@Faro ja rozumiem wątpliwości i nawet tutaj na forum rozmawialiśmy wczoraj na ten temat. Akurat w przypadku depresji to jest wyjątkowo cienka linia. Co innego jak ktoś lata leży jak "warzywo" bez szans na poprawę. Z depresji ciężko wyjść ale na pewno jest to możliwe. Ja nie jestem psychiatrą, nie mam pojęcia czy faktycznie są beznadziejne przypadki depresji, gdzie człowiek się tak zamknie że nie ma szans ma poprawę. Ciężki temat.
@Demollation też mam takie wrażenie. Wszyscy bardziej znani dziennikarze sportowi mają sponsoring od buków a nawet wielu youtuberów w ogóle nie związanych ze sportem ma współprace. Mi się teraz wyświetlało bardzo dużo kanałów ze Stanów normalnie z kasyn, roleta, blackjack itd. Milionowe zasięgi
@Demollation niestety sytuacja dotycząca hazardu w Polsce jest patologiczna. Państwo sobie prowadzi hazard i masowo go reklamuje, jakieś gówniane zdrapki można kupić wszędzie, buki się reklamują absolutnie wszędzie a żeby sobie zagrać w pokera jest problem... Czechy kwitną pod tym względem, organizują ogromne turnieje a w Polsce patologia
@Kgorecki2500 zdjęcia to jedno (szczególności że bardzo często zmanipulowane) a druga sprawa (ja nie wiem tylko czytałem) że oni często strasznie drą mordy przez megafony i zakłócają spokój okolicznych mieszkańców. Wiadomo uroki demokracji ale co innego marsz czy zgromadzenie raz na jakiś czas a co innego codziennie od świtu do nocy
@marcin62 tzn tak wbrew powszechnej opinii obecnie w Polsce, ani PSL ani PO to nie są partie lewicowe. Dlatego Lewica ze swoim niewielkim poparciem walczy sobie o co może, wiadomo że żadnych dużych lewicowych postulatów nie ma szans przepchnąć to cieszą się małymi rzeczami. Nie rozumiem co w tym dziwnego
@FCBMati10 ale dlaczego? Ja nie kumam tego odchodzenia jak się jest na szczycie. A potem gadanie no mógł dać jeszcze tyle radości i pomóc kolegom. Jak mu skakanie sprawia frajdę to sobie jeszcze skacze.
@maroon muszę przyznać że dla mnie to też brzmi złowieszczo. Jasne że to rozwiązanie tymczasowe na trudną sytuację ale ja również podobnie jak @Natenczas obawiam się skutków takiej manipulacji cenami.
@Faro ja nie kumam jak można do takiej decyzji przekonywać. Jaki jest cel takiego namawiania. Rozumiem że bliscy namawiają na rezygnację, to naturalna reakcja.
@Faro No nie to już jest bullshit. Wczoraj pisałem, że dobrze, że jej pozwolili na taką decyzję, ale w takiej sytuacji nie może być nawet kurde cienia przekonywania, namawiania, nawet 0.5% wpływania na decyzję...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@draxidox Mogła wskoczyć na auto i przejść górą :D
PS nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby tak zaparkować xD
1
@Kgorecki2500 Od początku były przecieki, że będzie problem z tą ilością amunicji i wygląda na to, że były one prawdziwe.
0
@Faro ja rozumiem wątpliwości i nawet tutaj na forum rozmawialiśmy wczoraj na ten temat. Akurat w przypadku depresji to jest wyjątkowo cienka linia. Co innego jak ktoś lata leży jak "warzywo" bez szans na poprawę. Z depresji ciężko wyjść ale na pewno jest to możliwe. Ja nie jestem psychiatrą, nie mam pojęcia czy faktycznie są beznadziejne przypadki depresji, gdzie człowiek się tak zamknie że nie ma szans ma poprawę. Ciężki temat.
0
@Laminedependencia ciekawe kiedy się ta seria skończy
4
@Rupert_Haubica czemu niby? :D
0
@Faro jako osoba oczekująca trzeci rok na Krakowej Liście Oczekujących na dawce nie widzę w tym nic złego, jeżeli zachowana jest kontrola.
