcze mało?

0

A trzeba było grać tego Oskara na ławce a nie trzęść portkami. Bieda pozbawia potencjalnych zysków :D

0

@Aragorn33 maksymalna cena ustalana codziennie przez ministra brzmi złowieszczo :D pewnie skończy się jakimś rodzajem chwilowego racjonowania jak na Słowenii

0

@Esteban_ nie no aż tak to nie. Ale jest słabiutki

2

@cracker jejku z czego to jest? Coś mi świta ale mgliście

5

@Karol145 mi się kojarzy np @Bolton ale ludzie mu to lajkowali więc pewnie nie jest sam

15

Bez takich głupot błagam... od samej myśli się robi niedobrze

5

@MesQueUnClub_87 to jest jedna z pierwszych myśli, ale obawiam się że niebezpieczna. Wyobraź sobie jacy ludzie mogliby dojść do wladzy na kulcie męczennika który zginął za prawdę i ideę

5

@fumador oczywiście że mamy. Nawet piszą gagatki że coraz bardziej im imponuje

0

@malicinho no dobrze ale podejrzewam, że przed otrzymaniem zgody rozmawiała z każdym możliwym lekarzem i psychiatrą i oni widocznie stwierdzili że dla jej psychiki nie ma ratunku a każdy dzień przysparza jej wyłącznie bólu. Ja nie twierdzę że każdy z depresją powinien dostać zgodę na eutanazje, powinien dostać przede wszystkim szansę na wyzdrowienie. Ale czasami takiej szansy nie ma.

1

@Pedri16Future bez kitu tego typa zwierzęta powinny ruchać do końca życia. Dla matki jakaś łagodniejsza kara ale też myślę że podobny wymiar...

3

@mmaciass co zależnie od sytuacji i nastrojów może im pomóc albo zaszkodzić. Na razie brakuje tych procentów braunistów

4

@Lionel_Messi10 się uparł na tego Alvareza... jak on ocenia czy piłkarz się nada do naszego stylu gry po kamieniołomie u Simeone? Już mieliśmy chyba nauczkę kilka razy

1

@Jakchcesz pizza lepsza, zgadzam się. I w sumie zdrowa same warzywa i trochę mięska :D

1

@prokofiew no bez szału niestety

1

@Jakchcesz walcz z tym :D jak już musisz to sobie zjedz chipsy do meczu

4

@michal26 pali głupa na potrzeby wewnętrzne. Jeśli jeszcze ich "chłopcy" by zaczęli masowo ginąc przy jakimś desancie lądowym to w ogóle będzie Meksyk. Myślę że gra na czas, a Izraelowi przecież nie zależy na jakichś rozmowach pokojowych czy kończeniu konfliktu.

1

@lajcior raz na tydzień/dwa. Oczywiscie nie jakieś niewiadomo jakie bukiety ale zwykłe tulipanki z biedry czy kaufa.

9

@Kgorecki2500 ja wiem że to się nie stanie ale za takie wypowiedzi naprawdę powinna być Norymberga

4

@xvcWinterSoldier Święta się zbliżają, normalka :D

0

@malicinho Ale nie chce poznać, to jest w tym najważniejsze.

4

@BorzyKrzys Dla mnie to jest jednak półka niżej w skali szurii niż NWO czy płaska Ziemia :D Ale może wcale nie, w zasadzie tutaj też jest totalne zaprzeczenie nauce, w tym przypadku biologii.

1

@BorzyKrzys Turyn taki piękny? Kurde trzeba by się kiedyś wybrać do tych Włoch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?