CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rupert_Haubica ale taki ronaldo gral w poteznej portugalii, a nie repce polski xdd imo troche wstyd dla krystiana takie wyniki na ms, nigdy nawet blisko nie był xd
0
@Greenalley gość marketingowo w ciągu dwóch lat kariery osiągnął kosmos, to już nie tylko sama wartość na boisku, to jest złota kura Barcelony.
3
Lamine skończony Yamal w słabej formie brał udział w 9 akcjach bramkowych, co czyni go drugim najlepszym zawodnikiem, pod tym względem w drużynie. Do tego dzieciak miał miesiąc kontuzje. Tam gdzie jest podłoga 18 letniego Yamala tam jest sufit 99,99% graczy, a tu co poniektórzy by go sprzedali za piniądze których 1/3 Deco przejebałby na kolejnego tigrinho i jakiegoś Douglasa xd Kto by wtedy grał na prawym skrzydle? Bardgji po 90 minut cały sezon? Czy byśmy jakiegoś jaśka sprowadzili?
4
@HarveySpecter nie wiedziałem, że liczenie goli jest porównywalne do relacji i postów na ig, ale skutecznie mnie wyprowadziłeś z błędu…
15
A na śmietankowej płaczą, że wygrywamy dzięki sędziemu który wszystko gwiżdże na naszą korzyść haha to jest albo psychiatryk, albo po prostu zlot debili, bo ciężko to skomentować xd
1
ulalaaaa co za podanie co za gol
1
nie no żul to miał jakiś udar ostatnio czy co?
10
Na stronie Kylian Mbappe fan club pojawiła się informacja, jakoby Lamine Yamal... i można skończyć czytać xd
1
@torondirn Pan Fabregas to przede wszystkim nie obejrzał żadnego z meczów o których mówi xd
1
@piJohn jaja sobie z ciebie robię Madrycki agencie
1
@piJohn a co do moich talentów i zalet to jazda z Madryckimi agentami to tylko jedna z wielu
1
@piJohn jesteś użytkownikiem praktykującym Madrycką agenturę.
2
@piJohn nazwanie cię agentem nie jest inwektywą, jeśli faktycznie jesteś agentem agencie, co potwierdziłeś przyznając się do agentury... agencie.
5
haha no co za kolejny wielki przypadek liga Madrycka to ogólnie najbardziej przypadkowa liga w historii futbolu, 9% porażek przy 36% Barcelony, co to jest za chora statystyka w ogóle xd
1
@piJohn prześledziłem twoje wpisy agencie, po co zakładasz konto na stronie rywala, wytłumaczysz mi to? A może inaczej, bo samo założenie konta jestem w stanie bez problemu zrozumieć, ale po co podszywać się pod kibica jakiejś drużyny?
1
@piJohn no niestety madrycioku z kontem założonym w październiku oglądałem tamten i wiele innych meczów na żywo i nie musi mi żaden tiktok niczego pokazywać. Zawijaj się na śmietankową agencie
2
@piJohn każdy z nas ma na to kurwa dowód wystarczy odwinąć dwumecz z Bayernem i masę innych z lat 2016-18
1
@Andromega nie mówię o tej oczywistej szpilce rzuconej w programie rozrywkowym, mówię o wszystkim innym. Swoją drogą, skłamał?
2
Pamiętacie co było z młodym Messim, jak dziennikarzyny się prześcigały w przedstawianiu kolejnych plotek z jego życia, np. że lubi przepych i masowo kupuje luksusowe samochody? Messi z tego co pamiętam wtedy nawet odpowiedział, że jedyne auto ktore ostatnio kupił to to i pokazał małego resoraka. Nie dajcie sobie wyprać głowy.
0
@smiatuniu chlop ktory ma w gablocie 2 mistrzostwa hiszpanii, puchar i superpuchar, a do tego mistrzostwo europy po chorej bramce w polfinale z mistrzami swiata dopiero zaczyna? Przestancie go traktowac jak juniora bo chlop wygral wiecej w ciagu 2 lat kariery niz kane przez 15. Jeszcze niedawno sie zachwycaliscie jego wywiadami jaki to jest super skromny i swietny chlopak, troche madryckiej nagonki wystarczylo zeby wam wyprac mozgi, smieszne to jest. Program polega na satyrze i utarczkach slownych, ale oczywiscie trzeba sie zjebac jak zwykle do mlodego.
12
@Kasy Na wstępie warto podkreślić, że program z udziałem znanego streamera Ibaia Llanosa ma luźny charakter rozrywkowy i ewentualne utarczki są utrzymywane z pewną dozą dystansu.
10
@Barca_bwo no co sie dzieje, bo jak na razie to widzę, że medialna nagonka przynosi efekty nawet wśród kibiców Barcelony.
3
jak można zmarnować coś takiego xD
0
@DJ6 ten ziomek po faulu coś krzyknął, może za to dostał tą kartkę, okaże się w protokole. Dopiero po tym sędzia kartkę zaczął wyjmować.
48
Kolega nie czuł też wstydu jak pukał narzeczoną kumpla z kadry więc to akurat żadne zaskoczenie :)
5
Najbardziej człowieka wkurw1a w tym wszystkim to, że te hiszpańskie karukatury sędziego, będąc jednymi z najgorszych w historii tego sportu, mają jednocześnie tak przerośnięte ego, że nie da się tego znieść. Machniesz ręką i chłop cię wyrzuca z wyjazdu na Bernabeu. Jednocześnie już pomijając samo wypaczanie wyników spotkań, pokraki się nie potrafią nawet po boisku poruszać, w każdym meczu jest kilka sytuacji gdzie sędzia przeszkadza w rozegraniu swoim nieudolnym ustawieniem lub nie widzi przez nie odpowiednio sytuacji, wiadomo, każdemu się to może zdarzyć, ale im się to kurwa zdarza notorycznie. A na koniec kłaniaj się temu nieudacznikowi w pas bo ci wpierdoli dwie żółte kartki hahahaha witamy w chciałem napisać Hiszpanii ale przypomniało mi się, że mecze już gramy w Miami to w sumie nie wiem czy to nadal liga Hiszpańska czy już nie?
2
@HypeR człowiek chwilą żyje i piłka nożna jest tego świetnym przykładem
0
No i co, przyda się jednak ten Pedri co xd
0
@Bernard777 przekonamy się w ciągu godziny
1
Jeśli ktoś uwierzył w to pieprzenie, że Katalońskie media miały tę „informację” tuszować i przepuściłyby taką okazję na rozkręcenie gównoburzy, to małe ma pojęcie o świecie xD