3
@esem91 kiedyś to jeszcze by pojechali do Stanów i by byli anonimami. A teraz nawet tam piłkarzy kojarzą. Eh ciężkie życie
1
@tadzik447 haha xD no cóż szczęście innych jest pechem innych :D
2
@Demollation też mam takie wrażenie. Wszyscy bardziej znani dziennikarze sportowi mają sponsoring od buków a nawet wielu youtuberów w ogóle nie związanych ze sportem ma współprace. Mi się teraz wyświetlało bardzo dużo kanałów ze Stanów normalnie z kasyn, roleta, blackjack itd. Milionowe zasięgi
6
@NeroTFP1 mają kurde taki śmieszny numerek, PESEL... każdy ma swój, nie można pomylić dwóch osób ze sobą. W czym leży problem
1
@Demollation niestety sytuacja dotycząca hazardu w Polsce jest patologiczna. Państwo sobie prowadzi hazard i masowo go reklamuje, jakieś gówniane zdrapki można kupić wszędzie, buki się reklamują absolutnie wszędzie a żeby sobie zagrać w pokera jest problem... Czechy kwitną pod tym względem, organizują ogromne turnieje a w Polsce patologia
2
@Mario96w gdzie ty mieszkasz? xD u mnie nawet kropli deszczu w co o śniegu mowa
5
@Kgorecki2500 zdjęcia to jedno (szczególności że bardzo często zmanipulowane) a druga sprawa (ja nie wiem tylko czytałem) że oni często strasznie drą mordy przez megafony i zakłócają spokój okolicznych mieszkańców. Wiadomo uroki demokracji ale co innego marsz czy zgromadzenie raz na jakiś czas a co innego codziennie od świtu do nocy
3
@Aragorn33 No tak to się zapowiadało niestety, wiedzą, że ceny prawdopodobnie przekroczą i tak dychę.
0
@Kamiloza91 Już bym wolał Pietruszewskiego za 2 dychy zaryzykować niż dawać 30 za Rashforda :D
PS tak wiem że to się nie wydarzy, spokojnie
4
@marcin62 tzn tak wbrew powszechnej opinii obecnie w Polsce, ani PSL ani PO to nie są partie lewicowe. Dlatego Lewica ze swoim niewielkim poparciem walczy sobie o co może, wiadomo że żadnych dużych lewicowych postulatów nie ma szans przepchnąć to cieszą się małymi rzeczami. Nie rozumiem co w tym dziwnego
1
@macio_944 bardzo fajny cel na wyjazd. Szkoda że tak cholernie drogo. No ale coś za coś
3
@FCBMati10 ale dlaczego? Ja nie kumam tego odchodzenia jak się jest na szczycie. A potem gadanie no mógł dać jeszcze tyle radości i pomóc kolegom. Jak mu skakanie sprawia frajdę to sobie jeszcze skacze.
1
@maroon a ja przechytrzyłem starego lisa i zatankowałem tylko pół baku przedwczoraj. Jakoś się dociągnie do obniżek :D
2
@maroon muszę przyznać że dla mnie to też brzmi złowieszczo. Jasne że to rozwiązanie tymczasowe na trudną sytuację ale ja również podobnie jak @Natenczas obawiam się skutków takiej manipulacji cenami.
0
@Faro ja nie kumam jak można do takiej decyzji przekonywać. Jaki jest cel takiego namawiania. Rozumiem że bliscy namawiają na rezygnację, to naturalna reakcja.
2
@Faro No nie to już jest bullshit. Wczoraj pisałem, że dobrze, że jej pozwolili na taką decyzję, ale w takiej sytuacji nie może być nawet kurde cienia przekonywania, namawiania, nawet 0.5% wpływania na decyzję...
11
Zasrana kadra. Na ch** oni ich puszczają na te gówno warte mecze towarzyskie
1
@Piotrek1993 O takie skrzydełka Yamal Oskarek ale by to chodziło :D Tylko obrona musiała by być żelazna :D
32
W sensie dla nas lepiej, niech sobie chłopak odpocznie, ale trener jest niepoważny
2
@Ilka U nas dużo asystentów bo bramki się zdobywa po akcjach a nie po karnych :D
4
@lucas/catalan Może i nie FIFA ale plan jest dobry :D
1
@pt9 No i możesz sobie to od podatku odpisać także essa :D Zawsze jakiś zysk
4
@Toretto o panie Oskarku, jeszcze z sezon-dwa pokazać klasę w Porto i zapraszamy serdecznie